Малките неща, които укрепват брака, без дори да разберем, познати ли са ви?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Малките неща, които укрепват брака, без дори да разберем, познати ли са ви?

Мнениеот Pipilota » 05 Мар 2015, 10:50

rabotnata pchela написа:Е, какво да ви кажа, ето както днес - аз съм седнала на компа, а мъжът ми милия вика мила стой си аз ще изпрахосмукача! Да ми е жив и здрав! :mrgreen: :mrgreen: Как да не го обича човек? :lol:

Това е истинско голямо щастие направо, да ти завиди човек :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Малките неща, които укрепват брака, без дори да разберем, познати ли са ви?

Мнениеот Ваня Стойчева » 05 Мар 2015, 18:06

Pipilota написа:
rabotnata pchela написа:Е, какво да ви кажа, ето както днес - аз съм седнала на компа, а мъжът ми милия вика мила стой си аз ще изпрахосмукача! Да ми е жив и здрав! :mrgreen: :mrgreen: Как да не го обича човек? :lol:

Това е истинско голямо щастие направо, да ти завиди човек :)

Малко са мъжете мечта от този тип! Но младото поколение обръща по-голямо внимание на жестовете и т.н. :)
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Малките неща, които укрепват брака, без дори да разберем, познати ли са ви?

Мнениеот analizatorka » 14 Окт 2016, 14:40

За мен са сексът, жестовете на внимание и грижа един към друг и чувството за опора. Може и да не са в този ред, но и трите са задължителни за мен.
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Малките неща, които укрепват брака, без дори да разберем, познати ли са ви?

Мнениеот Kaya » 26 Окт 2016, 13:29

analizatorka написа:За мен са сексът, жестовете на внимание и грижа един към друг и чувството за опора. Може и да не са в този ред, но и трите са задължителни за мен.

Абсолю'тно, липсва ли най-вече секс то бракът заминава, все пак това е нещото, което прави една връзка повече от приятелство.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Малките неща, които укрепват брака, без дори да разберем, познати ли са ви?

Мнениеот bojo_kolev » 26 Окт 2016, 13:50

Те малките неща са от съществено значение в брака, всеки гледа и чувства дали са налице и се дразни , ако не са :mrgreen: . Забележките и сръдните тръгват от невдигнатата чиния, от неказано чао и още колко такива.
bojo_kolev
 
Мнения: 283
Регистриран на: 01 Окт 2013, 12:35

Re: Малките неща, които укрепват брака, без дори да разберем, познати ли са ви?

Мнениеот rabotnata pchela » 26 Окт 2016, 15:41

bojo_kolev написа:Те малките неща са от съществено значение в брака, всеки гледа и чувства дали са налице и се дразни , ако не са :mrgreen: . Забележките и сръдните тръгват от невдигнатата чиния, от неказано чао и още колко такива.

леле, чак толкова ли, ако беше толкова дребнаво, досега с моя да сме се разделили. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Малките неща, които укрепват брака, без дори да разберем, познати ли са ви?

Мнениеот Stark » 16 Май 2017, 14:08

Далеч съм от брак, но бих казала, че нещо, което е много важно за брака, това е да усещаш подкрепата на другия. Нещо м алко, на което не се обръща внимание, когато го има, но когато липсва е ужасно. Родителите ми винаги са се подкрепяли много, за мен те имат много успешен брак. Шегуват се един с друг, смеят се, излизат заедно, държат се понякога като тийнейджъри, може би това е тайната на щастливия брак.
Аватар
Stark
 
Мнения: 260
Регистриран на: 14 Мар 2017, 12:00

Re: Малките неща, които укрепват брака, без дори да разберем, познати ли са ви?

Мнениеот Malina » 30 Авг 2017, 10:54

Времето, което имаме само за себе си е много важно, да излезем насаме с половинката си, да поговорим без да чуваме детски плач или мрънкане. Малко време ако си откраднем, няма да се отчуждим.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Малките неща, които укрепват брака, без дори да разберем, познати ли са ви?

Мнениеот dinkog » 31 Авг 2017, 08:46

Компилментите са много важни. Родителите ми са заедно вече от 40 години и все още си правят комплименти, подаряват си подаръци по празниците, не пропускат да си кажат по някоя добра дума или да се защитят пред някой друг. Никога не са обсъждали колко е лош другия, ако имат проблеми си ги решават помежду си.
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Предишна

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта