Когато сте вкъщи къде пушите, излизате ли на тераса/прозорец?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Когато сте вкъщи къде пушите, излизате ли на тераса/прозорец?

Мнениеот Lili_pili » 04 Яну 2017, 13:09

Глупаво е в присъствието на деца това да е ежедневие и да не се обръща никакво внимание, айде да е нещо по-рядко иди дойде... но и не само децата, никой не би трябвало да е длъжен да търпи цигарите на другите.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Когато сте вкъщи къде пушите, излизате ли на тераса/прозорец?

Мнениеот Guppy » 04 Яну 2017, 14:57

Пушим си в стаята, децата си имат стая, като не искат да им мирише, могат да стоят там.
Аватар
Guppy
 
Мнения: 216
Регистриран на: 30 Ное 2016, 13:34

Re: Когато сте вкъщи къде пушите, излизате ли на тераса/прозорец?

Мнениеот svetlozara » 04 Яну 2017, 15:59

Според мен трябва дас и голям идиот, че да пушиш, пари не на вятъра, ами изгорени. ПО-добре всеки ден да се палят по 20 лева, поне ще е по-полезно за здравето, но кой ти го мисли тва, всеки пуши и никой не е замисля. а като видя да пушат покрай децата си и ми иде да повърна.
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Когато сте вкъщи къде пушите, излизате ли на тераса/прозорец?

Мнениеот Lollipop » 04 Яну 2017, 17:09

svetlozara написа:Според мен трябва дас и голям идиот, че да пушиш, пари не на вятъра, ами изгорени. ПО-добре всеки ден да се палят по 20 лева, поне ще е по-полезно за здравето, но кой ти го мисли тва, всеки пуши и никой не е замисля. а като видя да пушат покрай децата си и ми иде да повърна.
И ти си права, ама хората си имат някакви желания собствени и т.н..
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Когато сте вкъщи къде пушите, излизате ли на тераса/прозорец?

Мнениеот PasDeDeux » 05 Яну 2017, 09:54

Вкъщи никой не пуши и когато ни дойде на гости пушач, директно го изпращам на терасата. Не искам да ми усмърдява дома и ние да дишаме дима. Много се дразня от такива, които нито питат дали се пуши на конкретно място и направо палят!
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Re: Когато сте вкъщи къде пушите, излизате ли на тераса/прозорец?

Мнениеот Pipilota » 05 Яну 2017, 13:04

PasDeDeux написа:Вкъщи никой не пуши и когато ни дойде на гости пушач, директно го изпращам на терасата. Не искам да ми усмърдява дома и ние да дишаме дима. Много се дразня от такива, които нито питат дали се пуши на конкретно място и направо палят!

Така сякаш бяха до преди години, когато всеки възрастен пушеше, примерно хората, които сега са около 50-60 те си знаят, че пушенето е ОК и си пушеха навскяъде без да се съобразяват. Сега е малко по-различно, поне питат. :roll:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Когато сте вкъщи къде пушите, излизате ли на тераса/прозорец?

Мнениеот Ginger » 06 Яну 2017, 13:10

Вкъщи всички пушеха - и майка ми, и баща ми. Как не ги научих и аз не знам :smile: , редовно си пушеха у дома.
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: Когато сте вкъщи къде пушите, излизате ли на тераса/прозорец?

Мнениеот silver933 » 21 Фев 2017, 10:44

Ginger написа:Вкъщи всички пушеха - и майка ми, и баща ми. Как не ги научих и аз не знам :smile: , редовно си пушеха у дома.

Ако и двамата родители са пушачи, то вкъщи задължително се пуши, най-много да се съобразят, докато детето е още малко, после вече нещата не стоят точно така...
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Когато сте вкъщи къде пушите, излизате ли на тераса/прозорец?

Мнениеот YoLindi » 28 Фев 2017, 10:52

silver933 написа:
Ginger написа:Вкъщи всички пушеха - и майка ми, и баща ми. Как не ги научих и аз не знам :smile: , редовно си пушеха у дома.

Ако и двамата родители са пушачи, то вкъщи задължително се пуши, най-много да се съобразят, докато детето е още малко, после вече нещата не стоят точно така...


Как ще пропушиш, ти си се нагълтал за цял живот, няма нужда да ги почваш и ти :smile: . При двама родители пушачи никой не се съобразява и къщата е като задимена и вмирисана бърлога.
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Когато сте вкъщи къде пушите, излизате ли на тераса/прозорец?

Мнениеот Guppy » 13 Мар 2017, 16:00

Не мога да се съглася, ако се проветрява редовно не е вмирисана бърлога, у дома се пуши, но не смърди къщата ни.
Аватар
Guppy
 
Мнения: 216
Регистриран на: 30 Ное 2016, 13:34

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron