Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Gold » 05 Май 2017, 15:46

Габи да, но когато една жена е комплексирана от изменението на влагалището си, дори партньорът ѝ да я харесва и желае , на нея пак ще и е кофти и няма да се чувства окей в тялото си. Поне така е при мен - когато не харесвам нещо в себе си, дори другите да го харесват - не ми става по-добре от това.. пак си се чувствам кофти. :???:
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Lisandra » 05 Май 2017, 16:15

Gold написа:Еми то нали ако имаш сраствания във влагалището след раждането, освен че ще намали удоволствието, ами може въобще да го няма, а вместо него да има болка и дискомфорт.. Пигментацията също не ми звучи добре, особено ако си по-суетен.


Това накрая, по- суетен, първо го прочетох по сутиен и много се озадачих за какви пигментации става въпрос... :lol:

Иначе има много жени, при които се получават изменения след раждане и мъжете им постоянно се оплакват, че не им пускат. Предполагам, че е именно заради дискомфорта, който изпитват.
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот rabotnata pchela » 05 Май 2017, 16:18

Виж, ще се успокояваш, че това не е нещо, което виждаш постоянно, не го мисли толкова. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Lisandra » 09 Май 2017, 17:31

Пчела, нямах предвид естетичния аспект на проблема, а физическите изменения, които настъпват при някои жени след раждане.
Следствие на разкъсвания се получавали сраствания, които им пречат при интимно общуване, направо било болезнено...
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Gold » 10 Май 2017, 12:14

Лисандра, да така е. Това е доста често срещан проблем, представям си колко е неприятно да не може да правиш пълноценен секс. Добре поне, че живеем в модерни времена и има решение за всеки проблем.
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Lili_pili » 10 Май 2017, 12:51

Срастванията май не са толкова често срещани, но разкъсванията да, много голямо значение има как са зашили, ако е имало разкъсване.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Lisandra » 10 Май 2017, 17:01

Ами сраствания се получавали заради разкъсванията и шиенето, нали така :roll:

Gold, как се решава този проблем, освен оперативно?
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот rabotnata pchela » 10 Май 2017, 20:36

Lisandra написа:Ами сраствания се получавали заради разкъсванията и шиенето, нали така :roll:

Gold, как се решава този проблем, освен оперативно?

Би следвало, а и не само, всяко разкъсване е свързано дори и без шиене често със зарастване, което е предпоставка да срасне повече, отколкото трябва.
Иначе аз мога да ви кажа, че за себе си в това отношение, след раждането усещам, че наистина съм лееко по-''широка'' не чак забележимо, но по-скоро усещам малко по-слабо забавата по време на секс. Не че съм изгубила чувствителност! Но, ако бях повече тъй хахаха дет' се вика вчера щеше да ми е по-леко! :rolling: :rolling: :rolling:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Pipilota » 10 Май 2017, 21:03

rabotnata pchela написа:
Lisandra написа:Ами сраствания се получавали заради разкъсванията и шиенето, нали така :roll:

Gold, как се решава този проблем, освен оперативно?

Би следвало, а и не само, всяко разкъсване е свързано дори и без шиене често със зарастване, което е предпоставка да срасне повече, отколкото трябва.
Иначе аз мога да ви кажа, че за себе си в това отношение, след раждането усещам, че наистина съм лееко по-''широка'' не чак забележимо, но по-скоро усещам малко по-слабо забавата по време на секс. Не че съм изгубила чувствителност! Но, ако бях повече тъй хахаха дет' се вика вчера щеше да ми е по-леко! :rolling: :rolling: :rolling:

omg, Pchela! :) много те харесвам и смятам, че не те слуша много главата!
А аз за моята си вагина разлика не намирам, не съм се и замисляла. А да си призная, нигако не съм я виждала как изглежда, та визуално също не знам. :lol:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Gold » 11 Май 2017, 15:52

Лисандра, сега заличавали срастванията и възвръщали младостта на влагалището с нов вид лазер. Ето инфо - http://www.st.lazar-hospital.com/bg/%D0 ... D0%B5.html. Аз все още нямам нужда от това, но кой знае дали след като родя - дали няма да се наложи. Особено като се има предвид, че майка ми страда от подобни неразположения + изпускане. :-|
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта