Има ли значение с какво се храним, когато имаме бяло течение?

Тайни семейни рецепти за здраве и красота - как да бъдем в полза на другите.

Има ли значение с какво се храним, когато имаме бяло течение?

Мнениеот MGB » 17 Дек 2014, 14:35

Преди два дни ми поставиха диагноза вагинит, изписаха ми разните лекарства и ме пратиха да си ходя...

Вече втори ден се чудя дали да купувам тези неща или мога да се преборя с бялото течение сама, като само внимавам как се храня.
Чувала съм, че има вариант бялото течение да се появи заради твърде киселата среда, но ако започна да се храня по-алкално, дали тялото ми ще успее да се самоизлекува? :roll:

Работата е там, че имам приятелки, които имат бяло течение и въпреки това не посещават лекар и след време то изчезва. :idea: Но ако направя всичко възможно, за да изчезне по-бързо, дали ще се окаже правилното решение? :roll:
От другаде пък съм чувала, че бялото течение се провокира понякога от тях,
shut.jpg
shut.jpg (32.66 KiB) Прегледано 635 пъти
имам предвид прашките, дали това е само мит?

Дайте ми съвет за самолекуване при бяло течение, дали е добра идеята да опитам само с промяна в храненето, дали ще има значение? :roll:
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Има ли значение с какво се храним, когато имаме бяло течение?

Мнениеот belleville » 17 Дек 2014, 14:44

Не мисля, че е много добра идея да се оставяш на съдбата така... лекар ми е казвал, че заради такива нелекувани или донеизлекувани течения понякога се образува раничка на шийката на матката, което после ще ти коства други и по-големи неприятности 100 на 100 :idea:
belleville
 
Мнения: 253
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 14:39

Re: Има ли значение с какво се храним, когато имаме бяло течение?

Мнениеот Andrey » 17 Дек 2014, 14:56

Ако е сериозно положението трябва да се обърне към лекар задължително! :shock:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04


Назад към Домашен лекар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта