Трябва ли и пенсионерите да си плащат пълната такса при посещение на лекар?

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Re: Трябва ли и пенсионерите да си плащат пълната такса при посещение на лекар?

Мнениеот Bass » 24 Апр 2015, 11:20

Едно, че вече едва-едва кретат. Второ, че повечето са с такива пенсии, че чак да ти се дореве, щото ги разпределят на сто места, като 2/3 са за разни лекарства. Трето, че за повечето няма кой да се погрижи. И такси ли да плащат? Една стотинка не трябва да дадват за лекари тия хора.
Аватар
Bass
 
Мнения: 332
Регистриран на: 21 Апр 2015, 10:44

Re: Трябва ли и пенсионерите да си плащат пълната такса при посещение на лекар?

Мнениеот silver933 » 24 Апр 2015, 12:39

Bass написа:Едно, че вече едва-едва кретат. Второ, че повечето са с такива пенсии, че чак да ти се дореве, щото ги разпределят на сто места, като 2/3 са за разни лекарства. Трето, че за повечето няма кой да се погрижи. И такси ли да плащат? Една стотинка не трябва да дадват за лекари тия хора.

Както някой е казал по-нагоре, чисто гавра е тва.. :roll: Всички ние имаме пенсионери около нас и е жалко и виждаме как живеят. :| А най ми е странно, като почнат да питат от де вадят парите, когато излезе новина за някой измамен пенсионер. :roll:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Трябва ли и пенсионерите да си плащат пълната такса при посещение на лекар?

Мнениеот Bass » 24 Апр 2015, 14:16

silver933 написа:
Bass написа:Едно, че вече едва-едва кретат. Второ, че повечето са с такива пенсии, че чак да ти се дореве, щото ги разпределят на сто места, като 2/3 са за разни лекарства. Трето, че за повечето няма кой да се погрижи. И такси ли да плащат? Една стотинка не трябва да дадват за лекари тия хора.

Както някой е казал по-нагоре, чисто гавра е тва.. :roll: Всички ние имаме пенсионери около нас и е жалко и виждаме как живеят. :| А най ми е странно, като почнат да питат от де вадят парите, когато излезе новина за някой измамен пенсионер. :roll:

А всички тези баби, дето продават разни цветя по спирките? Блъскай цял живот, за да ти се налага после да мръзнеш по студовете за някой лев отгоре!
Аватар
Bass
 
Мнения: 332
Регистриран на: 21 Апр 2015, 10:44

Re: Трябва ли и пенсионерите да си плащат пълната такса при посещение на лекар?

Мнениеот S_Milenska » 30 Апр 2015, 11:21

За съжаление е така, а най-тъжното е, че никой не го оценява! Толкова е тъжно и ужасно да станеш на тези години и хората да те гледат с отвращение! :|
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Трябва ли и пенсионерите да си плащат пълната такса при посещение на лекар?

Мнениеот silver933 » 30 Апр 2015, 12:33

Bass написа:
silver933 написа:
Bass написа:Едно, че вече едва-едва кретат. Второ, че повечето са с такива пенсии, че чак да ти се дореве, щото ги разпределят на сто места, като 2/3 са за разни лекарства. Трето, че за повечето няма кой да се погрижи. И такси ли да плащат? Една стотинка не трябва да дадват за лекари тия хора.

Както някой е казал по-нагоре, чисто гавра е тва.. :roll: Всички ние имаме пенсионери около нас и е жалко и виждаме как живеят. :| А най ми е странно, като почнат да питат от де вадят парите, когато излезе новина за някой измамен пенсионер. :roll:

А всички тези баби, дето продават разни цветя по спирките? Блъскай цял живот, за да ти се налага после да мръзнеш по студовете за някой лев отгоре!

За съжаление е така. Много ми е гадно като видя такива баби, гадно ми е и по магазините като видя разни пенсионери да отглеждат етикетите, да мислят, да внимават за всяко нещо, да купуват най-евтиното, да не си позволяват нищо. Ужасно е! А накрая и като почнем да мрънкаме в лекарския кабинет, че са много гадни и видиш ли с цялата си наглост ходят на лекар и ми иде да мина и да им отвъртя по един шамар на всичките. :!:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Трябва ли и пенсионерите да си плащат пълната такса при посещение на лекар?

Мнениеот rabotnata pchela » 31 Мар 2017, 14:23

Е все пак, не е чак толкова много, но те ходят често на лекар и няма нужда да плащат и те по 3 лева, лекарите имат предостатъчно парички, не ги мислете.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Трябва ли и пенсионерите да си плащат пълната такса при посещение на лекар?

Мнениеот Локумът » 31 Мар 2017, 19:08

Е те цял живот плащали накрая живеят с някакви минимални смешни пари и накрая какво се получава. Да плащат и при лекаря. И за тях трябва да е безплатно здравеопазването.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Предишна

Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта