Опитвали ли сте да е лекувате с рецепти на Петър Димков? Не смятате ли, че е прекалено рисковано?

Тайни семейни рецепти за здраве и красота - как да бъдем в полза на другите.

Опитвали ли сте да е лекувате с рецепти на Петър Димков? Не смятате ли, че е прекалено рисковано?

Мнениеот Mauritius » 10 Ное 2014, 12:59

Скоро попаднах на няколко статии с рецепти от Петър Димков. Търсих такава за лечение на киста на яйчника. Много се надявам да помогнат, но не зная дали не е прекалено рисковано, тъй като става въпрос за нещо, което е сериозно и развитието му може да е опасно. :?

До сега не съм ползвала рецепти на Петър Димков, но зная, че е прочут лечител, може би името не ви говори много затова ще сложа и негова снимка
Petar-Dimkov.jpg
Petar-Dimkov.jpg (71.02 KiB) Прегледано 1677 пъти
Надявам се някой да даде отзиви за неговите рецепти и дали е редно да се комбинират с лекарствата, които са изписани от лекар или трябва изцяло да се доверим на рецептите :?: :roll:

Казано честно се опасявам да се доверя само на рецептата на Петър Димков, изглежда ми прекалено рисковано, като се има предвид, че всеки организъм е различен и подобни рецепти биха се отразили различно, предполагам :roll:
С нетърпение чакам, някой който е изпробвал рецептите на Димков да пише! :!:
Mauritius
 
Мнения: 282
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 13:01

Re: Опитвали ли сте да е лекувате с рецепти на Петър Димков? Не смятате ли, че е прекалено рисковано?

Мнениеот annydance » 10 Ное 2014, 13:02

Изпробвала съм една рецепта на Димков - за стави, наистина за една седмица налагане с моркови, имаше прекрасен ефект и то за дълго! Не зная дали е подходящо да се лекувате и по други начини едновременно, но не смятам, че би навредило, освен ако в листовката не пише, че не е добре да се комбинират конкретни билки с препарата.
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Опитвали ли сте да е лекувате с рецепти на Петър Димков? Не смятате ли, че е прекалено рисковано?

Мнениеот Kremiliya » 09 Яну 2015, 17:14

Чувала съм само добри отзиви, но никога не съм изпробвала негови рецепти. :roll:
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Опитвали ли сте да е лекувате с рецепти на Петър Димков? Не смятате ли, че е прекалено рисковано?

Мнениеот Andrey » 09 Яну 2015, 17:26

Не знам нито една негова рецепта, но името му съм го чувал, само толкова.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Опитвали ли сте да е лекувате с рецепти на Петър Димков? Не смятате ли, че е прекалено рисковано?

Мнениеот Pipilota » 12 Яну 2015, 10:12

Не мисля, че ще навреди, за за щастие не боледувам много и не ми се е налагало, но все пак си мисля, че няма да пречи да се пробва ;)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Опитвали ли сте да е лекувате с рецепти на Петър Димков? Не смятате ли, че е прекалено рисковано?

Мнениеот bojo_kolev » 15 Фев 2017, 14:33

Мисля, че той беше казал, че една чаша топла вода сутрин на гладно е много полезно за организма. Правил съм го и действа добре на перисталтиката.
bojo_kolev
 
Мнения: 283
Регистриран на: 01 Окт 2013, 12:35

Re: Опитвали ли сте да е лекувате с рецепти на Петър Димков? Не смятате ли, че е прекалено рисковано?

Мнениеот Pipilota » 04 Мар 2017, 20:55

bojo_kolev написа:Мисля, че той беше казал, че една чаша топла вода сутрин на гладно е много полезно за организма. Правил съм го и действа добре на перисталтиката.

Да, действа, не знам дали тази препоръка е от него всъщност, но си е факт, че действа, но при някои, на мен ми се повдига.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Опитвали ли сте да е лекувате с рецепти на Петър Димков? Не смятате ли, че е прекалено рисковано?

Мнениеот kauda » 05 Мар 2017, 09:24

Петър Димков мисля, че е доказал в годините, за да подлагмае на съмнение методите му. Рядко се е повдигал преди въпросът за това, че храната има огромно отношение към здравето и че всъщност, нейното ограничаване може да донесе огромни ползи. Именно Петър Димков е твърдял това, така че той доста е изпреварил времето си. Правила съм житния режим и мога да кажа, че не е толкова тежък, после с ечувствах страхотно!
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Опитвали ли сте да е лекувате с рецепти на Петър Димков? Не смятате ли, че е прекалено рисковано?

Мнениеот Lili_pili » 16 Мар 2017, 16:16

Майка ми е ползвала негов метод на лечение, бяха й го препоръчали за язвата и остана доволна, но не помня какво беше.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Опитвали ли сте да е лекувате с рецепти на Петър Димков? Не смятате ли, че е прекалено рисковано?

Мнениеот chiZzY_biZzY » 10 Яну 2018, 13:10

Не мсиля, че са чак толкова рискови рецептите му, дори с амного ползотворни за здравето.
chiZzY_biZzY
 
Мнения: 123
Регистриран на: 23 Мар 2017, 16:47


Назад към Домашен лекар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron