Дали можем да приберем корема само с правилно хранене и какво е то, според вас?

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Дали можем да приберем корема само с правилно хранене и какво е то, според вас?

Мнениеот sofi_black » 15 Дек 2014, 17:53

Мисля, че само хората, които са имали проблем с прибирането на корема, знаят за какво иде реч и колко трудно е това. :idea: :idea: :(

Ама все по-често виждам разни неща, от които се дивя и се чудя дали някога и на мен биха помогнали. :roll: Обикновено, когато качвам килограми, основно ми се отразява на корема и купето, като дупето е лесна работа, но корема ми е фикс идея да го прибера! :!: :!:
7613.jpeg
7613.jpeg (37.98 KiB) Прегледано 1243 пъти
Интересни идеи виждам напоследък за прибиране на корема, те основно са чрез правилно хранене, което според мен е почти невъзможно, но пък... от къде да знам :roll:

Искрено се надявам да има някаква диета или хранителен режим, с който лесно би могъл да се прибере корема, но ми се вида крайно невъзможно :roll: Ще съм истински изумена, ако все пак някой от вас ми се похвали с това, че благодарение на правилно хранене, а може би и малко спорт се е сдобил с приказни резултати! :roll: :) :)
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Дали можем да приберем корема само с правилно хранене и какво е то, според вас?

Мнениеот Fancy » 15 Дек 2014, 17:56

iИма специално разработени диети за плосък корем, но смятам, че по някакъв начин не може да се прибере мазничкото, виж ако е подът, това е друго нещо!
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Дали можем да приберем корема само с правилно хранене и какво е то, според вас?

Мнениеот Burborino » 15 Дек 2014, 17:58

Разделно хранене и спорт препоръчвам аз
What's it got in its nasty little pocketses, eh, my precious?
Аватар
Burborino
 
Мнения: 301
Регистриран на: 26 Ное 2014, 18:52
Местоположение: middle-earth

Re: Дали можем да приберем корема само с правилно хранене и какво е то, според вас?

Мнениеот Kaya » 16 Дек 2014, 12:36

Само спорт за корем иначе няма как да стане номера :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Дали можем да приберем корема само с правилно хранене и какво е то, според вас?

Мнениеот MGB » 12 Май 2015, 13:17

Kaya написа:Само спорт за корем иначе няма как да стане номера :)

Не е точно така, като съм гладна корема ми прилича като на супермодел, докато като се наям и изглеждам на бременна :lol: По-скоро са необходими и в двете посоки действие :idea:
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Дали можем да приберем корема само с правилно хранене и какво е то, според вас?

Мнениеот Gold » 14 Май 2015, 11:20

За изчистване на коемна област се изключват всички млечни продукти от режима. :idea: :!:
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Дали можем да приберем корема само с правилно хранене и какво е то, според вас?

Мнениеот Snejna » 14 Май 2015, 12:03

Gold написа:За изчистване на коемна област се изключват всички млечни продукти от режима. :idea: :!:

това го чувам за първи път :?
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Дали можем да приберем корема само с правилно хранене и какво е то, според вас?

Мнениеот Neven498 » 14 Май 2015, 12:16

За да го прибереш, като за начало трябва да се свие отвътре. Глад, или много малки порции. Течна диета - фрешове, смутита. После почваш бавно захранване и много кардио. Може и добавки - Л-карнитин или алое гел. ;)
Аватар
Neven498
 
Мнения: 528
Регистриран на: 30 Мар 2015, 16:07

Re: Дали можем да приберем корема само с правилно хранене и какво е то, според вас?

Мнениеот M.Tasheva » 15 Май 2015, 14:12

Neven498 написа:За да го прибереш, като за начало трябва да се свие отвътре. Глад, или много малки порции. Течна диета - фрешове, смутита. После почваш бавно захранване и много кардио. Може и добавки - Л-карнитин или алое гел. ;)

Абе вие да не продавате този алое гел :lol: :lol: навсякъде чета за него :D
А подобни радикални промени в режима на хранене не смятам, че могат да бъдат полезни, нито за прибирането на корема, нито за стомаха, камо ли ако искаш да запазиш формата на дупе и бедра!
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

Re: Дали можем да приберем корема само с правилно хранене и какво е то, според вас?

Мнениеот Gold » 20 Май 2015, 12:59

За млечните продукти ще опитам да намеря статия по въпроса.
Сетих се, че една приятелка имаше теория, че освен правилно хранене и спорт, коремната област се сваля и като добавка пиеш пробиотик :roll: Тогава ми се видя доста странно, но тя направи един дълъг курс с едни перли и наистина феноменално свали в областта (а на нея там й беше проблемът)...
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Следваща

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта