Домашната храна е по-вредна от полуготовата

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Re: Домашната храна е по-вредна от полуготовата

Мнениеот Mon_ton » 09 Дек 2015, 15:02

Lollipop написа:като си помисля за вредна домашна храна и само за пържени картофи си мисля, но останалото ми е абсурдно като вредност. :Р

Ако не гледаме каква ни е кухнята по принцип - с хляб и картофи, то може и да не е вредно, но ако се вгледаме по-добре в това, какво слагаме на масата, може да се окаже, че полуфабркатите ще са по-полезни до някаква степен,
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Домашната храна е по-вредна от полуготовата

Мнениеот fawla » 23 Фев 2017, 16:54

Ежедневнотро готвене изморява, но чак да е по-вредна ми се струва пресилено, но след като прочетох повече по въпроса, се разбира, ч еточно постоянното готвене и грижата за това стресира, както и ползването на повече мазнини.
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Домашната храна е по-вредна от полуготовата

Мнениеот analizatorka » 01 Мар 2017, 23:21

За мен това твърдение е вярно при условие, че домакинята готви изключително нездравословно - със запръжка, тлъсти меса, сметани, тежки храни. Но при едно готвене без тези неща, с повече зеленчуци, плодове, варива, с които могат да се измислят десетки варианти, няма как това да е вярно.
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Домашната храна е по-вредна от полуготовата

Мнениеот Snejna » 05 Яну 2018, 11:31

Изобщо не мисля, че домашната храна може да е по-вредна, да човек се изнервя понякога, ама чак да се определя като по-вредна...
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Домашната храна е по-вредна от полуготовата

Мнениеот Алиса_В » 15 Ное 2018, 12:52

Звучи направо нелепо. Някой пак се опитва с тази "новина" да пробута стоките на нечий производител.
Алиса_В
 
Мнения: 125
Регистриран на: 29 Окт 2018, 14:49

Предишна

Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта