Къде са най-странните места, където сте правили секс?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Къде са най-странните места, където сте правили секс?

Мнениеот Malina » 09 Сеп 2015, 11:24

Пробвайте! Аз толкова се притснявам в самолетите че определено не ми е до секс там :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Къде са най-странните места, където сте правили секс?

Мнениеот svetlozara » 24 Сеп 2015, 10:41

Почивните дни ми се случи нещо мноого странно, бяхме с един близък приятел на планина, обикаляхме там разни хижи, това са скучни подробности, но по едно време какво се случи не знам и накрая се търкаляхме по планините. :lol: :oops: :oops: :oops:
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Къде са най-странните места, където сте правили секс?

Мнениеот dinkog » 26 Ное 2015, 17:03

svetlozara написа:Почивните дни ми се случи нещо мноого странно, бяхме с един близък приятел на планина, обикаляхме там разни хижи, това са скучни подробности, но по едно време какво се случи не знам и накрая се търкаляхме по планините. :lol: :oops: :oops: :oops:

А така, ще ми се да съм на мястото на твоя приятел, отдавна ми се иска да сепотъркалям и аз в някоя планина, но все не мис е отваря парашута. :mad:
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Къде са най-странните места, където сте правили секс?

Мнениеот svetlozara » 27 Ное 2015, 11:08

:lol: Не питай направо, аз не съм имала такива нито желания, нито очаквания, но там знаеш как е - дивото зове, та и мен така ме призова и стана тя една каквато стана.. :mrgreen: Но поне и аз вече си имам екстремен секс в спомените. :inlove:
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Къде са най-странните места, където сте правили секс?

Мнениеот Snejna » 27 Ное 2015, 15:20

Като правите секс в природата не ви ли убива много ? :roll:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Къде са най-странните места, където сте правили секс?

Мнениеот ManiJani » 30 Ное 2015, 16:06

Snejna написа:Като правите секс в природата не ви ли убива много ? :roll:

А то като чета никой не е казал, че не убива, особено ако са кльощава двойка... направо не мога да си представя, ама какво от това, важно е изживяването
ManiJani
 
Мнения: 152
Регистриран на: 20 Мар 2015, 12:40

Re: Къде са най-странните места, където сте правили секс?

Мнениеот Elica » 30 Ное 2015, 16:34

ManiJani написа:
Snejna написа:Като правите секс в природата не ви ли убива много ? :roll:

А то като чета никой не е казал, че не убива, особено ако са кльощава двойка... направо не мога да си представя, ама какво от това, важно е изживяването

Е то камъни отдолу едно друго, пръст, натъртвания гадно си е ;) на мен ми се е случвало да си пристържа коляното в легло, а представям си в камъни :)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Къде са най-странните места, където сте правили секс?

Мнениеот Pipilota » 01 Дек 2015, 11:19

Elica написа:
ManiJani написа:
Snejna написа:Като правите секс в природата не ви ли убива много ? :roll:

А то като чета никой не е казал, че не убива, особено ако са кльощава двойка... направо не мога да си представя, ама какво от това, важно е изживяването

Е то камъни отдолу едно друго, пръст, натъртвания гадно си е ;) на мен ми се е случвало да си пристържа коляното в легло, а представям си в камъни :)

И аз си го представям доста болезнено и неудобно. :lol: Но пък за сметка на това много авантюристично. :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Къде са най-странните места, където сте правили секс?

Мнениеот николаев » 01 Дек 2015, 12:25

Pipilota написа:
Elica написа:
ManiJani написа:А то като чета никой не е казал, че не убива, особено ако са кльощава двойка... направо не мога да си представя, ама какво от това, важно е изживяването

Е то камъни отдолу едно друго, пръст, натъртвания гадно си е ;) на мен ми се е случвало да си пристържа коляното в легло, а представям си в камъни :)

И аз си го представям доста болезнено и неудобно. :lol: Но пък за сметка на това много авантюристично. :)

Дори не можете да си представите колко, особено на височини! :grin:
николаев
 
Мнения: 110
Регистриран на: 11 Мар 2014, 14:46

Re: Къде са най-странните места, където сте правили секс?

Мнениеот Lollipop » 01 Дек 2015, 12:38

То навсякъде може и да е рисково и да е много забавно, май където има риск да те хванат или да ти се закачи някоя буболечка на кофти места е най-весело :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта