Кога за последно проверихте своя ХИВ статус?

Re: Кога за последно проверихте своя ХИВ статус?

Мнениеот Jully » 07 Дек 2015, 17:13

Аз го проверих при последната си бременност, нямам причини да се съмнявам в статуса си.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Кога за последно проверихте своя ХИВ статус?

Мнениеот Kaya » 21 Дек 2015, 15:24

Jully написа:Аз го проверих при последната си бременност, нямам причини да се съмнявам в статуса си.

Да, в повечето случаи и аз така правя, но мисля, че за млади хора, които не са обвързани с постоянен партньор или са посещавали болница е задължително да проверят след това!
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Кога за последно проверихте своя ХИВ статус?

Мнениеот веселказасмяна » 21 Дек 2015, 17:15

Kaya написа:
Jully написа:Аз го проверих при последната си бременност, нямам причини да се съмнявам в статуса си.

Да, в повечето случаи и аз така правя, но мисля, че за млади хора, които не са обвързани с постоянен партньор или са посещавали болница е задължително да проверят след това!

Наистина, дали често се случва някой след болничен престой да се сети да си провери статуса, на мен не би ми дошло наум :roll:
веселказасмяна
 
Мнения: 295
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 12:43

Re: Кога за последно проверихте своя ХИВ статус?

Мнениеот mihaella » 21 Дек 2015, 17:48

аз и без рискови контакти, гледам да си го проверявам веднъж в годината, няма нищо лошо в това, мисля :idea: :idea: въпреки че всеки път те гледат със съжаление!
mihaella
 
Мнения: 77
Регистриран на: 19 Юни 2014, 19:00

Re: Кога за последно проверихте своя ХИВ статус?

Мнениеот Pipilota » 22 Дек 2015, 11:25

mihaella написа:аз и без рискови контакти, гледам да си го проверявам веднъж в годината, няма нищо лошо в това, мисля :idea: :idea: въпреки че всеки път те гледат със съжаление!
Не мисля, че е ноебходимо, ако си семеен и не си бил в болница и не сиси правил дори и татуировка. От къде ще дойде ;)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Кога за последно проверихте своя ХИВ статус?

Мнениеот Krum » 22 Дек 2015, 11:48

Абе добре е да се проверява, най-малкото може някой да хойка в семейството и така е едни от начините, по които не дайси Боже може да се разбере. ;( Аз лично се изследвам всяка година, не че правя много безразборен секс, но горе долу имам поне 2-3 различни партньора годишно.
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Кога за последно проверихте своя ХИВ статус?

Мнениеот Andrey » 22 Дек 2015, 12:52

Май последно го проверих края на лятото. ;) Проверявам и аз какво да правя, но мисля да спирам. :mrgreen:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Кога за последно проверихте своя ХИВ статус?

Мнениеот Ginger » 22 Дек 2015, 13:09

Krum написа:Абе добре е да се проверява, най-малкото може някой да хойка в семейството и така е едни от начините, по които не дайси Боже може да се разбере. ;( Аз лично се изследвам всяка година, не че правя много безразборен секс, но горе долу имам поне 2-3 различни партньора годишно.

Напълно нормално е, ама е доста глупаво да изневеряваш и то с какви да е, без да се пазиш и без да пазиш партньорите си.
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: Кога за последно проверихте своя ХИВ статус?

Мнениеот Anka » 22 Дек 2015, 13:32

Хахах ти пък защо реши, че Крум изневерява. :lol: :lol: :lol: Сега го насади на пачи яйца направо :jumpeveryone:
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Кога за последно проверихте своя ХИВ статус?

Мнениеот Грохот » 26 Дек 2015, 20:04

Anka написа:Хахах ти пък защо реши, че Крум изневерява. :lol: :lol: :lol: Сега го насади на пачи яйца направо :jumpeveryone:

То е логично спрямо изказването -> 2-3 партньора годишно?! Нищо, де, случва се, малко хора могат с един партньор цял живот
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13

ПредишнаСледваща

Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с инфекциозни и паразитни болести

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта