Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Lisandra » 11 Май 2017, 17:40

Пчела, ти като се чувстваш така, дали и мъжът ти намира разлика?
Gold, майка ти ще се подлага ли на тази процедура, била ли е вече на консултация, трябва ми повече информация, моля!!!
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот rabotnata pchela » 11 Май 2017, 21:40

Lisandra написа:Пчела, ти като се чувстваш така, дали и мъжът ти намира разлика?
Gold, майка ти ще се подлага ли на тази процедура, била ли е вече на консултация, трябва ми повече информация, моля!!!

Да ти кажа не съм го питала, а и той смее ли да каже, да му счупя ченето, за дето изрича такива неща... :mrgreen: Ако положението не е трагично, а то не е - няма право да си отваря устата, 3,300 кг. бебе съм му раждала. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Gold » 12 Май 2017, 14:11

Лисандра, споделих на майка ми инфото за лазера и тя доскоро умуваше и сега е решила да отиде на консултация, за да разбере от първа ръка за какво става въпрос. Нали знаеш по-възрастните са малко скептични към всякакви иновации! :grin: Та нека лекарите и обяснят за ефекта на лечението, защото тя на мен не се доверява. После ще ти споделя какво е станало.
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Lisica » 12 Май 2017, 14:33

Gold написа:Лисандра, споделих на майка ми инфото за лазера и тя доскоро умуваше и сега е решила да отиде на консултация, за да разбере от първа ръка за какво става въпрос. Нали знаеш по-възрастните са малко скептични към всякакви иновации! :grin: Та нека лекарите и обяснят за ефекта на лечението, защото тя на мен не се доверява. После ще ти споделя какво е станало.

За лазера за инконтиненциятали става въпрос? Кажи какво са казали после :)
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Gold » 15 Май 2017, 10:38

Да за лазера за изпускане и вагинално подмладяване става дума. Ще ви споделя после какво е станало и дали ще пробва процедурата, че горката откога се мъчи с този проблем.. Добре, че ние младите сме по-решителни. :smile:
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот rabotnata pchela » 15 Май 2017, 14:08

Gold написа:Да за лазера за изпускане и вагинално подмладяване става дума. Ще ви споделя после какво е станало и дали ще пробва процедурата, че горката откога се мъчи с този проблем.. Добре, че ние младите сме по-решителни. :smile:

Дано да сереши и да приключи с проблема, който с годините става и още по-сериозен, а така толкова лесно и бързо може да се справи. Ако се реши, разкажи за цялата процедура.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Elica » 15 Май 2017, 15:39

Освен тези неразположения, свързани с изпускането, други промени може ли да има? например сухота, липса на еластичност и подобни проблеми, които да се появят след раждането?Или по-скоро, ако се появи нещо такова, то ще е повечена психическа основа?
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Mon_ton » 16 Май 2017, 10:02

При мен не мога да кажа, че е имало промяна, чувствам се по същия начин. Нито имам някакъв дискомфорт, нямах и много шевове, нищо притеснително.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Lisandra » 16 Май 2017, 12:57

А наясно ли сте каква е процедурата, и всъщност една ли е или няколко, под упойка ли се прави, т.е. има ли болка?

Пчела, те не смеят да си кажат, ама да не тръгнат по чуждо!!!
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Gold » 16 Май 2017, 16:01

Елица, неразположенията, от които се оплакват жените са разнообразни. Някои споделят за увисване на тъканите, други за сраствания, липса на еластичност и болки при секс, трети се изпускат, други път имат пигментации.. Явно да ви кажа вагиналната област си е като всички други части на тялото и в един момент започва да претърпява метармофози и да навлиза в процес на стареене..Да ти кажа не е на психическа всичко това, а си е следствие от годините и ражданията. Най-лошо е да имаш комбинация от няколко от тези симптоми.. :cry: За сухотата вече може да е на психическа основа, като се замислиш, може ако толкова се комплексираш от себе си - организмът да спре да работи по нормалния начин..

Лисандра, нямало болка казват.. а някакво леко парене, процедурата трае някакви минути - съвсем щадяща е.
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта