Ще се подложите ли на симулатора на родилни болки? На кой му стиска?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Ще се подложите ли на симулатора на родилни болки? На кой му стиска?

Мнениеот penny » 06 Ное 2014, 12:14

Вчера прочетох за този симулатор на родилни болки, който естествено е тестван върху мъже! :D Не успях да се удържа и се поддадох на първата ми реакция - да се обадя на съпруга ми, за да го питам дали и той би се подложил на симулатора на родилни болки :lol: :lol: :lol:

Както и очаквах, първата му реакция беше НЕ, ти луда ли си :lol: :lol: След това вечерта му разясних, че явно съм достатъчно луда, за да се подложа, не на симулатор, а на същински родилни болки и заради него, за да имаме в момента дъщеря :lol:

Както и да е, смятам, че малко мъже биха се подложили на симулатора на родилни болки, но поздравления за тези мъжаги,
517.jpg
517.jpg (22.6 KiB) Прегледано 13923 пъти
вие ще се присъедините ли към тях? :roll:
Като се има предвид, че едва няколко са издържали на пълната мощност да симулатора, а повечето не са успели да издържат и 30 секунди, не вярвам да се блъскат желаещите за него :D На вас стиска ли ви? :roll:
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Ще се подложите ли на симулатора на родилни болки? На кой му стиска?

Мнениеот bojo_kolev » 06 Ное 2014, 12:18

Хахахахахаха, като гледам тези пичове, ми стиска, ама до първата контракция :D :D :D Не мисля, че мога да гарантирам за повече :!: :D :D :D
bojo_kolev
 
Мнения: 283
Регистриран на: 01 Окт 2013, 12:35

Re: Ще се подложите ли на симулатора на родилни болки? На кой му стиска?

Мнениеот m.vulev » 07 Ное 2014, 13:16

Да бе, защо му е на някого да прави такова нещо :D :D Те и жените се скатават от родилните мъки, та ние да се подлагаме на тях :D :D
m.vulev
 
Мнения: 182
Регистриран на: 16 Дек 2013, 13:11

Re: Ще се подложите ли на симулатора на родилни болки? На кой му стиска?

Мнениеот Andrey » 24 Ное 2014, 13:51

Изобщо не бих! Това не е работа за мъже :lol: :lol:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Ще се подложите ли на симулатора на родилни болки? На кой му стиска?

Мнениеот Krum » 29 Дек 2014, 14:52

Хахаха да бих се пробвал, но разликата е там, че аз мога да спра когато си искам, пък една жена няма право на този избор.. :) Това не е работа за мъже, уж сме силния пол, но сме лигльовци малко.. :) :lol:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Ще се подложите ли на симулатора на родилни болки? На кой му стиска?

Мнениеот Kaya » 29 Дек 2014, 17:05

хахахаха този клип съм го гледала с мъжете, които се мъчиха в родилни болки! Дори тяхното състояние беше далеч по-добро от това на една истинска родилка, те лягаха по корем, мятаха се насам на там, докато една жена не може да се мята както ѝ скимне, защото има риск да си убие детето в последния момент!
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Ще се подложите ли на симулатора на родилни болки? На кой му стиска?

Мнениеот Mon_ton » 14 Апр 2015, 16:27

Не знам тези мъже ли се лигавят толкова или раждането наистина е такова изпитание, аз лично бих пробвала, но вече е късно, защото съм се хванала на хорото наистина :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Ще се подложите ли на симулатора на родилни болки? На кой му стиска?

Мнениеот Elica » 16 Апр 2015, 14:04

О, това видео съм го гледала, тези яко ги хвана спек и страх! :lol: :lol: :lol: Не успяха да издържат :)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Ще се подложите ли на симулатора на родилни болки? На кой му стиска?

Мнениеот Slavena » 16 Апр 2015, 15:49

Те са луди тея мъже да ходят на подобни симулациии...
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Ще се подложите ли на симулатора на родилни болки? На кой му стиска?

Мнениеот fawla » 20 Апр 2015, 12:30

Аз не бих се подложила, така или иначе, живот и здраве някой ден ще го преживея и ще разбера какво е, но е добра опция за мъжете, които често определят раждането, бременността и майчинството като никаква работа за жената. :roll: Така малко или много ще се доближат до това, което се случва с жените и може би ще бъдат по-съпричастни. :)
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron