Къде са най-странните места, където сте правили секс?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Къде са най-странните места, където сте правили секс?

Мнениеот sofi_black » 18 Авг 2015, 12:57

dinkog написа:
Lili_pili написа:
donni написа:Това в тоалетните винаги ми е било ужасно гадно, но пък виж в съблекалнята във фитнеса беше готино :D

е защо, примерно в някоя тоалетна в мола, а и то като дойде не пита къде е така че не виждам нищо лошо, пък и колко във филмите говорят за секс в тоалетната на самолета!

Не мисля, че това се случва наистина със секса в самолетите ;)

Аз пък мисля, че на тебе ти се иска, просто не ти се е случвало, заради това така говориш! ;)
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Къде са най-странните места, където сте правили секс?

Мнениеот maminka » 19 Авг 2015, 16:24

Сега признавам едно нещо, което знаем само двамата с мъжа ми, ама преди години като бяхме гаджета в един клуб на бара ни се случи :lol: Не, не беше публично, нямаше хора и по онова време не съм се замисляла дали пък камери няма да има, но се съмнявам, после със собственика добри приятелчета по семейно станахме :lol:
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Re: Къде са най-странните места, където сте правили секс?

Мнениеот Monika_Spasova » 19 Авг 2015, 16:49

maminka написа:Сега признавам едно нещо, което знаем само двамата с мъжа ми, ама преди години като бяхме гаджета в един клуб на бара ни се случи :lol: Не, не беше публично, нямаше хора и по онова време не съм се замисляла дали пък камери няма да има, но се съмнявам, после със собственика добри приятелчета по семейно станахме :lol:

мале! е как на бара бе вие сте луди, гледай ги ти как са се отпуснали там, мале мале ;)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Къде са най-странните места, където сте правили секс?

Мнениеот maminka » 20 Авг 2015, 10:32

Monika_Spasova написа:
maminka написа:Сега признавам едно нещо, което знаем само двамата с мъжа ми, ама преди години като бяхме гаджета в един клуб на бара ни се случи :lol: Не, не беше публично, нямаше хора и по онова време не съм се замисляла дали пък камери няма да има, но се съмнявам, после със собственика добри приятелчета по семейно станахме :lol:

мале! е как на бара бе вие сте луди, гледай ги ти как са се отпуснали там, мале мале ;)

Е, хайде сега, подчертах това, че бяхме сами :lol: а и всеки си има мръсни секс тайни, голямо чудо, ама ти нищо не си казваш :D :D
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Re: Къде са най-странните места, където сте правили секс?

Мнениеот nushi.kisyova » 27 Авг 2015, 10:41

maminka написа:
Monika_Spasova написа:мале! е как на бара бе вие сте луди, гледай ги ти как са се отпуснали там, мале мале ;)

Е, хайде сега, подчертах това, че бяхме сами :lol: а и всеки си има мръсни секс тайни, голямо чудо, ама ти нищо не си казваш :D :D

Не опитвай така да облекчаваш съвестта си :mrgreen: :mrgreen: аз нямам подобни тайни и ми е добре! :lol:
nushi.kisyova
 
Мнения: 252
Регистриран на: 19 Ное 2013, 12:42

Re: Къде са най-странните места, където сте правили секс?

Мнениеот Monika_Spasova » 28 Авг 2015, 10:31

Да, доста съм скучна в секса в сравнение с това да го правя на някой бар, може да няма никой, но най-малкото персонала ще е наблизо и ще обикаля!
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Къде са най-странните места, където сте правили секс?

Мнениеот Gorica23 » 28 Авг 2015, 12:31

Правила съм на много места секс, но ми се иска в самолет, не знам дали ще се случи... :oops:
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Къде са най-странните места, където сте правили секс?

Мнениеот Bass » 01 Сеп 2015, 17:44

Gorica23 написа:Правила съм на много места секс, но ми се иска в самолет, не знам дали ще се случи... :oops:

Те в самолетите само по филмите се опрашват, тука не пускат.
Аватар
Bass
 
Мнения: 332
Регистриран на: 21 Апр 2015, 10:44

Re: Къде са най-странните места, където сте правили секс?

Мнениеот Gorica23 » 02 Сеп 2015, 10:38

Bass написа:
Gorica23 написа:Правила съм на много места секс, но ми се иска в самолет, не знам дали ще се случи... :oops:

Те в самолетите само по филмите се опрашват, тука не пускат.

Наскоро пътувах, не ми направи впечатление да са стриктни, но не бях с половинката, само си го представих... :oops:
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Къде са най-странните места, където сте правили секс?

Мнениеот svetlozara » 02 Сеп 2015, 12:07

Gorica23 написа:
Bass написа:
Gorica23 написа:Правила съм на много места секс, но ми се иска в самолет, не знам дали ще се случи... :oops:

Те в самолетите само по филмите се опрашват, тука не пускат.

Наскоро пътувах, не ми направи впечатление да са стриктни, но не бях с половинката, само си го представих... :oops:

Другият път го вземи, но и аз не мисля, че ще ви се получи, този секс в тоалетните на самолетите е доста странно заседнал в съзнанието на хората.
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта