Как ви поднесе любимият предложението си за брак?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Как ви поднесе любимият предложението си за брак?

Мнениеот LEILA » 08 Дек 2014, 17:25

При мен този момент все още не се е състоял и не зная дали някога ще се състои. :roll: Но пък съм от романтичните жени и ако ми се случи да се омъжа с удоволствие ще разказвам това на внуците, :idea: тъй като смятам бих направила този ден най-прекрасния в живота ни! :) :) :) :)

Наистина има адски романтични мъже, които превръщат предложението за брак в приказка, не съм сигурна, че моя е такъв, затова пък искам да разбера за вашите :idea: :lol: :lol:
Какво беше предложението за брак от вашия любим, как ви го поднесе, беше ли очарователно романтичен или по-скоро нещо такова :roll:
marriage_proposal.jpg
marriage_proposal.jpg (43.29 KiB) Прегледано 485 пъти
или пък беше най-изненадващото нещо в живота ви, тъй като смятам, че ако се случи при нас, то за мен няма да има по-голяма изненада, както и да поднесе предложението си за брак моя любим :D :D
LEILA
 
Мнения: 160
Регистриран на: 10 Май 2014, 10:54

Re: Как ви поднесе любимият предложението си за брак?

Мнениеот Ginger » 08 Дек 2014, 17:34

Хаха и да не се случи не трябва да се притесняваш вече 5 години по-късно оценявам, че нямаше нужда от всичко това, тъй като само нашето разбирателство и любовта ни са важни, а не онзи джънгър и пръстените на ръцете ни, въпреки че ние и преди това си бяхме разменили пръстени!
Моето предложение изскочи изпод пясъка. Бяхме на море с приятели и единия ден влезнахме във водата, само мъжа ми остана да пази багажа и като се върнахме беше изкопал голяма дупка в пясъка :D :D :D :D и като се надвесих над него, за да видя какво прави ми изскочи с пръстена :mrgreen: :mrgreen: Супер много се изненадаха всички, на никого не беше казал! :D :D Разбира се, историята завърши със заравяне на нас двамата :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: Как ви поднесе любимият предложението си за брак?

Мнениеот Kaya » 08 Дек 2014, 17:40

Аз споделих в една друга тема, но и тук да кажа. Когато навършвахме 5г. от връзката си, той ме заведе на мястото, където беше първата ни среща, беше поукрасил с розички и свещи и там беше пръстена ;) Не знам само кой е стоял да пази всичко, защото ние определено не бяхме там хаха :lol: :lol:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Как ви поднесе любимият предложението си за брак?

Мнениеот Lollipop » 09 Дек 2014, 17:36

Много харесвам хубави и романтични предложения! Това е вече наистина да покажеш, че някой е специален за тебе ;)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Как ви поднесе любимият предложението си за брак?

Мнениеот Slavena » 11 Дек 2014, 17:25

Предложи ми много романтично, бяхме на почивка в Париж, нали знаете, като по филмите, предложи ми там, после бяхме на вечеря, вечерта си обещахме да си заченем детето, то пък взе, че стана от първия път. Всичко беше невероятно, прибрахме се в България, поиска ръката от баща ми в скъп ресторант и там ми подари истинския годежен пръстен! После след 2 дена ме заряза и замина със сестра ми в Щатите. Не съм ги чувала от тогава, детето ми вече е на 3 години :roll:
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Как ви поднесе любимият предложението си за брак?

Мнениеот Pipilota » 11 Дек 2014, 17:33

Slavena написа:Предложи ми много романтично, бяхме на почивка в Париж, нали знаете, като по филмите, предложи ми там, после бяхме на вечеря, вечерта си обещахме да си заченем детето, то пък взе, че стана от първия път. Всичко беше невероятно, прибрахме се в България, поиска ръката от баща ми в скъп ресторант и там ми подари истинския годежен пръстен! После след 2 дена ме заряза и замина със сестра ми в Щатите. Не съм ги чувала от тогава, детето ми вече е на 3 години :roll:

Ееее, вярно ли! :shock: Звучи направо ужасно! :shock: А той знае ли, че имате дете? :shock:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Как ви поднесе любимият предложението си за брак?

Мнениеот rabotnata pchela » 13 Дек 2014, 15:43

Slavena написа:Предложи ми много романтично, бяхме на почивка в Париж, нали знаете, като по филмите, предложи ми там, после бяхме на вечеря, вечерта си обещахме да си заченем детето, то пък взе, че стана от първия път. Всичко беше невероятно, прибрахме се в България, поиска ръката от баща ми в скъп ресторант и там ми подари истинския годежен пръстен! После след 2 дена ме заряза и замина със сестра ми в Щатите. Не съм ги чувала от тогава, детето ми вече е на 3 години :roll:

Ти направо ни разби ти казвам, звучи ужасно, този заслужава да го хвърлят от някой мост, жестоко! :!: :evil:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как ви поднесе любимият предложението си за брак?

Мнениеот Elica » 15 Дек 2014, 16:58

Възмутена съм, че има такива мъже като този, за който разкава Славена!

Иначе аз си мечтая за някакво много романтично предложение без изобщо да подозирам, ще е много готино :)) :roll:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Как ви поднесе любимият предложението си за брак?

Мнениеот Snejna » 15 Дек 2014, 17:46

Моят така и не ми предложи, а сякаш си знаех :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Как ви поднесе любимият предложението си за брак?

Мнениеот Mon_ton » 22 Дек 2014, 15:12

Досега са ме питали само "искаш ли да ми станеш гадже" :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта