Каква е вероятността, според вас, птичия грип да започне да върлува отново?

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Каква е вероятността, според вас, птичия грип да започне да върлува отново?

Мнениеот red_eyes » 24 Ное 2014, 13:38

Вече в няколко поредни статии от Фрамар чета, че птичия грип се завръща. Последното, което ми направи силно впечатление е, че Македония е забранила вноса на птиче месо от Холандия и още две страни :idea: :idea: идейно нали? :!:

Запомних Холандия, понеже там е открит щамът, който е опасен и за човека :!: Дали това е само началото на нова епидемия от птичи грип, дали ще започне да върлува отново, според вас :roll:
main.jpg
main.jpg (42.79 KiB) Прегледано 406 пъти
Съвсем няма да се изненадам, но тази година заплахите ни от вируси май станаха прекалено много - птичи грип, Ебола, както и сезонните, които се очакват, а май са и започнали да върлуват :idea: :roll:

Според вас, какво ни очаква, дали не е редно и България да вземе мерки навреме, за да не се окаже, че и птичия грип ни е погнал :roll: А вие сами за себе си, какви мерки ще вземете, за да се опазите :roll: или смятате всичко това за безпочвен слух :roll: понеже и това го има като вариант :?:
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Каква е вероятността, според вас, птичия грип да започне да върлува отново?

Мнениеот Fancy » 24 Ное 2014, 13:41

Мисля всичко това за слух, не вярвам нито Ебола, нито птичи грип да ни погне, това си е просто всяване на паника и съвсем не е само от страна на медиите :!: като се замислите всеки търси сензация, никой не може да отрече това!
По тази причина, ако ще ме хваща вирус, ще си е от обикновените :mrgreen: но в последните години не ми се е случвало, по-скоро съм си невнимателна и простуди ме гонят :!:
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Каква е вероятността, според вас, птичия грип да започне да върлува отново?

Мнениеот Harmony » 24 Ное 2014, 17:35

Съвсем не ми се струва възможно, но ако пък стане ще е голямата кашавица, гарантирам го, понеже и аз като всички българи - а, то до тука няма как да дойде, а, то не е толкова опасно, ама в крайна сметка, ако се окаже, жална ни майка!
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Каква е вероятността, според вас, птичия грип да започне да върлува отново?

Мнениеот belleville » 17 Дек 2014, 14:56

Не смятам, че никога не е върлувал птичия грип, за да върлува отново, така че не смятам, че има място за някаква паника!
belleville
 
Мнения: 253
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 14:39

Re: Каква е вероятността, според вас, птичия грип да започне да върлува отново?

Мнениеот Kremiliya » 17 Дек 2014, 15:37

То не беше птичи, свински и какъв ли още не, гриповете са едни и същи последните години, така че няма място за шашкане ;)
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Каква е вероятността, според вас, птичия грип да започне да върлува отново?

Мнениеот silver933 » 18 Дек 2014, 12:28

Че той спрял ли е да върлува, че да почва отначало, само се ъпгрейтва и тръгва отново с пълна сила.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02


Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта