Какво липсва на организма ни, когато чувстваме постоянна умора?

Тук е мястото за въпроси, касаещи медицински и здравни теми, които споделяме помежду си.

Какво липсва на организма ни, когато чувстваме постоянна умора?

Мнениеот MollyDolly » 21 Ное 2014, 09:37

Напоследък се чувствам доста отпаднала и без никаква енергия. Не зная на какво се дължи постоянна умора, :roll: явно нещо липсва на организма ми, но не разбирам какво.

Нищо не съм променила в навиците си, смятам, че се храня балансирано и всичко е такова каквото е било и до сега, но чувствам постоянна умора! :( Ако можех по цял ден щях да се излежавам с котката :mrgreen:
photography.jpg
photography.jpg (20.27 KiB) Прегледано 1417 пъти
ама уви!
Не зная дали времето влия и помага за тази постоянна умора, която ме тормози или аз не правя нещо, както трябва, вие какво ще кажете :roll: дали има нещо, което да липсва на организма ми или е по-скоро период :?:
MollyDolly
 
Мнения: 309
Регистриран на: 18 Окт 2013, 12:18

Re: Какво липсва на организма ни, когато чувстваме постоянна умора?

Мнениеот sofi_black » 21 Ное 2014, 09:43

Предполагам, че има нещо и предполагам и аз, че е времето причината и аз се чувствам доста изморена с почти постоянно безпричинно главоболие от седмица насам. Надявам да е просто от времето и да няма общо с липса на витамини, не че е зле по това време на годината да се пият, тъй като си върлуват вируси вече, така че опитай се да се погрижиш за себе си! ;)
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39


Назад към Общи здравни теми

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта