По какъв начин обичате да разнообразявате дрехите си?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

По какъв начин обичате да разнообразявате дрехите си?

Мнениеот luchia@marco » 14 Окт 2014, 15:35

Винаги съм се възхищавала на дами, които умеят да разнообразяват дрехите си! Може три дни подред да е с едно и също облекло, но всеки път ще изглежда различно, просто защото го умеят! :!: :D :D :D

Много ми се иска да стана част и аз от този тип жени, които умеят да боравят с материи, цветове и аксесоари, така че да мога да разнообразявам дрехите си максимално, но не съм убедена как бих могла да го направя, може би с помощта на малко идеи :?

Попадна ми тази снимка
drehi.jpg
drehi.jpg (20.38 KiB) Прегледано 776 пъти
и се сетих, че съм виждала по ревюта, особено при мъжете, а явно се среща и при дами подпъхнатите ризи! Доста ми допада като идея, но за сега е само това от мен и все пак е някакво начало!
Ще се радвам ако ми споделите малките си тайни по какъв начин обичате да разнообразявате дрехите си :?
luchia@marco
 
Мнения: 115
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 09:54

Re: По какъв начин обичате да разнообразявате дрехите си?

Мнениеот magda » 14 Окт 2014, 15:40

Обожавам брошки и най-вече тези на майка ми, понеже са, хем ретро, хем изчанчени, лятото много обичам да набирам роклите си с тях от единия край, а зимата имам жилетки, на които вместо да закопчавам копчетата събирам двата им края малко под бюста и закопчавам с брошка. Другия вариант са безброй шалове, които можеш да завържеш където си искаш :!:
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Re: По какъв начин обичате да разнообразявате дрехите си?

Мнениеот maminka » 15 Окт 2014, 12:43

Тази идея от снимката много ми допада, но като цяло много обичам шаловете връзвам ги по различни начини и това понякога променя цялата визи, тъй като имам и много големи, които могат да покрият цялата предна част на торса ;) А до колкото виждам се връща модата на подвитите и завързани блузки на различни дължини, на мен ми се вижда като от латино сериал, но пък щом се харесват...
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Re: По какъв начин обичате да разнообразявате дрехите си?

Мнениеот Kaya » 26 Ное 2014, 12:04

Честно да си призная не ме бива много в тези идеи, използвам шалове и аз :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: По какъв начин обичате да разнообразявате дрехите си?

Мнениеот borkova » 26 Ное 2014, 13:04

Малко съм от странната партия, имам дрехи, в които се чувствам отлично и нося тях повече от често. Малко от страни изглежда, че нямам други, но когато се чувствам добре с един чифт джинси и фанелка, не смятам, че трябва да ги сменям по-често от това да намирам време за изпирането им, да кажем! :D
borkova
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 10:29

Re: По какъв начин обичате да разнообразявате дрехите си?

Мнениеот rabotnata pchela » 26 Ное 2014, 15:12

Аз си обичам един вид дрехи и дори да си призная колко съм скучна - почти всяка блуза си има определена долна част - пола или панталон и много рядко си променям комбинациите.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: По какъв начин обичате да разнообразявате дрехите си?

Мнениеот ManiJani » 27 Май 2015, 14:23

rabotnata pchela написа:Аз си обичам един вид дрехи и дори да си призная колко съм скучна - почти всяка блуза си има определена долна част - пола или панталон и много рядко си променям комбинациите.

Еее ами защо така правиш, едно шалче и различни обувки да сложиш и може лесно да се промени цялостната ти визия :idea:
ManiJani
 
Мнения: 152
Регистриран на: 20 Мар 2015, 12:40

Re: По какъв начин обичате да разнообразявате дрехите си?

Мнениеот rabotnata pchela » 28 Май 2015, 12:57

ManiJani написа:
rabotnata pchela написа:Аз си обичам един вид дрехи и дори да си призная колко съм скучна - почти всяка блуза си има определена долна част - пола или панталон и много рядко си променям комбинациите.

Еее ами защо така правиш, едно шалче и различни обувки да сложиш и може лесно да се промени цялостната ти визия :idea:

Не знам, така ми харесва, свикнала съм. :) Обичам точните неща аз,дори и с детето правя така, много рядко променям блуза и панталон в комбинация. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: По какъв начин обичате да разнообразявате дрехите си?

Мнениеот Malina » 28 Май 2015, 14:46

Обичам да нося шал, някоя брошка или пък слагам колан, малките промени вършат голяма работа ;)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: По какъв начин обичате да разнообразявате дрехите си?

Мнениеот Ваня Стойчева » 28 Май 2015, 15:00

Malina написа:Обичам да нося шал, някоя брошка или пък слагам колан, малките промени вършат голяма работа ;)

Много добра идея, и аз страшно много харесвам брошките, хубаво е, че се връщат на мода;)))
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Следваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта