Забелязали ли сте какви грешки се допускат при гримиране на жени в по-напреднала възраст? Вие как ги избягвате?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Забелязали ли сте какви грешки се допускат при гримиране на жени в по-напреднала възраст? Вие как ги избягвате?

Мнениеот queenie » 03 Апр 2017, 18:41

Не знам за грима, но цветовете на косите на някои "по-засукани" баби са убийствени. Ярко червени, жълти и какви ли не още, съчетани със същия цвят червило. :lol:
queenie
 
Мнения: 26
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:50

Re: Забелязали ли сте какви грешки се допускат при гримиране на жени в по-напреднала възраст? Вие как ги избягвате?

Мнениеот Pipilota » 04 Апр 2017, 11:37

queenie написа:Не знам за грима, но цветовете на косите на някои "по-засукани" баби са убийствени. Ярко червени, жълти и какви ли не още, съчетани със същия цвят червило. :lol:
:lol: Защото на бялата им коса цветът хваща срахотно! Аз забелязвам най-често ще се прекалява с удължаването на черния молив или очната линия. Или по-дебела личния, а то окото вече е натежало и не изглежда така добре. Според мен в по-напреднала възраст съвсем малко молив като контур и то някой естествен цвят с малко спирала е предостатъчно.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Предишна

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта