Кои са най-странните болести, за които сте чували?

Тук е мястото за въпроси, касаещи медицински и здравни теми, които споделяме помежду си.

Кои са най-странните болести, за които сте чували?

Мнениеот franky » 27 Ное 2014, 10:28

Не си падам много по теми за болести, то кой ли си пада, :lol: ама все пак има и заинтересовани в тази област, но аз не съм от тях, съответно не чета много по този въпрос, но скоро ми попадна пред очите статия за най-странните болести, които съществуват! :shock:
Предполагам има и други, тъй като бяха изброени само няколко и все пак останах изумена, затова и го споделям!! :!: :!:

Нали се сещате за онзи човек от рекордите на Гинес, който едва ли не може да се завие през глава с кожата на корема си, :o
13bd.jpg
13bd.jpg (52.43 KiB) Прегледано 686 пъти
е, оказва се това рядко заболяване :idea:
Според вас, дали и жените каучук страдат от този синдром на Елерс-Данлос :roll:

Другото, което ми направи впечатление беше синдром на чуждата ръка, запомних го, понеже направих асоциация с един филм с участието на Джим Кери :!: :? :mrgreen:
Вие чували ли сте за странни заболявания, които са ви правили впечатление или да сте виждали хора с такива, но да не знаете защо се държат странно или изглеждат по такъв начин? :roll:
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

Re: Кои са най-странните болести, за които сте чували?

Мнениеот donni » 27 Ное 2014, 10:31

Чувала съм, че има хора, които плачат с кървави сълзи, не зная дали е мит, никога не съм виждала и не мога да потвърдя, че не е, някой знае ли, дали наистина съществуват такива хора :roll:
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Кои са най-странните болести, за които сте чували?

Мнениеот LEILA » 27 Ное 2014, 12:20

donni написа:Чувала съм, че има хора, които плачат с кървави сълзи, не зная дали е мит, никога не съм виждала и не мога да потвърдя, че не е, някой знае ли, дали наистина съществуват такива хора :roll:

Да, напълно реални са кървавите сълзи, до сега никога не съм виждала такъв човек и се надявам скоро да не срещна де, :mrgreen: но си съществуват!
LEILA
 
Мнения: 160
Регистриран на: 10 Май 2014, 10:54

Re: Кои са най-странните болести, за които сте чували?

Мнениеот Bambaa » 27 Ное 2014, 15:59

Спомням си, че имаше някакво заболяване, при което буквално хората си имат козини, не просто косми навсякъде, името имаше нещо свързано с вълк, май нещо вълче :roll:
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Кои са най-странните болести, за които сте чували?

Мнениеот S_Milenska » 10 Дек 2014, 12:15

Чувала съм за някакви странни болести, обаче изобщо не ги намирам за готини. А тези, които участват в рекордите на Гинес с различните си заболявания за мен е глупост.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Кои са най-странните болести, за които сте чували?

Мнениеот BeenieGal » 10 Дек 2014, 12:38

S_Milenska написа:Чувала съм за някакви странни болести, обаче изобщо не ги намирам за готини. А тези, които участват в рекордите на Гинес с различните си заболявания за мен е глупост.

И аз не го намирам за нормално, но пък това е, когато човек се научи да печели по един или друг начин от недъзите си! :idea: :idea:
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Кои са най-странните болести, за които сте чували?

Мнениеот silver933 » 13 Дек 2014, 13:40

BeenieGal написа:
S_Milenska написа:Чувала съм за някакви странни болести, обаче изобщо не ги намирам за готини. А тези, които участват в рекордите на Гинес с различните си заболявания за мен е глупост.

И аз не го намирам за нормално, но пък това е, когато човек се научи да печели по един или друг начин от недъзите си! :idea: :idea:

е това никой не може да си го обясни, ама какво да ви кажа, ненормални всякакви. Иначе най-странната болест сякаш е онази пеперудената :)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Кои са най-странните болести, за които сте чували?

Мнениеот Andrey » 15 Дек 2014, 15:27

За щастие не съм чувал за много такива болести, много са ми плашещи честно да си призная. :oops:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04


Назад към Общи здравни теми

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron