Ако добавя витамини в шампоана си дали могат да подействат върху косата ми?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Ако добавя витамини в шампоана си дали могат да подействат върху косата ми?

Мнениеот Harmony » 28 Ное 2014, 13:55

Много се чудих дали витамините могат да действа и външно, ако да кажем ги сложим в шампоана си за коса!
Видях една рецепта, която съветваше именно това, затова ме и замисли факта, дали е възможно! :roll:

Не зная дали бих си закупила общо 6 или 7 витамина, а и не вярвам много косата ми да стане като от реклама на шампоан,
Shiny-hair.jpg
Shiny-hair.jpg (17.96 KiB) Прегледано 927 пъти
мисля, че бих предпочела да ги изпия, от колкото да ги сложа в шампоана, но ако пък там имат по-добро действие :roll:

Коя опция смятате за по-добро и смятате ли, че ако се добавят витамини към шампоана биха подействали по-добре и по-бързо, от колкото ако се изпият? :roll: Дали ако се нанесат с шампоана, витамините ще предадат моментално блясък и ще спрат косопада по-бързо, от колкото хранителните добавки, в които се съдържат? :? :roll:
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Ако добавя витамини в шампоана си дали могат да подействат върху косата ми?

Мнениеот Nightmare » 28 Ное 2014, 14:00

Може и да има ефект, но аз бих предпочела да си взема хранителна добавка, понеже би повлияла еднакво добре и на кожата, и на ноктите ми, освен за косопада и за блясъка на косата :!:
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Ако добавя витамини в шампоана си дали могат да подействат върху косата ми?

Мнениеот PasDeDeux » 28 Ное 2014, 17:22

Дори и да ги намериш всичките поотделно, смятам, че ще ти излезе доста солено, отколкото да си купиш една опаковка то онези хранителни добавки!
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Re: Ако добавя витамини в шампоана си дали могат да подействат върху косата ми?

Мнениеот Cvete » 28 Ное 2014, 22:30

Здравей!

Аз лично добавям витамините не в шампоана, който се отмива, а в маска за коса - домашна или готова от магазина.
При нанасянето, трябва да се набляга повече на корените с лек масаж, а после да се разнесе по цялата дължина на косата.

Поздрав :)
Cvete
 
Мнения: 8
Регистриран на: 28 Ное 2014, 22:27

Re: Ако добавя витамини в шампоана си дали могат да подействат върху косата ми?

Мнениеот Pipilota » 01 Дек 2014, 10:34

Никога не ми е идвало на ум да си сложа витамините в шампоана или в маската си за коса, обаче идеята никак не е лоша! :roll:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41


Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта