Забелязали ли сте какви грешки се допускат при гримиране на жени в по-напреднала възраст? Вие как ги избягвате?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Забелязали ли сте какви грешки се допускат при гримиране на жени в по-напреднала възраст? Вие как ги избягвате?

Мнениеот Mon_ton » 10 Авг 2015, 11:38

Jully написа:
Mon_ton написа:Най-голямата грешка е, че продължават да се гримират като млади жени, каквито вече не са. :)

:lol: :lol: :lol: Дам..
Грим като на от Ивана участието не е удачен за баба на 60г.

Наиситна бих казала, че е смешно. Често виждам една жена по улиците, която си има всичко и руж и сенки и черен молив и спирала, червило. Та дори младите хора, които имат по-модерен поглед не се справят лесно с тези неща, а тази баба прилича по-скоро на цирков артист. За мен ще е обидно, ако баба ми ходи така като клоун. А топлината, която излъчват не идва от гримирания им вид, а от топлите чисти очи, които носят спомена за миналото! :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Забелязали ли сте какви грешки се допускат при гримиране на жени в по-напреднала възраст? Вие как ги избягвате?

Мнениеот Loreyn » 17 Авг 2015, 16:57

Mon_ton написа:
Jully написа:
Mon_ton написа:Най-голямата грешка е, че продължават да се гримират като млади жени, каквито вече не са. :)

:lol: :lol: :lol: Дам..
Грим като на от Ивана участието не е удачен за баба на 60г.

Наиситна бих казала, че е смешно. Често виждам една жена по улиците, която си има всичко и руж и сенки и черен молив и спирала, червило. Та дори младите хора, които имат по-модерен поглед не се справят лесно с тези неща, а тази баба прилича по-скоро на цирков артист. За мен ще е обидно, ако баба ми ходи така като клоун. А топлината, която излъчват не идва от гримирания им вид, а от топлите чисти очи, които носят спомена за миналото! :)

О нима, Мон_тон! Вярно е и на мен са ми милички, но точно тези гримираните си изглеждат като... сещат се всички като какво! :D
Loreyn
 
Мнения: 212
Регистриран на: 07 Ное 2013, 14:35

Re: Забелязали ли сте какви грешки се допускат при гримиране на жени в по-напреднала възраст? Вие как ги избягвате?

Мнениеот Локумът » 09 Сеп 2015, 13:51

Гримираните баби тепърва ще стават все повече! Все пак сега почти всяка жена се гримира и все повече ще стават такивата :)
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Забелязали ли сте какви грешки се допускат при гримиране на жени в по-напреднала възраст? Вие как ги избягвате?

Мнениеот Jully » 09 Сеп 2015, 15:59

Локумът написа:Гримираните баби тепърва ще стават все повече! Все пак сега почти всяка жена се гримира и все повече ще стават такивата :)

Вече се вижда това нещо, за нещастие, но какво да се прави, и по-зле ще става. Праговете и в това нещо отиват и на горе и на долу!
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Забелязали ли сте какви грешки се допускат при гримиране на жени в по-напреднала възраст? Вие как ги избягвате?

Мнениеот Anka » 09 Сеп 2015, 16:14

И на мен разбира се, че не ми харесват, но ако са решили да си сложат малко руж за да придобият по-жив цвят нямам нищо против, стига само да не става смехотворно.
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Забелязали ли сте какви грешки се допускат при гримиране на жени в по-напреднала възраст? Вие как ги избягвате?

Мнениеот fawla » 02 Ное 2015, 15:34

Anka написа:И на мен разбира се, че не ми харесват, но ако са решили да си сложат малко руж за да придобият по-жив цвят нямам нищо против, стига само да не става смехотворно.

Не ми харесва, когато моливът за очи не си е на мястото , а е малко някъде около окото, изглежда доста грозно, за съжаление.
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Забелязали ли сте какви грешки се допускат при гримиране на жени в по-напреднала възраст? Вие как ги избягвате?

Мнениеот BeenieGal » 02 Ное 2015, 17:41

fawla написа:
Anka написа:И на мен разбира се, че не ми харесват, но ако са решили да си сложат малко руж за да придобият по-жив цвят нямам нищо против, стига само да не става смехотворно.

Не ми харесва, когато моливът за очи не си е на мястото , а е малко някъде около окото, изглежда доста грозно, за съжаление.

Така е, соосбено след появата на първите по-сериозни бръчки около очите... :| а и на отпусната кожа, не смятам, че има добър вариант за поставяне на молив или каквото и да е било друго по очите!
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Забелязали ли сте какви грешки се допускат при гримиране на жени в по-напреднала възраст? Вие как ги избягвате?

Мнениеот lini_leni » 02 Юни 2016, 12:45

Забелязала съм, че използват прекалено ярък или тъмен грим, което изглежда доста зле. Така привличат вниманието по грешния начин.
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Re: Забелязали ли сте какви грешки се допускат при гримиране на жени в по-напреднала възраст? Вие как ги избягвате?

Мнениеот silver933 » 22 Юли 2016, 12:02

lini_leni написа:Забелязала съм, че използват прекалено ярък или тъмен грим, което изглежда доста зле. Така привличат вниманието по грешния начин.

Мдааа, все може да изглежда много зле!
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Забелязали ли сте какви грешки се допускат при гримиране на жени в по-напреднала възраст? Вие как ги избягвате?

Мнениеот zagrijena » 22 Юли 2016, 16:09

На мен пък ми е направило впечатление, че предимно използват много ярък цвят червило или не особено подходящ за тена им. Като се има превдид, че доста опит имат в гримирането поради възрастта си, така може би искат да привлекат внимание и да станат забележими.
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron