Мит ли е морковена торта... опитвали ли сте да приготвяте?

Любими рецепти, интересни вариации, модерни ястия, съвети при готвене

Мит ли е морковена торта... опитвали ли сте да приготвяте?

Мнениеот M.Tasheva » 28 Окт 2014, 16:49

Предполагам всеки знае вица за заека, който искал всекидневно морковена торта в сладкарницата на Баба Меца? :? :lol: Дори и да не сте го чували и аз не знаех дали реално съществува торта от моркови, докато не видях тази картинка, но все още не съм убедена, дали реално има моркови в нея :? :lol:
carrot cake.jpg
carrot cake.jpg (16.12 KiB) Прегледано 1544 пъти
Та, точно заради това ми беше интересно, как ще се развие темата - мит ли е тортата от моркови и какъв вкус би имала тя, ако е реално съществуваща :roll:

А към тези, които са опитвали да я приготвят - възможно ли е да ме снабдите с рецепта и към тези, които са опитвали да преглътнат тортата от моркови - как се справихте, :D какъв е вкусът й? :roll:
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

Re: Мит ли е морковена торта... опитвали ли сте да приготвяте?

Мнениеот dejavu » 28 Окт 2014, 16:53

Разбира се, че морковената торта не е мит, но никога не съм имала, за съжаление, честта да опитам такава. Може би ако се поровя в интернет за някакво сносна рецепта, пък може и да я приготвя :idea: малко по фрийк храни си падам, така че не мога да бъде мерило, но предполагам, че ще е вкусна!
dejavu
 
Мнения: 413
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:06

Re: Мит ли е морковена торта... опитвали ли сте да приготвяте?

Мнениеот mimeto90 » 06 Ное 2014, 16:01

Как ще е мит съществува си това нещо, дори смятам, че ще е много вкусно :roll:
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: Мит ли е морковена торта... опитвали ли сте да приготвяте?

Мнениеот silver933 » 16 Ное 2014, 16:32

Със сигурност не е мит! Морковите са сладък зеленчук, прави се дори сладко, а дори си хапваме понякога у нас морковени бонбони :) ще пробваме и торта!
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02


Назад към Рецепти и полезни съвети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта