Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот rabotnata pchela » 06 Яну 2017, 11:46

От колко години сте започнали поддържанаето на кожата си, аз съм почти на 30, но още не правя нищо за нейното здраве, след баня се мажа с крем за лице на Нивея, защото ми дърпа, и толкова. :roll: Никакви грижи повече... :roll:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот Pipilota » 06 Яну 2017, 13:00

rabotnata pchela написа:От колко години сте започнали поддържанаето на кожата си, аз съм почти на 30, но още не правя нищо за нейното здраве, след баня се мажа с крем за лице на Нивея, защото ми дърпа, и толкова. :roll: Никакви грижи повече... :roll:

Време е моето момиче, досега трябваше поне 8 процедури да си направила за изпъване на кожата. Поне почни да ползваш лисиони. Аз ползвам авокадово масло, не знам кой,какво, що, с него се чувствам страхотно.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот annamaria » 09 Яну 2017, 11:29

хидратиращи кремове ползвам още от 20 годишна. за преди 30 основно гледаш да поддържаш добре хидратацията на кожата и да не допускаш да се запушват порите. ако често слагаш грим, за да не се натрупва може от време на време лек пилинг. когато става дума за кожа всичко е индивидуално - дали имаш акне, дали е по-суха или по-мазна, дали пушиш, дали се храниш здравословно... при проблеми, ако козметиката не помага, има леки процедури за поддръжка.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот dessiblond » 09 Яну 2017, 16:09

Кремове почнах да ползвам малко преди 30-те, не съм си правила никакви козметични процедури, почти не се гримирам и смятам, че добре изглеждам за възрастта си. Бръчките пачи крак вече се обаждат, но не смятам да предприемам скоро нещо :smile: . Сигурно идва един период, когато нещата са необратими и макар и да искаш, вече е късно да правиш каквото и да е.
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот Gorica23 » 09 Яну 2017, 17:31

За бръчките около очите, има различни методи, но трябва внимателно да се подходи, защото това е много деликатна зона. Може ботокс да се използва за да се отвори окото, вече има и процедури, които добре влияят, но за големи торбички друго освен блефаропластика не помагало.
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот YoLindi » 10 Яну 2017, 10:12

dessiblond написа:Кремове почнах да ползвам малко преди 30-те, не съм си правила никакви козметични процедури, почти не се гримирам и смятам, че добре изглеждам за възрастта си. Бръчките пачи крак вече се обаждат, но не смятам да предприемам скоро нещо :smile: . Сигурно идва един период, когато нещата са необратими и макар и да искаш, вече е късно да правиш каквото и да е.


Едва ли, днешната козметична и пластична практика могат всичко да постигнат. 80-годишна баба ще я направи като 60-годишна :smile: .
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот Gold » 10 Яну 2017, 12:35

YoLindi, та това са си цели 20 години :)
Според мен целта на естетичната медицина не е да променя, а да те накара да се чувстваш добре в кожата си и да ти помогне за нещата, които пречат на самочувствието ти. Ако можеш да живееш без да те притеснява всички промени във времето е много добре, но ако се погледнеш в огледалото и не си щастлив, почваш да търсиш начин Това го казват и пластичните доктори http://www.az-jenata.bg/a/5-zdrave-i-krasota/estetichnata-medicina-lekuva-samochuvstvieto-/
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот Lyomi » 13 Яну 2017, 12:33

Не може щастието ти да се определя от малко или повече бръчки. Щастието е вътрешна потребност. Дори и с перфектна кожа да си, едва ли това ще те прави доволен от живота и завършен. Щастливите хора не обръщат чак такова внимание колко бръчки са се появили. Външният вид не е без значение, определя самочувствието, но отвътре хармонията излиза и навън и личи по лицето.
Lyomi
 
Мнения: 296
Регистриран на: 28 Окт 2013, 16:03

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот annamaria » 18 Яну 2017, 11:24

ако с годините продължаваме да сме млади по дух, логично е да искаме и да изглеждаме свежи. времето няма как да спре, бръчките няма как да не се появяват, но на различните хора те изглеждат и различно. ако има как всичко да е по-умерено, видът ни ще е по-близък до начина, по който се чувстваме.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот MaLkA_sLaDoRaNa » 09 Фев 2017, 14:44

Една баба на 60 или 70 може да се чувства по дух на 20, но едва ли ще изглежда приемливо, ако с грижи, процедури и операции го постигне и на външен вид. Мярката и умереността наистина са необходими.
MaLkA_sLaDoRaNa
 
Мнения: 126
Регистриран на: 03 Апр 2015, 14:03

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron