Бихте ли се доверили на приложение, което замества личен диетолог?

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Бихте ли се доверили на приложение, което замества личен диетолог?

Мнениеот Коцева » 18 Ное 2014, 17:41

Скоро прочетох, че българи са създали такова приложение, което след въвеждане на биометричните данни, ти създава личен режим, все едно си бил при диетолог :idea: :D Много готино :!: :!:

Казано честно в последно време рядко се отделям от таблета си, а когато съм на работа, особено докато хапвам, съм с телефона,
istock.jpg
istock.jpg (61.58 KiB) Прегледано 838 пъти
така че едно такова приложение ще ми е от огромна полза и с удоволствие бих му се доверила!

Като чета коментарите на разни хора под диетите, явно лесно не се доверяват на различни хранителни режими. Затова не зная до колко това приложение в България би имало успех и би заместило личния диетолог на хората, колкото и да имат нужда от него, а фактически да не съществува такъв :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Това са си мои предположения де, вие какво ще кажете, бихте ли доверили теглото си и хранителния си режим на приложение, което би трябвало да замести личния ви диетолог? :roll:
Коцева
 
Мнения: 213
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:36

Re: Бихте ли се доверили на приложение, което замества личен диетолог?

Мнениеот gomez123 » 18 Ное 2014, 17:49

Стискам палци на нашенците и със сигурност бих пробвала! Използвам едно приложение с упражнения за стягане на цялото тяло и съм много доволна! Вярно е, че има и кофти приложения, но то бързо се разбира, смятам, че това няма да е от тях :) :) :)
gomez123
 
Мнения: 246
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 11:42

Re: Бихте ли се доверили на приложение, което замества личен диетолог?

Мнениеот Ginger » 19 Ное 2014, 16:15

Доста безразсъдно се отнасят много хора към храненето си и това смятам е основен проблем, дали ще се довериш сам преценяваш, но факта, че много хора се доверяват на какви ли не изписани неща, говори, че са просто безразсъдни и нищо повече, просто защото не искам да употребявам по-груби изрази :!:
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: Бихте ли се доверили на приложение, което замества личен диетолог?

Мнениеот Kaya » 19 Ное 2014, 16:18

Ако трябва да избирам между приложение и диетолог - ще избера второто, но като знам,че диетите често сама си ги измислям или се доверявам на прочетеното в Интернет, то в този случай предпочитам приложението, може да се окаже по-добро от собствените ми мисли. ;)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Бихте ли се доверили на приложение, което замества личен диетолог?

Мнениеот Mon_ton » 26 Яну 2015, 16:53

ХАхах :) Звучи страхотно, да бих си свалила подобно приложение, сигурно ще е много забавно :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Бихте ли се доверили на приложение, което замества личен диетолог?

Мнениеот Malina » 27 Яну 2015, 17:03

Да, то си е като да си имаш собствена диета, която не е продиктувана от специалист :mrgreen:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Бихте ли се доверили на приложение, което замества личен диетолог?

Мнениеот Pipilota » 28 Яну 2015, 10:35

О, да със сигурност ще се доверя, стига да си го намеря това приложение, добре е да има кой и какво да те държи из късо :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Бихте ли се доверили на приложение, което замества личен диетолог?

Мнениеот Tinki » 28 Яну 2015, 15:35

Мисля, че е нужна комуникация лице в лице с реален човек, за да се изготви правилен хранителен режим. На приложение не бих се доверила.
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Бихте ли се доверили на приложение, което замества личен диетолог?

Мнениеот Krum » 28 Яну 2015, 16:07

По-добре приложение, така или иначе всеки отслабва на собствена глава, малко се допитват до диетолози.
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Бихте ли се доверили на приложение, което замества личен диетолог?

Мнениеот Jully » 30 Апр 2015, 10:36

Звучи ми много добре. Разбира се нищо не може да се сравни с личната програма изградена от диетолог, но малко хора се допитват до такъв специалист и са склонни да слушат съветите му.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Следваща

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта