Възможно ли е да предотвратя излизането на нови пъпки?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Възможно ли е да предотвратя излизането на нови пъпки?

Мнениеот ramimni » 08 Дек 2014, 00:43

Не помня до сега, дори и в пубертета, да съм имала проблем с пъпки по лицето, но и това ме застигна! :( От месец неспирно ми излизат пъпки, като някои от тях са доста големи и болезнени, а не избиват, просто са подути, а други са като повечето младежки пъпки :|
image.jpg
image.jpg (16.28 KiB) Прегледано 596 пъти
Винаги съм използава почистващи и хидратиращи продукти за лице, сега наблегнат на почистването по-усърдно, но не дава ефект :(

Не съм пила лекарства, не зная дали не е на хормонална осново, въпреки че не зная как от самосебе си могат до такава степен да се разбъркат хормоните ми, за да се отрази и на кожата ми :cry: :cry:

Много се надявам да ми дадете каквито и да било изпитани начини, с които мога да предотвратя излизането на нови пъпки. :!: :!: Тези, които в този момент завяхват, с тях мога и да се примиря, но не мога да си представя, че ще продължат да ми излизат! :(
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Възможно ли е да предотвратя излизането на нови пъпки?

Мнениеот maminka » 08 Дек 2014, 00:47

Често стресът и кофти храната се отразяват първо на кожата. Опитай се да живееш няколко идеи по-спокойно и все пак, ако бях на твое място щях да посетя дерматолог, често тези неща не са за подценяване!
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Re: Възможно ли е да предотвратя излизането на нови пъпки?

Мнениеот Lollipop » 08 Дек 2014, 11:10

И аз си мисля, че е най-важното храната, но и хормоните, например на мен преди цикъл ми се случва да ми излезе някоя пъпка. Ако обаче са много вече нещата са различни и трябва да се погледне по-сериозно на проблема. :roll:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Възможно ли е да предотвратя излизането на нови пъпки?

Мнениеот Ваня Стойчева » 10 Мар 2015, 14:18

Не мисля, че е възможно, евентуално веднага, когато усетиш за да появява да я намажеш с мед да речем. Особено при жените по брадичката се появяват пъпки по време на цикъла.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Възможно ли е да предотвратя излизането на нови пъпки?

Мнениеот S_Milenska » 10 Мар 2015, 15:17

Пробвай да си пийваш имуностимуланти, или пък да пиеш магарешко мляко :)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Възможно ли е да предотвратя излизането на нови пъпки?

Мнениеот Rali_hr » 10 Мар 2015, 16:34

МНого е гадно да имаш пъпки, но не мисля, че има как да се справиш с тях, особено жените... всеки месец пъпчасваме. :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Възможно ли е да предотвратя излизането на нови пъпки?

Мнениеот Lyomi » 30 Апр 2015, 10:36

S_Milenska написа:Пробвай да си пийваш имуностимуланти, или пък да пиеш магарешко мляко :)

Ама защо се подигравате с жената, какви имуностимуланти за пъпки :o Кофти е и в зависимост от размерите трябва да се вземат мерки!
Lyomi
 
Мнения: 296
Регистриран на: 28 Окт 2013, 16:03

Re: Възможно ли е да предотвратя излизането на нови пъпки?

Мнениеот lini_leni » 10 Май 2015, 16:56

Чувала съм, че с пиенето на много вода е възможно до известна степен да се потушат пъпките, но сега ми се мерна един лосион на Евтерпа, който мисля да си купя, доста евтин е и явно помага, някой да го е ползвал?
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Re: Възможно ли е да предотвратя излизането на нови пъпки?

Мнениеот Pipilota » 11 Май 2015, 05:45

lini_leni написа:Чувала съм, че с пиенето на много вода е възможно до известна степен да се потушат пъпките, но сега ми се мерна един лосион на Евтерпа, който мисля да си купя, доста евтин е и явно помага, някой да го е ползвал?

Потърси си друго, на Евтерпа нищо хубаво не съм срещала досега... :roll:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Възможно ли е да предотвратя излизането на нови пъпки?

Мнениеот Rali_hr » 21 Май 2015, 12:54

lini_leni написа:Чувала съм, че с пиенето на много вода е възможно до известна степен да се потушат пъпките, но сега ми се мерна един лосион на Евтерпа, който мисля да си купя, доста евтин е и явно помага, някой да го е ползвал?

Вярно ли, дали може да помогне водата, хм... ще се пробвам и аз да пийвам по повече ;)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Следваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта