Мъже, романтиката засилва ли желанието ви за секс или по-скоро го убива?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Мъже, романтиката засилва ли желанието ви за секс или по-скоро го убива?

Мнениеот nadqta » 02 Дек 2014, 13:37

Не мога да оспоря факта, че има и мъже романтици, но те са от една по-особена порода, смятам, че не мога да имам такъв до себе си. Не обичам много да ме изненадват, предпочитам аз да устройвам изненади, било то романтични или не :!:
romantic.jpg
romantic.jpg (30.64 KiB) Прегледано 1534 пъти
Ама прочетох една статия, от която се изненадах доста, онези мъже, на който романтиката не им влияе добре, се твърдеше, по-скоро влияе демотивиращо, когато става въпрос за секс :o :o :o

Посочената информация направо ме изуми, смята се, че филм за Втората световна война би им действал по-стимулиращо на желанието за секс, отколкото Титаник, не че ми действа добре Титаник и на мен, :mrgreen: но да кажем някой си романтичен филм :D :D

Нямам търпение мъжете ни, тук във форума, да потвърдят или да отхвърлят това - романтиката убива ли желанието ви за секс :? и кой филм би ви стимулирал визуално, за да се засили желанието ви за секс - Титаник или исторически документален филм :roll: :mrgreen:
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Мъже, романтиката засилва ли желанието ви за секс или по-скоро го убива?

Мнениеот ivoblinc » 02 Дек 2014, 13:42

Знаете ли, смятам, че намерих причината, мисля, че подобни филми са достатъчно скучни и дълги понякога, за да можеш да погледнеш какво става и като сте свършили тъкмо да хванеш края и изводите от цялата история, които се правят, а на Титаник просто можеш да дремнеш :idea: :D :D Та от романтика до романтика има разлика :idea: :idea:
ivoblinc
 
Мнения: 223
Регистриран на: 23 Окт 2013, 12:28

Re: Мъже, романтиката засилва ли желанието ви за секс или по-скоро го убива?

Мнениеот Rali_hr » 02 Дек 2014, 14:13

Е, за мъжете може и да не е от значение, но жените обожават романтиката, така че ако мъжът иска секс, трябва да потърпи малко романтика, а защо не и сам да я предизвика? :mrgreen:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Мъже, романтиката засилва ли желанието ви за секс или по-скоро го убива?

Мнениеот S_Milenska » 03 Дек 2014, 13:42

Знам ли... Мисля си, че е по-скоро до човека, някои си падат по романтиката, други не, това важи и за мъжете и за жените :)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Мъже, романтиката засилва ли желанието ви за секс или по-скоро го убива?

Мнениеот Krum » 03 Дек 2014, 15:45

Мисля, че романтиката е супер, освен ако не е много сладникава, тогава може да се каже, че ми идва в повече и наистина вместо да ми стане приятно ми става неудобно :)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Мъже, романтиката засилва ли желанието ви за секс или по-скоро го убива?

Мнениеот maminka » 03 Дек 2014, 16:25

Така е, от романтика до романтика има голяма разлика, що се отнася до филмите и на мен повечето романтични ми идват в повече, но пък е факт, че и в екшъните и трилърите има по една жена дето е хванала някой зааа... оръжието :D :D така, че много си зависи!
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Re: Мъже, романтиката засилва ли желанието ви за секс или по-скоро го убива?

Мнениеот Elica » 03 Дек 2014, 16:52

maminka написа:Така е, от романтика до романтика има голяма разлика, що се отнася до филмите и на мен повечето романтични ми идват в повече, но пък е факт, че и в екшъните и трилърите има по една жена дето е хванала някой зааа... оръжието :D :D така, че много си зависи!

В повечето екшъни има една такава дама, която се държи за оръжието на главния герой, незнайно защо, така че все опират нещата до секс, въпросът е явно кой от какво се интересува, хаха :)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Мъже, романтиката засилва ли желанието ви за секс или по-скоро го убива?

Мнениеот Andrey » 05 Дек 2014, 15:37

Ако жената знае къде да границата на приятните усещания за мъжа, може да бъде готина романтиката, но прекалено сладникавите истории са гадни и задължаващи. Мъжът не иска да си представя как се жени за тая жена след 5-тата среща :)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Мъже, романтиката засилва ли желанието ви за секс или по-скоро го убива?

Мнениеот Krum » 05 Дек 2014, 16:15

Andrey написа:Ако жената знае къде да границата на приятните усещания за мъжа, може да бъде готина романтиката, но прекалено сладникавите истории са гадни и задължаващи. Мъжът не иска да си представя как се жени за тая жена след 5-тата среща :)

Да, ако жената се държи така, че едва ли не утре ще се нанася при тебе, предпочиташ да си ходиш, вместо да правиш секс. Иначе малко романтика никога не пречи! :mrgreen:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Мъже, романтиката засилва ли желанието ви за секс или по-скоро го убива?

Мнениеот Malina » 18 Мар 2015, 11:10

не мисля, че има много мъже, които си падат по романтиката, особено пък по прекалената. :) Понякога е хубаво да се покаже ... нещо, но не и да се прекалява с романтичните изблици. :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron