Как стоят нещата при вас със секса по време на менопауза и като цяло, каква е сексуалната ви активност?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Как стоят нещата при вас със секса по време на менопауза и като цяло, каква е сексуалната ви активност?

Мнениеот nushi.kisyova » 27 Ное 2014, 14:54

Като цяло периодът на менопауза си е доста продължителен. Скоро четох, че сексуалната активност намалява и преди да е започнал, да не говорим през сами я период, както и след него...

Срам, не срам си признавам, че и моя момент наближава и се притеснявам, че ще се случат някои промени в отношението с мъжа ми, а никак не ми се иска :!: :!: :!:
Предполагам има някои начини да се запази тръпката и сексуалната активност, вие до какви изводи сте стигнали? :?
Нямам намерение отношенията ми да спират да бъдат такива
160013206.jpg
160013206.jpg (28.39 KiB) Прегледано 5412 пъти
каквито са и до този момент, но човек никога не знае какво ще му дойде наум по време на менопауза!

Вие как запазихте отношенията си и сексуалната си активност, чувствахте ли все все още красиви и желани както преди или точно поради това сексуалната ви активност намаля? :roll:
nushi.kisyova
 
Мнения: 252
Регистриран на: 19 Ное 2013, 12:42

Re: Как стоят нещата при вас със секса по време на менопауза и като цяло, каква е сексуалната ви активност?

Мнениеот Коцева » 27 Ное 2014, 15:00

Смятам, че това е перфектното време за двойките да се радват един на друг, децата са пораснали, съответно имат повече свободно време, вярно настроенията ни са доста странни и променливи, но пък винаги можем да си го преглътнем, важно е мъжът до нас да не очаква 30 годишната девойка, която е взел, да си стои все такава!
Коцева
 
Мнения: 213
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:36

Re: Как стоят нещата при вас със секса по време на менопауза и като цяло, каква е сексуалната ви активност?

Мнениеот Anka » 27 Ное 2014, 15:45

Имам познати, които точно сега започнаха да развиват и показват на макс своята сексуалност, така че единственото, което мога да ви дам като съвет е да не пропуснете правилната консултация и навременна с гинеколог и всичко ще е супер ;)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Как стоят нещата при вас със секса по време на менопауза и като цяло, каква е сексуалната ви активност?

Мнениеот sofi_black » 27 Ное 2014, 17:34

Смятам, че жените е добре да бъдат информирани, въпреки че съм по-далече от тази възраст съм доволна, че я прочетох, а от друга страна не е честно жени на 50 да се превръщат в баби, заради ниското си самочувствие, което мъжете им може и да са се постарали да снишат още повече!
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Как стоят нещата при вас със секса по време на менопауза и като цяло, каква е сексуалната ви активност?

Мнениеот Krum » 27 Ное 2014, 17:58

Еее, как мисля че жените пак би следвало да се чувстват добре! :) Аз съм на 40 сега, още не съм си намерил жената на живота, бива ли да ме отчайвате, че след 10години ще сме нещастни! :)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Как стоят нещата при вас със секса по време на менопауза и като цяло, каква е сексуалната ви активност?

Мнениеот ivoblinc » 09 Ное 2016, 16:11

Мои приятели над 50 години, които нямат сериозни здравословни проблеми като диабет, затлъстяване, високо кръвно, нямат проблеми в това отношение. Изводите може да си ги направите и сами :wink:
ivoblinc
 
Мнения: 223
Регистриран на: 23 Окт 2013, 12:28

Re: Как стоят нещата при вас със секса по време на менопауза и като цяло, каква е сексуалната ви активност?

Мнениеот kalinka-kuku » 09 Ное 2016, 16:55

ivoblinc написа:Мои приятели над 50 години, които нямат сериозни здравословни проблеми като диабет, затлъстяване, високо кръвно, нямат проблеми в това отношение. Изводите може да си ги направите и сами :wink:

Мои познати па със повече излишни килца си правят супер секс, изводите може да си ги направиш сам :wink:
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Как стоят нещата при вас със секса по време на менопауза и като цяло, каква е сексуалната ви активност?

Мнениеот bojo_kolev » 10 Ное 2016, 10:57

Още ми е рано да се притеснявам от този период, а и не съм толкова близък с дами в менопаузата, че да ги питам как стоят нещата :mrgreen: , но си мисля, че няма да имам подобни проблеми с жената. Е, може и да намелее честотата малко, но едва ли ще е болка за умиране. Важното е да не замре съвсем и да станем като братче и сестриче :lol: .
bojo_kolev
 
Мнения: 283
Регистриран на: 01 Окт 2013, 12:35

Re: Как стоят нещата при вас със секса по време на менопауза и като цяло, каква е сексуалната ви активност?

Мнениеот Lollipop » 25 Ное 2016, 12:46

Проблемът по-скоро би дошъл от еднообразието във връзката и естественото отчуждаване. Но ако се появят и някой друг здравословен проблем... все по-трудно ще става. Мисля, че повечето хора като минад 40-те и забравят за секса.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Как стоят нещата при вас със секса по време на менопауза и като цяло, каква е сексуалната ви активност?

Мнениеот zheleva212 » 25 Ное 2016, 13:27

Това изобщо не е вярно, че над 40 забравяш за секса :smile: ! Тогава също си в силите си и се чувстваш все още здрав. Може да не скачаш на всичко, което мърда, както на младини, или всяка вечер, но желанието не е по-малко. Има хора, които и на по 60 години са и правят секс.
zheleva212
 
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Ное 2013, 16:51


Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта