Каква физическа активност ви създава удоволствие през свободното време?

Бягане, упражнения у дома, поддържане на формата, аеробика, плуване, кардио тренировки, други спортове

Re: Каква физическа активност ви създава удоволствие през свободното време?

Мнениеот zagrijena » 27 Юли 2016, 11:34

rabotnata pchela написа:Новата ми страст е карането на колело! :) Голям кеф, направо се усещам колко много ми е липсвало това, енергия, жизненост, забавление, интересно преживяване! :) Само ме е яд, че ми липсват едни 3-4 см, да ми е още по-удобно колелото, но ще му свикна. :lol:


Направо ти завиждам :grin: ! И аз когато карам колело се чувствам така, но сега в момента нямам и много ми липсва.
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Каква физическа активност ви създава удоволствие през свободното време?

Мнениеот Malina » 27 Юли 2016, 12:34

И аз много обичах да карам колело като дете, сега не мисля, че бих имала тази възможност, а и като се роди малкото, изобщо. Не знам как хората намират време и за такива забавления.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Каква физическа активност ви създава удоволствие през свободното време?

Мнениеот annydance » 28 Юли 2016, 10:11

Може би забавление не е точната дума. Първоначално го възприемаш като задължение, ако искаш да подобриш здравето и физическата си активност. После ти се превръща в удоволствие и навик.
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Каква физическа активност ви създава удоволствие през свободното време?

Мнениеот silver933 » 29 Юли 2016, 15:44

ако нещо не ти е забавно, то го правиш ден два ис пираш, но ако ти доставя удоволствие вече нещата са по-различни и стават по-съсредоточени.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Каква физическа активност ви създава удоволствие през свободното време?

Мнениеот S_Milenska » 29 Юли 2016, 16:04

И аз си мисля, че всеки спорт трябва да носи удоволствие и удовлетвореност :)
Ние с дъщеря ми почнахме да ходим на плуване и се чувстваме страхотно, макар че сега и аз се уча да плувам на стари години, интересно ми е и ми е забавно.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Каква физическа активност ви създава удоволствие през свободното време?

Мнениеот Elica » 02 Авг 2016, 11:13

Искам да ходя на фитнес, но не мога да си намеря компания, а сама ме е срам да отида там, поне не и в началото, без друго няма да знам изобщо какво да правя.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Каква физическа активност ви създава удоволствие през свободното време?

Мнениеот Kaya » 02 Авг 2016, 16:23

Elica написа:Искам да ходя на фитнес, но не мога да си намеря компания, а сама ме е срам да отида там, поне не и в началото, без друго няма да знам изобщо какво да правя.

Отиди някой път сама, там е много вероятно да намериш подходящ човек, който да ти помага :) По-малко се притеснявай и ще създадеш контакти, които ще са ти от полза ;)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Каква физическа активност ви създава удоволствие през свободното време?

Мнениеот Локумът » 03 Авг 2016, 10:06

Взехме си куче преди седмица и сега с него физически всяка вечер се разхождаме по час, час и половина. Голям кеф, дано да не ни мине мерака. :mrgreen:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Каква физическа активност ви създава удоволствие през свободното време?

Мнениеот balsam » 04 Авг 2016, 13:44

Локумът написа:Взехме си куче преди седмица и сега с него физически всяка вечер се разхождаме по час, час и половина. Голям кеф, дано да не ни мине мерака. :mrgreen:


С кучето вече няма мърдане :lol: . И да ви мине меракът, то няма да ви остави на мира и ще си иска своето - да го извеждате.
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Каква физическа активност ви създава удоволствие през свободното време?

Мнениеот Lollipop » 04 Авг 2016, 15:23

Локумът написа:Взехме си куче преди седмица и сега с него физически всяка вечер се разхождаме по час, час и половина. Голям кеф, дано да не ни мине мерака. :mrgreen:
Оф, като омръзне е много гадно, особено зимата, няма лед, сняг, студ то си иска на разходка хайванчето. :mrgreen:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

ПредишнаСледваща

Назад към Фитнес и кардио активност

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта