Уморените и дехидратирани крака след дълъг ден, как се справяте?!

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Уморените и дехидратирани крака след дълъг ден, как се справяте?!

Мнениеот Malina » 15 Апр 2015, 16:34

Аз нищо не правя, само вечер си правя масаж на краката ;)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Уморените и дехидратирани крака след дълъг ден, как се справяте?!

Мнениеот annamaria » 16 Апр 2015, 12:28

Едно време нямах нужда, но напоследък са много зле милите, а все не смогвам да почна да ходя редовно на педикюр :roll: Отделно, че от седенето на бюро не се чувстват добре, а и от недостатъчна поддръжка хич не са ок...Ще трябва да се замисля за някакви мазила :roll:
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Уморените и дехидратирани крака след дълъг ден, как се справяте?!

Мнениеот Malina » 16 Апр 2015, 12:56

annamaria написа:Едно време нямах нужда, но напоследък са много зле милите, а все не смогвам да почна да ходя редовно на педикюр :roll: Отделно, че от седенето на бюро не се чувстват добре, а и от недостатъчна поддръжка хич не са ок...Ще трябва да се замисля за някакви мазила :roll:

Не знам какво би трябвало да ползваш, честно да ти кажа, но вечер като се прибереш можеш да си правиш масаж с някакво ароматно масло :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Уморените и дехидратирани крака след дълъг ден, как се справяте?!

Мнениеот annamaria » 16 Апр 2015, 14:59

Особено единият ми е загрубял много, както петата и стъпалото, така и самите пръстчета. Той е дюстабан, другият не, та сигурно затова стана такава разлика. Като съм се мазала с някакви елементарни кремчета, дава ефект на момента, но след час е пак същото, да не говорим след ден. Нещо по-сериозно ми трябва. И пак казвам, най-добре ми е след професионална намеса, ама няма как да ходя всяка седмица примерно :)
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Уморените и дехидратирани крака след дълъг ден, как се справяте?!

Мнениеот JohnLocke » 16 Апр 2015, 15:06

annamaria написа:Особено единият ми е загрубял много, както петата и стъпалото, така и самите пръстчета. Той е дюстабан, другият не, та сигурно затова стана такава разлика. Като съм се мазала с някакви елементарни кремчета, дава ефект на момента, но след час е пак същото, да не говорим след ден. Нещо по-сериозно ми трябва. И пак казвам, най-добре ми е след професионална намеса, ама няма как да ходя всяка седмица примерно :)

Тука изникна някакво предложение topic-t12236.html чудя се дали да не взема и на майка ми такава, с подобен проблем като твоя!
JohnLocke
 
Мнения: 70
Регистриран на: 28 Окт 2013, 14:32

Re: Уморените и дехидратирани крака след дълъг ден, как се справяте?!

Мнениеот Neven498 » 16 Апр 2015, 17:14

Гореща баня с морска сол, после минавам с пемза и мажа с кремче за крака.
Аватар
Neven498
 
Мнения: 528
Регистриран на: 30 Мар 2015, 16:07

Re: Уморените и дехидратирани крака след дълъг ден, как се справяте?!

Мнениеот rabotnata pchela » 17 Апр 2015, 09:31

Neven498 написа:Гореща баня с морска сол, после минавам с пемза и мажа с кремче за крака.

Представям си след дългия ден, когато и душата и краката ме болят как ще ги топна само в масажора за крака, а не че ще тръгна да ги топя, после да ги стържа, та накрая и с крем да ги минавам, толкова ще се уморя яко... :roll:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Уморените и дехидратирани крака след дълъг ден, как се справяте?!

Мнениеот annamaria » 17 Апр 2015, 10:45

JohnLocke, казвали са ми хора, които са се изкушавали, че нищо не прави, т.е нищо повече от тези тип пемза, които се продават за левче :roll:

Neven498, да, ама всеки ден да го правя това просто не го виждам, а и какво кремче е най-важното - нещо, което наистина действа...
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Уморените и дехидратирани крака след дълъг ден, как се справяте?!

Мнениеот bojo_kolev » 17 Апр 2015, 11:05

Големи сте глезли жените, сякаш пък и някой на сила ви кара да ходите с безумно високи обувки :)
bojo_kolev
 
Мнения: 283
Регистриран на: 01 Окт 2013, 12:35

Re: Уморените и дехидратирани крака след дълъг ден, как се справяте?!

Мнениеот Локумът » 17 Апр 2015, 11:24

bojo_kolev написа:Големи сте глезли жените, сякаш пък и някой на сила ви кара да ходите с безумно високи обувки :)

Нали искаме да изглеждат добре, ама не знам как разбират, че краката им са дехидратирани... :roll: :?:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта