Когато сте вкъщи къде пушите, излизате ли на тераса/прозорец?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Когато сте вкъщи къде пушите, излизате ли на тераса/прозорец?

Мнениеот mimeto90 » 22 Окт 2014, 17:00

Странни са ми хората, които пушат вътре в стаите, когато са вкъщи. Всеки, макар и непушач се сеща за тежката миризма на застояло, когато се пуши в стаята и то постоянно!

Подсетих се за това покрай темата за пушенето по време на бременност! Горе-долу се получава същата ситуация, особено ако си стоиш вкъщи и пушиш около детето, а дори и да сте на открито, не е много по-различно :x
cigarettes.jpg
cigarettes.jpg (18.12 KiB) Прегледано 4226 пъти
Вкъщи дори и да сме поканили гости, щом има малко дете ги изкарваме на терасата и смятам това за най-правилно като практика!

А вие къде пушите докато сте вкъщи, винаги ли излизате на тераса или прозорец или понякога си позволявате да пушите и вкъщи :? А когато около вас има малко човече? :?
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: Когато сте вкъщи къде пушите, излизате ли на тераса/прозорец?

Мнениеот Bambaa » 22 Окт 2014, 17:05

И двамата ми родители са пушачи, но вкъщи никога не се е пушило, дори и да идват гости, особено ако са с малко дете, както при вас, просто си излизат на балкона :!: Не зная как живеят хората в лисичарници, то трябва да е постоянно отворено, иначе ако двама човека като запалят по една цигара, предполагам се търсят в облаците от дим :D :D
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Когато сте вкъщи къде пушите, излизате ли на тераса/прозорец?

Мнениеот LaCoquine » 23 Окт 2014, 15:35

В студентските ми години най-много обичах през почивни дни да си кисна в леглото, да пуша в него с биричка или кафенце и книжка :) сега вече нещата стоят по друг начин трябва да кисна на студа, ако ми се пуши, но си взехме и добър аспиратор и когато е много студено, просто си стоя под него :lol: :lol:
LaCoquine
 
Мнения: 291
Регистриран на: 10 Юли 2014, 14:58

Re: Когато сте вкъщи къде пушите, излизате ли на тераса/прозорец?

Мнениеот rabotnata pchela » 24 Ное 2014, 14:56

Аз си имам у нас една стая устроена за пушене, само. Понеже сме главно пушачи у дома, няма как да излизаме навън. Рядко позволявам да се пуши с общата стая, наречена хол, когато има гости - да, но задължително децата в другата стая и на затворени врати :!:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Когато сте вкъщи къде пушите, излизате ли на тераса/прозорец?

Мнениеот Anka » 12 Яну 2015, 16:51

LaCoquine написа:В студентските ми години най-много обичах през почивни дни да си кисна в леглото, да пуша в него с биричка или кафенце и книжка :) сега вече нещата стоят по друг начин трябва да кисна на студа, ако ми се пуши, но си взехме и добър аспиратор и когато е много студено, просто си стоя под него :lol: :lol:

Това с аспиратора е супер, ние сега на нова година въпреки че бяхме 15 човека имаше малко дете и излизахме да пушим на остъклената тераса под аспиратора. :roll:
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Когато сте вкъщи къде пушите, излизате ли на тераса/прозорец?

Мнениеот Slavena » 12 Яну 2015, 17:39

Винаги излизам на вън за да пуша, особено пък има ли малко дете не си позволявам да пуша е негово присъствие. :!:
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Когато сте вкъщи къде пушите, излизате ли на тераса/прозорец?

Мнениеот Lili_pili » 12 Яну 2015, 18:16

Аз не пуша и ми е много тъпо като ми дойдат гости, които са пушачи, защтоо често не се съобразяват! :evil:
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Когато сте вкъщи къде пушите, излизате ли на тераса/прозорец?

Мнениеот Krum » 13 Яну 2015, 14:29

аз излизам на вън да пуша, все пак у нас скоро ремонтирах и не искам да си овоня къщата на цигари от самото начало. .
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Когато сте вкъщи къде пушите, излизате ли на тераса/прозорец?

Мнениеот silver933 » 09 Фев 2015, 12:37

Абе масово хората не излизат на вън, когато пушат, което е супер гадно, като се има предвид, колко е опасно това за малките, но кой да се сеща!?!?!
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Когато сте вкъщи къде пушите, излизате ли на тераса/прозорец?

Мнениеот mix_twix » 02 Апр 2015, 13:29

Много са ми странни хора, които пушат с децата си, абсурдно е просто! :roll:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта