Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот Gorica23 » 20 Фев 2017, 18:43

Не трябва да се губи мярката, но се съгласи, че ако мъжът ти изглежда на 50 като Брад Пит, няма да се оплакваш. Така е и при жените, не трябва да се занемаряваме.
Естетичната дерматология, предлага различни варианти, за да изглеждаме добре за годините си.
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот Slavena » 21 Фев 2017, 12:21

MaLkA_sLaDoRaNa написа:Една баба на 60 или 70 може да се чувства по дух на 20, но едва ли ще изглежда приемливо, ако с грижи, процедури и операции го постигне и на външен вид. Мярката и умереността наистина са необходими.
като лили иванова, тя показва точно това, 4е на 80 може да е като на 30, изглежда смешно
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот renetka » 22 Фев 2017, 11:47

Не бих казала, че Лили Иванова или Тина Търнър изглеждат смешно. Лили Иванова, може понякога да се облича малко по-провокативно и от там да губим логиката между възраст и образ. Но по отношение на поддържането е повече от похвално, как успява да изглежда свежа, бодра а и да бъде здрава и подвижна. Отделно и да съхранява гласът си непокътнат. Това със сигурност се дължи на много грижи, които полага за себе си. Чела съм, че спазва стриктни хранителни режими,спорт и въобще поддържащи неща за лице и тяло. Аз ѝ се възхищавам. Едва ли някои предпочита да изглежда като суха и прегърбена баба с бастунче.
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот annamaria » 04 Апр 2017, 11:59

renetka написа:Не бих казала, че Лили Иванова или Тина Търнър изглеждат смешно. Лили Иванова, може понякога да се облича малко по-провокативно и от там да губим логиката между възраст и образ. Но по отношение на поддържането е повече от похвално, как успява да изглежда свежа, бодра а и да бъде здрава и подвижна. Отделно и да съхранява гласът си непокътнат. Това със сигурност се дължи на много грижи, които полага за себе си. Чела съм, че спазва стриктни хранителни режими,спорт и въобще поддържащи неща за лице и тяло. Аз ѝ се възхищавам. Едва ли някои предпочита да изглежда като суха и прегърбена баба с бастунче.


Абе, Ренетке, права си, обаче колко интервенции има по тези жени да не ти говоря. Като почнеш от попълване на бръчки, оформяне на лицевия контур, мезотерапии и какви ли не процедури. Но в крайна сметка трябва да се инвестира във визията, не може една жена, която държи на себе си, да се занемари по такъв начин. И ако се плашиш, че винаги трябва да минеш под ножа, за да изглеждаш добре, не е вярно. Има много материали, които да прочетеш по темата и тук споделям една статия, която го доказва - http://www.drkaliasheva.com/articles/po ... ez-skalpel
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот Monika_Spasova » 30 Апр 2017, 09:04

На мен също не ми харесва, просто е неадекватно смешно. Едно е добра, топла и поддържана визия на тея години, друго е да се стреми да докара вид на тийнейджърка, създав апо-лошо впечатление, отколкото нужда от възхищение. Това не ми харесва. :)
А за процедурите, не съм аз човек, който би се подложил на такива, но има различни хора. Смятам, че спълноценна храна и спорт се поддържат по-добри резултати от шоколад и процедури.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот m0n4eto » 03 Май 2017, 17:36

колкото и да се храниш пълноценно и да спортуваш в един момент годините си оказват влияние. Тогава човек трябва малко да си помогне по някакъв начин. процедурите са хубаво нещо, когато са умерени и се правят при професионалист. Човек може да изглежда страхотно като комбинира нещата.. спорт, храна, процедури.. :smile: веднага си личи когато една жена е добре поддържана и със самочувствие.
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот rabotnata pchela » 03 Май 2017, 19:13

за бръчките и аз не знам до колко храната би помогнала, това са си някакви ам функции и неща случващи се в тялото. :roll: по-скоро би помогнала козметичната дерматология. А храната, ще помогне кожата да е в добро здраве и сияйна.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот renetka » 27 Юни 2018, 15:41

Не можеш да спреш времето. Този род бръчки са си най-коварни и досадни, особено като се усмихнеш положението става трагично. Нито маски, нито кой знае какъв режим може да помогне да се премахнат тези бръчки. Често се прибягва до някоя по-сериозна естетична процедура, която да тушира проблема, иначе няма лек. :lol:
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот Gorica23 » 27 Юни 2018, 17:36

За пачи крак, май само ботокса помага. В последно време доста нашумяха мезоконците, но тлекаря трябва да е голямо профи при тях.
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот annamaria » 02 Юли 2018, 13:05

Решила съм да разуча все пак с какви терапии можем да преодолеем досадния пачи крак. Все трябва да има начин.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта