И вие ли смятате, че една жена прави по-често секс, когато повечето й приятели са мъже?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

И вие ли смятате, че една жена прави по-често секс, когато повечето й приятели са мъже?

Мнениеот MGB » 24 Ное 2014, 16:46

Скоро прочетох за тази зависимост, която е открита не само при животните, ами и при хората - когато мъжът вижда, че жената има повече приятели мъже и е желана, съответно правят повече секс, като инициатор е мъжът :!: :!: :roll:

Интересно ми е дали сте попадали в такава ситуация и дали сте се самонаблюдавали, за да откриете дали правите повече секс с жената до вас и дали я желаете по-силно :roll: или според вас, когато жената е секси,
y.njr.jpg
y.njr.jpg (24.19 KiB) Прегледано 1655 пъти
то не можеш да я желаеш по-малко, колкото и малко приятели от мъжки пол да има тя :roll: Много интересна ми е стори темата, но смятам и доста деликатна, тъй като не вярвам много от мъжете да си признаят, че имат по-силно влечение към дамите си, когато те са в компанията на конкуренция, едва ли не :roll:

От друга страна, бъдете сигурни, че ние, жените сме щастливи от по-честия секс, било то заради други мъже, наши приятели или просто, защото ни смятате за секси и без съревнования :lol: :lol: :lol: ама не ни признавайте директно, (само тук може :mrgreen: ) от какво е породено желанието ви за по-чест секс :!: :!: :mrgreen:
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: И вие ли смятате, че една жена прави по-често секс, когато повечето й приятели са мъже?

Мнениеот nadqta » 24 Ное 2014, 16:50

Може и да има нещо вярно, забелязала съм как ме гледа приятелят ми, когато сме на парти, да кажем или сред наши приятели, все едно ме е залюбил сега :D :D няма нищо лошо в това де, аз съм доволна и в двата случая, още повече, че по тези места винаги има по някой непознат, който да ти мята белтъци и това да удвоява желанието на твоето момче :D :D
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: И вие ли смятате, че една жена прави по-често секс, когато повечето й приятели са мъже?

Мнениеот Andrey » 02 Дек 2014, 15:05

Ами може, ако мъжете изпитват някаква ревност, нормално е да ухажват повече половинката си и от там да се повлияе на желанието ѝ за секс :)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: И вие ли смятате, че една жена прави по-често секс, когато повечето й приятели са мъже?

Мнениеот S_Milenska » 03 Дек 2014, 17:48

Не мисля, че е от особено значение! Жената е сексуална по една или друга причина, не са от значение приятелите дали са мъже или жени.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: И вие ли смятате, че една жена прави по-често секс, когато повечето й приятели са мъже?

Мнениеот Andrey » 26 Яну 2015, 15:14

S_Milenska написа:Не мисля, че е от особено значение! Жената е сексуална по една или друга причина, не са от значение приятелите дали са мъже или жени.

Ами, ако се повлияява от приятелките си, които правят секс веднъж на 2 месеца.. ;)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: И вие ли смятате, че една жена прави по-често секс, когато повечето й приятели са мъже?

Мнениеот Elica » 26 Яну 2015, 17:23

Andrey написа:
S_Milenska написа:Не мисля, че е от особено значение! Жената е сексуална по една или друга причина, не са от значение приятелите дали са мъже или жени.

Ами, ако се повлияява от приятелките си, които правят секс веднъж на 2 месеца.. ;)

:? И все пак не ми се вярва на мен да има връзка приятелите със секса, или го правиш или не!
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: И вие ли смятате, че една жена прави по-често секс, когато повечето й приятели са мъже?

Мнениеот Ваня Стойчева » 26 Яну 2015, 17:50

О, да по едно време, когато се събирахме постоянно с разни разведени мъже, моят започна да обръща повече внимание на жена си - т.е. на мен :mrgreen:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: И вие ли смятате, че една жена прави по-често секс, когато повечето й приятели са мъже?

Мнениеот Krum » 27 Яну 2015, 14:02

Да, много ясно. Имах една приятелка, която не искаше изобщо да правим секс, все беше с едни кокошки, а имах една друга, която излизаше все с разни мъже по дискотеки и беше супер дива и сексуална. :)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: И вие ли смятате, че една жена прави по-често секс, когато повечето й приятели са мъже?

Мнениеот silver933 » 30 Яну 2015, 12:40

Възможно е, сега пък и с новото хапче против изневери сексът с мъжа ѝ ще стане поне двойно повече! :lol:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: И вие ли смятате, че една жена прави по-често секс, когато повечето й приятели са мъже?

Мнениеот Rali_hr » 30 Яну 2015, 13:36

silver933 написа:Възможно е, сега пък и с новото хапче против изневери сексът с мъжа ѝ ще стане поне двойно повече! :lol:

:lol: Еее! :) хубава работа, но ако има повече от 1 партньор за изневери и да речем е близка с всичките си мъжки приятели, то дали мъжът ѝ ще успее да смогне? :roll:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта