Какво е отношението ви към червенокосите, знаете ли, те май са друга порода?!

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Какво е отношението ви към червенокосите, знаете ли, те май са друга порода?!

Мнениеот belleville » 21 Ное 2014, 17:03

Много харесвам червенокосите момичета, винаги съм искала да имам червена коса, няколко пъти се опитах, но като не ми е дала природата, явно не може да стане! :mrgreen:
От друга страна червенокосите хора, са си направо друга порода, скоро четох статия, която тотално ме убеди в това! :!: :)

Вие наблюдавали ли сте, че червенокосите са по-чувствително, спрямо всички останали, аз не знаех, въпреки че имам близка позната, която е червенокоса и то със сини очи, а точно тези хора се оказва, че са още по-рядко срещана порода! :o
redhead_girl.jpg
redhead_girl.jpg (25.7 KiB) Прегледано 643 пъти
Като деца съм 100 на 100 сигурна, че са били много подигравани :idea: , защото съм ставала свидетел, :( но когато червенокосите дечица пораснат, какво е отношението към тях, а вашето? :roll:

Ще се радвам и други да споделят моята любов към червенокосите, както и повече от това, което знаят за тях! :) :) :)
belleville
 
Мнения: 253
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 14:39

Re: Какво е отношението ви към червенокосите, знаете ли, те май са друга порода?!

Мнениеот nadqta » 21 Ное 2014, 17:07

Ами странни хора са ми, на външен вид, де, иначе познавам един червенокос, който никога не ми е направил лошо впечатление, но нямам като цяло много наблюдения, ама скоро прочетох някакво заглавие, че заради светлата си кожа, червенокосите имат по-голям "шанс" да се разболеят от рак на кожата, което доста неприятно, но разбирам, че точно този вид рак става доста разпространен, така че не е запазена само за тях тази опция!
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Какво е отношението ви към червенокосите, знаете ли, те май са друга порода?!

Мнениеот Andrey » 21 Ное 2014, 17:43

Да, секси са червенокосите жени... Но сякаш като деца с тези лунички, а и мъжете после изглеждат несериозни, не знам. Не им е лесно определено. Не че вече като възрастни това би изиграло някаква роля външността им де.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Какво е отношението ви към червенокосите, знаете ли, те май са друга порода?!

Мнениеот nadqta » 12 Май 2015, 10:28

Andrey написа:Да, секси са червенокосите жени... Но сякаш като деца с тези лунички, а и мъжете после изглеждат несериозни, не знам. Не им е лесно определено. Не че вече като възрастни това би изиграло някаква роля външността им де.

Абе точно за мъже има доста сексапилни примери, така че няма какво да се лъжем, много зависи от това мъжа как би подходил към себе си
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Какво е отношението ви към червенокосите, знаете ли, те май са друга порода?!

Мнениеот Bambaa » 15 Май 2015, 13:26

Много ми харесват червенокосите с техните гъсти и плътни коси - умирам за такава, а и по-бавно побеляват, за разлика от на всички останали!
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Какво е отношението ви към червенокосите, знаете ли, те май са друга порода?!

Мнениеот Andrey » 18 Май 2015, 11:41

Червенокосите изглеждат много яко, но естествените рижи жени не ме привличат.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Какво е отношението ви към червенокосите, знаете ли, те май са друга порода?!

Мнениеот mix_twix » 18 Май 2015, 13:14

Bambaa написа:Много ми харесват червенокосите с техните гъсти и плътни коси - умирам за такава, а и по-бавно побеляват, за разлика от на всички останали!

Брей, това не го знаех, но пък с тези лунички повечето не се харесват, пък то и червенокоси мъже има, винаги изглеждат недорасли и недоразвити. :mrgreen:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Какво е отношението ви към червенокосите, знаете ли, те май са друга порода?!

Мнениеот Локумът » 18 Май 2015, 13:43

Хубави са червенокосите, изглеждат ми много слънчеви хора, не знам дали наистина е така, май отдавна не съм виждал някоя естествено червенокоса дама.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Какво е отношението ви към червенокосите, знаете ли, те май са друга порода?!

Мнениеот qwerryyy » 19 Май 2015, 14:08

Червенокосите дами май винаги са били предпочитани! :) Изглеждат много страстно, предполагам заради това е голямата любов към тях :)
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Какво е отношението ви към червенокосите, знаете ли, те май са друга порода?!

Мнениеот Andrey » 19 Май 2015, 16:16

qwerryyy написа:Червенокосите дами май винаги са били предпочитани! :) Изглеждат много страстно, предполагам заради това е голямата любов към тях :)

Е, палавници са, безспорен факт!
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта