Когато сте вкъщи къде пушите, излизате ли на тераса/прозорец?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Когато сте вкъщи къде пушите, излизате ли на тераса/прозорец?

Мнениеот Neven498 » 03 Апр 2015, 14:13

Пушенето на закрито е самоубийство. Вкъщи не се пуши. Който иска да се трови - на терасата ;)
Аватар
Neven498
 
Мнения: 528
Регистриран на: 30 Мар 2015, 16:07

Re: Когато сте вкъщи къде пушите, излизате ли на тераса/прозорец?

Мнениеот Rali_hr » 03 Апр 2015, 15:27

Neven498 написа:Пушенето на закрито е самоубийство. Вкъщи не се пуши. Който иска да се трови - на терасата ;)

Ние пушим у нас в хола, това ми е удоволствието просто :) Но децата не ги пускаме там де :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Когато сте вкъщи къде пушите, излизате ли на тераса/прозорец?

Мнениеот Snejna » 08 Юни 2015, 14:26

Rali_hr написа:Ние пушим у нас в хола, това ми е удоволствието просто :) Но децата не ги пускаме там де :)

И у нас си пушим в хола, децата си имат стая с всички удобства, храним се в кухнята. няма кой да ни развали удоволствието от пушенето, въпрос на личен избор :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Когато сте вкъщи къде пушите, излизате ли на тераса/прозорец?

Мнениеот Monika_Spasova » 11 Юни 2015, 09:34

Аз пуша навсякъде където си поискам, никога не се съобразявам. У нас само не пуша в спалнята, защото е нова, навсякъде другаде си пуша.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Когато сте вкъщи къде пушите, излизате ли на тераса/прозорец?

Мнениеот Rali_hr » 11 Юни 2015, 13:44

Snejna написа:
Rali_hr написа:Ние пушим у нас в хола, това ми е удоволствието просто :) Но децата не ги пускаме там де :)

И у нас си пушим в хола, децата си имат стая с всички удобства, храним се в кухнята. няма кой да ни развали удоволствието от пушенето, въпрос на личен избор :)
Toчно, това е нашата стая на възрастните. Аз не съм отишла при тях да ги окадявам. :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Когато сте вкъщи къде пушите, излизате ли на тераса/прозорец?

Мнениеот silver933 » 12 Юни 2015, 09:28

Повечето се правят, прави ми впечатление, че на никой не му дреме, че има деца в близост. Разбирам някои изключения, да не се правя на голям светец, но в обикновени условия да се пуши е супер странно!
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Когато сте вкъщи къде пушите, излизате ли на тераса/прозорец?

Мнениеот Rali_hr » 12 Юни 2015, 10:55

silver933 написа:Повечето се правят, прави ми впечатление, че на никой не му дреме, че има деца в близост. Разбирам някои изключения, да не се правя на голям светец, но в обикновени условия да се пуши е супер странно!

Да съгласна съм, не трябва да се пуши при децата, ся случва се децата да влезнат да кажат нещо, докато съм запалила цигара но не ходя с нея из апартамента.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Когато сте вкъщи къде пушите, излизате ли на тераса/прозорец?

Мнениеот Krum » 12 Юни 2015, 12:45

Живея сам и пуша на терасата, не знам как може хората да имат деца и зорлян да ги тровят, ей тва не ми е ясно, имам едни познати, имат дете на 5г. то у тях се пуши като за световно и детето имам чувството че на чист въздух не може да изкрета..
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Когато сте вкъщи къде пушите, излизате ли на тераса/прозорец?

Мнениеот rabotnata pchela » 12 Юни 2015, 12:58

Krum написа:Живея сам и пуша на терасата, не знам как може хората да имат деца и зорлян да ги тровят, ей тва не ми е ясно, имам едни познати, имат дете на 5г. то у тях се пуши като за световно и детето имам чувството че на чист въздух не може да изкрета..

И аз имам същите приятели, много е неприятно, защото когато им ходим нагости няма как да им кажа бе спрете да пушите в собствената си къща, та избягваме.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Когато сте вкъщи къде пушите, излизате ли на тераса/прозорец?

Мнениеот Pipilota » 15 Юни 2015, 10:44

Малко внимание трябва да се обръща внимание на желанията на хората и то различните от пушачите, макар че пушач е едва ли не крал на земята, останалите са му длъжни. :!:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта