Каква физическа активност ви създава удоволствие през свободното време?

Бягане, упражнения у дома, поддържане на формата, аеробика, плуване, кардио тренировки, други спортове

Re: Каква физическа активност ви създава удоволствие през свободното време?

Мнениеот dessiblond » 05 Авг 2016, 12:11

По-добре разходки в студ и пек, отколкото да се лежи на дивана само :smile: . Животинката мисли и за вашето, и за нейното си здраве.
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Каква физическа активност ви създава удоволствие през свободното време?

Мнениеот denislavahristova » 05 Окт 2016, 18:35

Преди много обичах да въртя обръч вечер, но откакто си купих този спортен часовник http://dice.bg/withings-activite-pop-um ... -item20550 започнах всяка вечер да излизам навън и да спортувам. Много е приятно, тичам си в парка, виждам хора, много по-добре, отколкото да се затворя вкъщи да спортувам.
denislavahristova
 
Мнения: 124
Регистриран на: 04 Фев 2016, 21:43

Re: Каква физическа активност ви създава удоволствие през свободното време?

Мнениеот dejavu » 06 Окт 2016, 09:01

Навън е сто пъти по-добре, но някои хора се притесняват да тичат на стадиона или в парка. Мислят си, че ще им се подиграват и не знам какво още, а не е така. Толкова много спортуват и изобщо не ги интересува кой как тича и какво прави.
dejavu
 
Мнения: 413
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:06

Re: Каква физическа активност ви създава удоволствие през свободното време?

Мнениеот denislavahristova » 06 Окт 2016, 18:40

Не трябва изобщо да се притесняват. Важното е да не ти пука, винаги ще има хора, които ще говорят за теб, ако се вслушваш в тях, то тогава никога няма да си щастлив.
denislavahristova
 
Мнения: 124
Регистриран на: 04 Фев 2016, 21:43

Re: Каква физическа активност ви създава удоволствие през свободното време?

Мнениеот black » 07 Окт 2016, 09:33

Разходката на куче е идеален начин да се раздвижиш.
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: Каква физическа активност ви създава удоволствие през свободното време?

Мнениеот anetageorgieva » 03 Яну 2017, 23:50

Аз обичам да скачам на въже. Откакто си купих това въже https://healthstore.bg/harbinger-vzhe-z ... timikrobno , всяка вечер скачам и съм в перфектна форма. Хубаво е да се спортува, защото спортът е здраве.
anetageorgieva
 
Мнения: 119
Регистриран на: 08 Сеп 2016, 19:35

Re: Каква физическа активност ви създава удоволствие през свободното време?

Мнениеот fawla » 04 Яну 2017, 09:44

anetageorgieva написа:Аз обичам да скачам на въже. Откакто си купих това въже https://healthstore.bg/harbinger-vzhe-z ... timikrobno , всяка вечер скачам и съм в перфектна форма. Хубаво е да се спортува, защото спортът е здраве.

А у вас ли скачаш, комшиите на какво мнение са? :mrgreen:
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Каква физическа активност ви създава удоволствие през свободното време?

Мнениеот Lili_pili » 04 Яну 2017, 12:28

Ходя на фитнес, това е моето ежедневие. не мога сутрин да ставам и да спортувам, не се чувствам комофортно, защото ми се спи, тея неща ги върша вечер след работа. :mrgreen:
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Каква физическа активност ви създава удоволствие през свободното време?

Мнениеот Yunona » 04 Яну 2017, 13:10

Моята физическа активност е домашен фитнес и малко йога (иска ми се да я увелича).
Тренирам сутрин рано, но откакто увеличих тежестите, ми е по-трудно - усещам, че въпреки солидното загряване тялото ми не е готово за по-сериозни натоварвания.
За щастие в офиса сега си правим фитнес стая - до края на тази седмица ще е готова. Ще има огромен комбиниран уред за различни мускулни групи, кростренажор, степер, много свободни тежести и куп други неща. Аз ще си занеса и моите железа, ластици и т.н.
Ще тренирам след работа и после - директно у дома. Идеалният вариант за мен! Не си падам по залите, а и свободното ми време за ходене насам-натам е силно ограничено.
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Каква физическа активност ви създава удоволствие през свободното време?

Мнениеот qwerryyy » 04 Яну 2017, 13:21

Yunona написа:Моята физическа активност е домашен фитнес и малко йога (иска ми се да я увелича).
Тренирам сутрин рано, но откакто увеличих тежестите, ми е по-трудно - усещам, че въпреки солидното загряване тялото ми не е готово за по-сериозни натоварвания.
За щастие в офиса сега си правим фитнес стая - до края на тази седмица ще е готова. Ще има огромен комбиниран уред за различни мускулни групи, кростренажор, степер, много свободни тежести и куп други неща. Аз ще си занеса и моите железа, ластици и т.н.
Ще тренирам след работа и после - директно у дома. Идеалният вариант за мен! Не си падам по залите, а и свободното ми време за ходене насам-натам е силно ограничено.

Това звучи страхотно! Ех, ако повече фирми мислеха по такъв начин, изключително добра идея е това! А ако има повече желаещи с един уред как ще се справите? :roll:
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

ПредишнаСледваща

Назад към Фитнес и кардио активност

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта