Уморените и дехидратирани крака след дълъг ден, как се справяте?!

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Уморените и дехидратирани крака след дълъг ден, как се справяте?!

Мнениеот annamaria » 17 Апр 2015, 16:07

Прави сте и двамата, господа :)

Дехидратирани - сухи, напукани, загрубели, а не меки, нежни, копринени ;)

Затова половинките ти като мрънкат за скъпи кремчета, лосиончета, гелчета и т.н. трябва да им угаждате :!:
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Уморените и дехидратирани крака след дълъг ден, как се справяте?!

Мнениеот Mamacita » 19 Апр 2015, 23:24

Неразбирам за какво по-точни иде реч тук :? когато крачетата се изморяват много, просто не носим високи обувки, а това не виждам какво общо има с дехидратираната кожа на краката?! :roll:
Mamacita
 
Мнения: 250
Регистриран на: 13 Дек 2014, 10:52

Re: Уморените и дехидратирани крака след дълъг ден, как се справяте?!

Мнениеот Pipilota » 20 Апр 2015, 09:09

annamaria написа:Прави сте и двамата, господа :)

Дехидратирани - сухи, напукани, загрубели, а не меки, нежни, копринени ;)

Затова половинките ти като мрънкат за скъпи кремчета, лосиончета, гелчета и т.н. трябва да им угаждате :!:

Горките мъже, но така им се пада, като искат жените им да бъдат красиви и да стърчат с една глава над останалите - трябва да се жертват.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Уморените и дехидратирани крака след дълъг ден, как се справяте?!

Мнениеот Neven498 » 20 Апр 2015, 10:03

Mamacita написа:Неразбирам за какво по-точни иде реч тук :? когато крачетата се изморяват много, просто не носим високи обувки, а това не виждам какво общо има с дехидратираната кожа на краката?! :roll:

При мен се получава от носене на обувки с плоска платформа, тип пантофка. Или сандали. Ужасно неудобно е!
Аватар
Neven498
 
Мнения: 528
Регистриран на: 30 Мар 2015, 16:07

Re: Уморените и дехидратирани крака след дълъг ден, как се справяте?!

Мнениеот annamaria » 20 Апр 2015, 11:22

Общото е, че след цял ден на крак с обувки, краката освен, че се изморяват, отичат, подуват се...аз не нося високи обувки, но пак не са ми ок и си трябва качествена грижа/подръжка :mrgreen:
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Уморените и дехидратирани крака след дълъг ден, как се справяте?!

Мнениеот Neven498 » 20 Апр 2015, 11:38

annamaria написа:Общото е, че след цял ден на крак с обувки, краката освен, че се изморяват, отичат, подуват се...аз не нося високи обувки, но пак не са ми ок и си трябва качествена грижа/подръжка :mrgreen:

Така си е. А и сега със стоплянето на времето ще става все по-тежко, поне за онези от нас, които по цял ден си седят в стола пред компютъра на работното място! :D
Аватар
Neven498
 
Мнения: 528
Регистриран на: 30 Мар 2015, 16:07

Re: Уморените и дехидратирани крака след дълъг ден, как се справяте?!

Мнениеот annamaria » 20 Апр 2015, 11:51

Да, и онези от нас, които принципно са склонни към задържане на вода и подпухване. Моите крака вече страдат, а още не са почнали жегите :roll: Затова почвам да се замислям за качествена козметика за домашни условия...
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Уморените и дехидратирани крака след дълъг ден, как се справяте?!

Мнениеот Lisica » 20 Апр 2015, 11:55

annamaria написа:Да, и онези от нас, които принципно са склонни към задържане на вода и подпухване. Моите крака вече страдат, а още не са почнали жегите :roll: Затова почвам да се замислям за качествена козметика за домашни условия...

И как точно козметиката ще ти помогне със задържането на водата, ти трябва да обърнеш внимание на този проблем. Мисля, че шуслеровите соли биха ти помогнали доста добре в този случай.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Уморените и дехидратирани крака след дълъг ден, как се справяте?!

Мнениеот Lisica » 20 Апр 2015, 12:04

Neven498 написа:
annamaria написа:Общото е, че след цял ден на крак с обувки, краката освен, че се изморяват, отичат, подуват се...аз не нося високи обувки, но пак не са ми ок и си трябва качествена грижа/подръжка :mrgreen:

Така си е. А и сега със стоплянето на времето ще става все по-тежко, поне за онези от нас, които по цял ден си седят в стола пред компютъра на работното място! :D

Не ви ли е възможно да си вземете удобни обувки за работа или нещо тип чехли. Не разбирам защо ходите с неудобни обувки по цял ден и после се чудите защо краката ви са подути и ви болят?!
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Уморените и дехидратирани крака след дълъг ден, как се справяте?!

Мнениеот annamaria » 21 Апр 2015, 16:06

И за задържането на вода взимам, и за обувките (не ходя с неудобни или високи). От отворени обувки точно сега са ми проблемите. Преди ходих само с отворени и ела сега да видиш за какви щети става дума :mrgreen: Абсолютно съм се отказала от сандалести или джапанести. Единствено на пясъка :)
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта