Как приемате танците на пилон, бихте ли опитали?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Как приемате танците на пилон, бихте ли опитали?

Мнениеот BeenieGal » 04 Ное 2014, 15:52

Чувам доста негативни мнения за танците на пилон, което лично мен много ме смущава :shock: по простата причина, че не може хората да са все още толкова ограничени, просто не го разбирам. :x

Да не говорим, че под път и над път има школи за танци на пилон, хайде, дори и да не са толкова много в България, то факта, че ги има би трябвало да говори достатъчно!
Като се замислиш това не са просто някакви си танци, изисква се невероятна физическа подготовка, за да се качиш там горе :!: Погледнете и кажете, че не е така :!:
sarah-scott.jpg
sarah-scott.jpg (11.95 KiB) Прегледано 1573 пъти
Замислих се за това как се приемат тези танци и понеже разпитвам приятели за добри уроци в града, всеки ме гледа все едно ще бягам гола по Витошка! :o :twisted:

Аз пък намирам танците на пилон за секси и балансирано натоварващи цялото ни тяло, :idea: затова и бих опитала!
Колко от вас също се биха хванали с такова начинание :roll: и как приемате танците на пилон?
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Как приемате танците на пилон, бихте ли опитали?

Мнениеот gomez123 » 04 Ное 2014, 15:55

Много готина идея, ами аз лично бих се опитала вкъщи да постигна нещо, а и за какво ми е да ходя другаде щом вкъщи няма да имам пилон и да показвам наученото :D нали :!:
Гледала съм доста клипчета, така че не ги приемам като нещо супер вулгарно, както биха прозвучали на майка ми, например :lol:
gomez123
 
Мнения: 246
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 11:42

Re: Как приемате танците на пилон, бихте ли опитали?

Мнениеот maminka » 05 Ное 2014, 11:57

Със сигурност е доста забавно, но и доста трудоемко, трябва да си наистина пластичен и много много силен в ръцете, мен ме притесняват и двете, така че по-скоро ще свърша в травматологията, затова не държа да опитвам :D
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Re: Как приемате танците на пилон, бихте ли опитали?

Мнениеот S_Milenska » 26 Ное 2014, 14:13

О, готини са ако са направени добре, ако са от типа на някой Български стриптийз бар, колкото да съберат чичковци на 50 г са по-скоро смешни :)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Как приемате танците на пилон, бихте ли опитали?

Мнениеот Nightmare » 22 Май 2015, 14:07

S_Milenska написа:О, готини са ако са направени добре, ако са от типа на някой Български стриптийз бар, колкото да съберат чичковци на 50 г са по-скоро смешни :)

Е, аз не съм влизала в стриптийз бар, но предполагам би било интересно, за съжаление, обаче, не мисля, че дамите там ще са на особено ниво с пилона, де да знам :roll:
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Как приемате танците на пилон, бихте ли опитали?

Мнениеот Rali_hr » 22 Май 2015, 14:55

Nightmare написа:
S_Milenska написа:О, готини са ако са направени добре, ако са от типа на някой Български стриптийз бар, колкото да съберат чичковци на 50 г са по-скоро смешни :)

Е, аз не съм влизала в стриптийз бар, но предполагам би било интересно, за съжаление, обаче, не мисля, че дамите там ще са на особено ниво с пилона, де да знам :roll:

E тук в България танците на пилон са малко по-смотани, защото са стриптийз, а не танц, както може да се види в чужбина, там и жените могат да се чувстват на мястото си, а не тук като евтини компаньонки. :roll:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Как приемате танците на пилон, бихте ли опитали?

Мнениеот MollyDolly » 25 Май 2015, 16:48

Rali_hr написа:
Nightmare написа:
S_Milenska написа:О, готини са ако са направени добре, ако са от типа на някой Български стриптийз бар, колкото да съберат чичковци на 50 г са по-скоро смешни :)

Е, аз не съм влизала в стриптийз бар, но предполагам би било интересно, за съжаление, обаче, не мисля, че дамите там ще са на особено ниво с пилона, де да знам :roll:

E тук в България танците на пилон са малко по-смотани, защото са стриптийз, а не танц, както може да се види в чужбина, там и жените могат да се чувстват на мястото си, а не тук като евтини компаньонки. :roll:

Е, едно е стриптийз, друго си е самият танц, а има и девойки, които много добре си владеят и танците, но със сигурност не се намират по клубовете, а и нямат място там :idea:
MollyDolly
 
Мнения: 309
Регистриран на: 18 Окт 2013, 12:18

Re: Как приемате танците на пилон, бихте ли опитали?

Мнениеот luchia@marco » 26 Май 2015, 15:59

Танците на пилон винаги са си били вулгарни и не намирам нищо естетично в тях, най-малко, че няма как да танцуваш облечен, плюс това мисля, че крият повече рискове от повечето спортове!
luchia@marco
 
Мнения: 115
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 09:54

Re: Как приемате танците на пилон, бихте ли опитали?

Мнениеот Lollipop » 26 Май 2015, 16:20

luchia@marco написа:Танците на пилон винаги са си били вулгарни и не намирам нищо естетично в тях, най-малко, че няма как да танцуваш облечен, плюс това мисля, че крият повече рискове от повечето спортове!

Вулгарни са, защото с това се свързват и облеклото не е задължително д аразкрива всичко :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Как приемате танците на пилон, бихте ли опитали?

Мнениеот rabotnata pchela » 27 Май 2015, 10:46

На мен ми харесват, не говорим за събличане и за показване на голотии, а за истинско изкуство, как да не го харесаш?
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Следваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron