Уморените и дехидратирани крака след дълъг ден, как се справяте?!

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Уморените и дехидратирани крака след дълъг ден, как се справяте?!

Мнениеот MaLkA_sLaDoRaNa » 21 Апр 2015, 16:14

annamaria написа:И за задържането на вода взимам, и за обувките (не ходя с неудобни или високи). От отворени обувки точно сега са ми проблемите. Преди ходих само с отворени и ела сега да видиш за какви щети става дума :mrgreen: Абсолютно съм се отказала от сандалести или джапанести. Единствено на пясъка :)

За подуването на крака не смятам, че каквато и да е козметика може да ти бъде от полза, по-добре е да отидеш при личния, за да те насочи към определен специалист :idea:
MaLkA_sLaDoRaNa
 
Мнения: 126
Регистриран на: 03 Апр 2015, 14:03

Re: Уморените и дехидратирани крака след дълъг ден, как се справяте?!

Мнениеот Локумът » 21 Апр 2015, 16:36

Бе подуване, яжте ориз, та да спадате ;)
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Уморените и дехидратирани крака след дълъг ден, как се справяте?!

Мнениеот annamaria » 23 Апр 2015, 11:32

MaLkA_sLaDoRaNa написа:
annamaria написа:За подуването на крака не смятам, че каквато и да е козметика може да ти бъде от полза, по-добре е да отидеш при личния, за да те насочи към определен специалист :idea:


Ми то е комплексно според мен. За подуването нещо охлаждащо си мисля :roll: Лиотонът не помага - личен опит. А за загрубяването нещо омекотяващо и възстановяващо и хидратиращо...ама наистина да върши работа за повече от 5 минути :mrgreen:
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Уморените и дехидратирани крака след дълъг ден, как се справяте?!

Мнениеот Pipilota » 23 Апр 2015, 12:02

Цял ден като стоя на стола и с тези токчета, вечерта краката ми са 2 пъти по-големи! Ако ми се наложи да се събуя след работа някъде -извън вкъщи после е невъзможно да си обуя обувките, толкова ми се надуват краката. Вечер си правя една хубава студена баня на краката и ги вдигам на високо, това ме спасява. :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Уморените и дехидратирани крака след дълъг ден, как се справяте?!

Мнениеот Ваня Стойчева » 23 Апр 2015, 13:04

Не е ли по-лесно да смените обувките? Макар че и аз бях като вас на младини, не можех да ходя с равни обувки, сякаш щеше да се развали мнението на хората за мене. :lol:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Уморените и дехидратирани крака след дълъг ден, как се справяте?!

Мнениеот annamaria » 24 Апр 2015, 13:00

Ваня Стойчева написа:Не е ли по-лесно да смените обувките? Макар че и аз бях като вас на младини, не можех да ходя с равни обувки, сякаш щеше да се развали мнението на хората за мене. :lol:

А аз както нося цял живот ниски обувки, май точно това ми е прецакало краката. Дюстабан и оттам (това е моя теория) са ми се деформирали - нокти и загрубяла кожа :( Не съм ходила при лекар (то на какъв лекар се ходи :roll: ?), за да кажа, че е точно така, но нали се знае, че е хубаво да има малко повдигане на петата, а не съвсем плоски подметки...
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Уморените и дехидратирани крака след дълъг ден, как се справяте?!

Мнениеот mix_twix » 24 Апр 2015, 16:08

annamaria написа:
Ваня Стойчева написа:Не е ли по-лесно да смените обувките? Макар че и аз бях като вас на младини, не можех да ходя с равни обувки, сякаш щеше да се развали мнението на хората за мене. :lol:

А аз както нося цял живот ниски обувки, май точно това ми е прецакало краката. Дюстабан и оттам (това е моя теория) са ми се деформирали - нокти и загрубяла кожа :( Не съм ходила при лекар (то на какъв лекар се ходи :roll: ?), за да кажа, че е точно така, но нали се знае, че е хубаво да има малко повдигане на петата, а не съвсем плоски подметки...

Добре де, аз за тва вечно съм се чудил, след като трябва да имаме високи пети що за толкова години не сме еволюирали и що мъжете нямат подобни проблеми с краката?! :roll: Или ако имат се срещат много по-рядко, отколкото при жените.. :roll:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Уморените и дехидратирани крака след дълъг ден, как се справяте?!

Мнениеот Pipilota » 20 Яну 2017, 17:21

mix_twix написа:
annamaria написа:
Ваня Стойчева написа:Не е ли по-лесно да смените обувките? Макар че и аз бях като вас на младини, не можех да ходя с равни обувки, сякаш щеше да се развали мнението на хората за мене. :lol:

А аз както нося цял живот ниски обувки, май точно това ми е прецакало краката. Дюстабан и оттам (това е моя теория) са ми се деформирали - нокти и загрубяла кожа :( Не съм ходила при лекар (то на какъв лекар се ходи :roll: ?), за да кажа, че е точно така, но нали се знае, че е хубаво да има малко повдигане на петата, а не съвсем плоски подметки...

Добре де, аз за тва вечно съм се чудил, след като трябва да имаме високи пети що за толкова години не сме еволюирали и що мъжете нямат подобни проблеми с краката?! :roll: Или ако имат се срещат много по-рядко, отколкото при жените.. :roll:

При мъжете може би това не е проблем, знае ли човек, но и мъжките обувки често имат повдигнато на петата, за да подобрят ходенето!
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Уморените и дехидратирани крака след дълъг ден, как се справяте?!

Мнениеот lini_leni » 20 Яну 2017, 17:30

Мъжете нямат проблемите, които се получават от високите токове, но и тях не ги подминават болките в краката, неудобните обувки и другите екстри :smile: . Но не съм видяла някой мъж да си вдига краката на стената като мен :lol: .
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Re: Уморените и дехидратирани крака след дълъг ден, как се справяте?!

Мнениеот Neven498 » 23 Яну 2017, 11:37

Краката на столче пред ТВ-то нали си е класика :).
Аватар
Neven498
 
Мнения: 528
Регистриран на: 30 Мар 2015, 16:07

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта