Вместо крем за ръце, какво може да използваме?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Вместо крем за ръце, какво може да използваме?

Мнениеот belleville » 23 Окт 2014, 12:38

Здравейте!
От няколко години използвах все един и същ крем за ръце. Миналия месец отидох да си взема пак от него, но не го намерих никъде, :evil: обиколих няколко големи магазина за козметика и в крайна сметка ми казаха, че са спрели да го произвеждат :roll:

За около един месец си купих около 5 крема за ръце, но и петте се оказаха ужасни и сега търся алтернатива. :!:
Кожата на ръцете ми лесно загрубява, напуква се, понякога дори и прокървява около кокалчетата, :| дори през лятото рядко става толкова нежна :(
Hands_Soft_And_Beautiful.jpg
Hands_Soft_And_Beautiful.jpg (6.17 KiB) Прегледано 2020 пъти
затова искам много да намеря нещо, което може да се използва вместо крем за ръце :?

Опитвала съм да използвам вместо крем за ръце зехтин, но не беше достатъчно и омазняваше прекалено, сещате ли се какво друго може да се използва на мястото на крема за ръце :?
belleville
 
Мнения: 253
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 14:39

Re: Вместо крем за ръце, какво може да използваме?

Мнениеот luchia@marco » 23 Окт 2014, 12:42

имам подобен проблем с устните ми, но като ги намажа с мед всичко минава до другия ден, може да опиташ да разбиеш мед със зехтин с миксера и да мажеш докато си вкъщи и да престояваш колкото е възможно повече време :idea:
luchia@marco
 
Мнения: 115
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 09:54

Re: Вместо крем за ръце, какво може да използваме?

Мнениеот krem » 24 Окт 2014, 07:59

Здравейте, въпреки че пишете, че търсите заместващо крема да ръце средство аз все пак бих Ви препоръчала един чудесен крем. Имам изключително проблемна кожа и единствения крем, който не е медицински и ми действа добре е NIVEA Soft / белите опаковки на NIVEA /.Нанася се лесно, попива прекрасно, не оставя мазни петна и не възпалява кожата. Пробвайте и се надявам да останете доволна!
krem
 
Мнения: 1
Регистриран на: 24 Окт 2014, 07:54

Re: Вместо крем за ръце, какво може да използваме?

Мнениеот веселказасмяна » 24 Окт 2014, 11:08

krem написа:Здравейте, въпреки че пишете, че търсите заместващо крема да ръце средство аз все пак бих Ви препоръчала един чудесен крем. Имам изключително проблемна кожа и единствения крем, който не е медицински и ми действа добре е NIVEA Soft / белите опаковки на NIVEA /.Нанася се лесно, попива прекрасно, не оставя мазни петна и не възпалява кожата. Пробвайте и се надявам да останете доволна!

От всички кремчета на NIVEA, като че ли и аз харесвам най-много този, в момента използвам бебешкия крем, пак на NIVEA в синята опаковка, но не ми харесва много, въпреки че попива бързо, кожата ми след това лепне някак. :( Вечер след като си взема душ не мога да се мажа с него, защото като си легна и се чувствам кофти, все едно с дни не съм се къпала с дни! :lol:
веселказасмяна
 
Мнения: 295
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 12:43


Re: Вместо крем за ръце, какво може да използваме?

Мнениеот MerryPop » 24 Окт 2014, 13:07

kokorcha написа:Аз лично използвам вазелин!

Не е ли много мазен и тежък вазелина, за да се ползва за крем за ръце, аз не бих се намазала с вазелин и излезнала :|
MerryPop
 
Мнения: 271
Регистриран на: 04 Юни 2014, 12:20

Re: Вместо крем за ръце, какво може да използваме?

Мнениеот rabotnata pchela » 01 Дек 2014, 15:51

Има един боров вазелин, аз съм го ползвала точно ако са по-напукани ръцете ми, супер е, но наистина идва малко тежък :roll:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Вместо крем за ръце, какво може да използваме?

Мнениеот Kaya » 01 Дек 2014, 18:19

Ползвала съм и зехтин, не е много приятно, защото е много мазно, но подхранва супер много! :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Вместо крем за ръце, какво може да използваме?

Мнениеот Slavena » 10 Яну 2015, 15:29

Аз ги мажа с вазелин, има един гентамицин Маз :) вярно, че не е домашно, но много бързо минава.
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Вместо крем за ръце, какво може да използваме?

Мнениеот Elica » 14 Яну 2015, 16:42

Като ви кажа само не ме целете с камъни :mrgreen: използвам мас и невен в комбинация, не знам как я прави тази субстанция баба ми но е страхотна!
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Следваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта