Кога за последно проверихте своя ХИВ статус?

Re: Кога за последно проверихте своя ХИВ статус?

Мнениеот Ваня Стойчева » 19 Юни 2015, 14:36

мисля, че никгоа не съм го проверявала, не знам може би преди много години, когато бях бременна за последно, но не знам преди 15 години дали са изследвали за хив?
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Кога за последно проверихте своя ХИВ статус?

Мнениеот Lili_pili » 19 Юни 2015, 15:22

Изследвам се когато има кампании, за щастие засега не съм чувала лоши новини.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Кога за последно проверихте своя ХИВ статус?

Мнениеот Kaya » 13 Юли 2015, 11:57

Аз май от бременност на бременност ще го проверявам статуса си :lol:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Кога за последно проверихте своя ХИВ статус?

Мнениеот rose_92 » 24 Юли 2015, 17:30

Аз никога не съм го проверявала...може би това ще стане един ден, когато забременея. Честно казано малко ме е страх от това изследване...
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Кога за последно проверихте своя ХИВ статус?

Мнениеот Monika_Spasova » 26 Юли 2015, 07:14

rose_92 написа:Аз никога не съм го проверявала...може би това ще стане един ден, когато забременея. Честно казано малко ме е страх от това изследване...

Няма нищо страшно! Аз изследвам статуса си редовно, когато чуя за безплатни прегледи винаги ходя. :) Така не обременям нито личния л-р с направления, нито пък плащам. Да ти кажа честно, ако някой ден бъда с хив не бих искала да раждам деца, които да обременявам с този стасус за цял живот. :roll:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Кога за последно проверихте своя ХИВ статус?

Мнениеот nadqta » 27 Юли 2015, 15:44

Monika_Spasova написа:
rose_92 написа:Аз никога не съм го проверявала...може би това ще стане един ден, когато забременея. Честно казано малко ме е страх от това изследване...

Няма нищо страшно! Аз изследвам статуса си редовно, когато чуя за безплатни прегледи винаги ходя. :) Така не обременям нито личния л-р с направления, нито пък плащам. Да ти кажа честно, ако някой ден бъда с хив не бих искала да раждам деца, които да обременявам с този стасус за цял живот. :roll:

Именно не е страшно изследването, както и резултата ако си само ти, тъй като отговаряш само за себе си, по-страшно е да въвличаш душица, която не е виновна за твоята безотговорност :mrgreen:
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Кога за последно проверихте своя ХИВ статус?

Мнениеот Bass » 28 Авг 2015, 17:40

Не знам кое е толкова смешното на темата. Мой близък почина от ХИВ.
Аз се тествам на шест месеца.
Аватар
Bass
 
Мнения: 332
Регистриран на: 21 Апр 2015, 10:44

Re: Кога за последно проверихте своя ХИВ статус?

Мнениеот Rali_hr » 28 Авг 2015, 17:52

Bass написа:Не знам кое е толкова смешното на темата. Мой близък почина от ХИВ.
Аз се тествам на шест месеца.

Никой не е казал, че е смешно! Така че.. но все пак това е от болестите, от които реално можеш да се предпазиш, не е като рака и да няма измъкване, докато от хив те пази един презерватив. :!: Това е реално да искаш да се предпазиш и да знаеш как и да си наясно с проблемите, които можеш да си навлечеш от едното удоволствие.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Кога за последно проверихте своя ХИВ статус?

Мнениеот Ваня Стойчева » 01 Сеп 2015, 13:45

rose_92 написа:Аз никога не съм го проверявала...може би това ще стане един ден, когато забременея. Честно казано малко ме е страх от това изследване...

Не мисля, че трябва да се притесняваш, миналата седмица проверявахме синът ми и дъщеря ми въпреки че още не прави секс тя, синът ми е на 20 години и е сексуално активен разбира се, малката е на 14, надявам се скоро да нямам притеснения за нея, но се изследвахме цялото семейство. :)
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Кога за последно проверихте своя ХИВ статус?

Мнениеот fawla » 07 Дек 2015, 16:30

Ваня Стойчева написа:
rose_92 написа:Аз никога не съм го проверявала...може би това ще стане един ден, когато забременея. Честно казано малко ме е страх от това изследване...

Не мисля, че трябва да се притесняваш, миналата седмица проверявахме синът ми и дъщеря ми въпреки че още не прави секс тя, синът ми е на 20 години и е сексуално активен разбира се, малката е на 14, надявам се скоро да нямам притеснения за нея, но се изследвахме цялото семейство. :)

Добре правиш, че е им изграждаш този навик, дори и да не са сексуално активни. :)
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

ПредишнаСледваща

Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с инфекциозни и паразитни болести

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта