Какъв режим на хранене спазвате през зимата?

Забавни моменти, необичайни, полезни и интересни факти,хитрини и въпроси, навиците при хранене, празници и традиции.

Какъв режим на хранене спазвате през зимата?

Мнениеот Lollipop » 19 Ное 2014, 15:56

Зимата е сезонът, през който всички наддават тегло,но никой сякаш не обръща внимание. Има ли начин да устоим на такива изкушения
Food.jpg
Food.jpg (27.51 KiB) Прегледано 937 пъти


Или е по-скоро невъзможно? Вие спазвате ли определен режим,за да не качите много през зимата? Понякога изглежда,че цяло лято сме на диета, за да може през зимата да си хапваме от богатите трапези :lol:
Но :!: аз за себе си реших,че е време да сложа край на тази практика! Кой би се съюзил с мен в борбата с вкусотиите по празниците, а и през почивни студени дни,когато все се чудим какво да хапнем :?:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Какъв режим на хранене спазвате през зимата?

Мнениеот Kaya » 19 Ное 2014, 16:09

Не спазвам никакъв режим през зимата и това ясно се вижда на пролет, когато не мога да облека любимите ми дрехи за сезона :oops: Няма да е зле и аз да се науча на кои храни да наблягам и кои да избягвам през зимата. Обикновено правя грешката да ям всичко,което за лятото ми се вижда много тежко и списъка става много дълъг и като сложим Коледа, само тогава качвам сигурно 5кг. само от там. Не ми се мисли.. :? :oops:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Какъв режим на хранене спазвате през зимата?

Мнениеот Andrey » 25 Ное 2014, 11:26

Хапвам по-сериозно зимата, не ми е време за диети, лятото е по-различно разбира се. Но пък зимата от друга страна има много цитруси,които са вкусни, това липсва през летния сезон. Все гледам да ям плодове обаче, всеки сезон,те са най-важните. :mrgreen:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Какъв режим на хранене спазвате през зимата?

Мнениеот Rali_hr » 07 Яну 2015, 11:20

През зимата, през лятото, хапвам едно и също, разбира се като се съобразявам със сезонните плодове и зеленчуци, зимата ядем повече кореноплодни, а лятото - домати и краставици :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Какъв режим на хранене спазвате през зимата?

Мнениеот Krum » 07 Яну 2015, 12:00

И аз май и зимата и лятото ям едно и също, главно супи и манджи :)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Какъв режим на хранене спазвате през зимата?

Мнениеот Kaya » 07 Яну 2015, 15:13

Krum написа:И аз май и зимата и лятото ям едно и също, главно супи и манджи :)

Всички ядем все едни и същи неща. У нас сега сме започнали да хапваме по-сдържано, но всичко е от ден до пладне. :lol:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Какъв режим на хранене спазвате през зимата?

Мнениеот Pipilota » 07 Яну 2015, 15:26

Зимата хапвам много цитруси, много зелени ябълки! както и всяка вечер сядам на масата с някакво кореноплодно за салата - цвекло или пък моркови, а понякога - зелева салата. Гледам да си хапвам и по-стабилна храна, която дава повече енергия и много боб, защото лятото ми е горещо и не ми се занимава да го готвя. ;)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Какъв режим на хранене спазвате през зимата?

Мнениеот Rali_hr » 29 Юли 2015, 14:10

Pipilota написа:Зимата хапвам много цитруси, много зелени ябълки! както и всяка вечер сядам на масата с някакво кореноплодно за салата - цвекло или пък моркови, а понякога - зелева салата. Гледам да си хапвам и по-стабилна храна, която дава повече енергия и много боб, защото лятото ми е горещо и не ми се занимава да го готвя. ;)
В тази жега си мисля само за зимата и за зелените ябълки, топлия чай, но не! А обратно, отгава все си мисля за краставици и домати. :lol:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Какъв режим на хранене спазвате през зимата?

Мнениеот Andrey » 29 Юли 2015, 15:14

Зимата само пържоли ядем, нали? :Р Лятото пържоли спържени картофи!
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Какъв режим на хранене спазвате през зимата?

Мнениеот rabotnata pchela » 29 Юли 2015, 16:30

Andrey написа:Зимата само пържоли ядем, нали? :Р Лятото пържоли спържени картофи!

Недей, недей, че довечера заминавам на море и само за картофи и цаца с бира си мисля, пък нека да е лято!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Следваща

Назад към Гювеч

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта