Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Gold » 25 Май 2017, 16:24

Ами щом ти го е споделила, явно така се е получило. То като се замислиш след раждане какво ли не се случва с тялото ни, всичко можем да очакваме.
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Lili_pili » 26 Май 2017, 11:26

Няма невъзможни неща явно, но раждането все повече ме плаши, явно всичко се променя. Ето за това жените предпочитат да родят секцио, зашиват се и са като нови.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Lisandra » 26 Май 2017, 15:47

Ако беше толкова лесно, при секцио пък те режат, и после мускулите, матката всичко трябва да се възстановява.
При всяка жена с възрастта настъпват промени, няма как, то и на мъжете им увисва, те си имат виагра, а ние лазер... :)
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Monika_Spasova » 27 Май 2017, 17:34

хахахах :) При мъжете по-трудно, все пак една жена винаги може да прави секс, при мъжете обаче, не е така! Дори и с някои промени, ние винаги сме готови. Вярно, че не можем да износваме деца на по 60 години, но мъжете пък не могат и да ги направят тогава. :lol:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Anka » 27 Май 2017, 17:49

Все пак хората се променят с времето. Раждането е нещо страхотно, и когато то се случи навреме0 разбирайте преди 40-те години, то и възстановяването е много лесно и се получава. Упражненията правят чудеса.
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Gold » 29 Май 2017, 16:54

Навярно е така, но все пак има различни обстоятелства. Знаеш ли кога ще срещнеш правилния човек, от който да имаш деца. По добре на 40 с правилния, отколкото на 20 с някой глупак, към който нямаш чувства. А и майка ми ме е раждала преди 40, а после пак получи този проблем с изпускането..По-скоро е до генетика си мисля.
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Rali_hr » 30 Май 2017, 10:03

И двете имате право, но младия организъм се възстановява много по-бързо от по-възрастния. Едни упражнения, физически като фитнес и коремни преси могат да помогнат за решаването на този проблем и то немалък ефект ще имат. :roll:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Jully » 30 Май 2017, 14:37

Нищо не е задължително, жени, които не са раждали също го имат този проблем, той е толкова често срещан и не е задължително да е свързан с раждането. Органите се свличат, мускулите се отпускат и нещата следват този си ритъм.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот gabinka_80 » 30 Май 2017, 15:45

С годините по-скоро могат да се търсят разлики, аз все още не намирам, дъщеря ми е на 2 годинки, бързо се възстанових, нямах и шевове, по-нататък ще стане ясно, сигурно ще има отражение, въпреки че съм раждала секцио, така или иначе тялото се подготвя за самото раждане. При мен се наложи секцио по спешност, така че вече имах и разкритие, затова мога да кажа, че и двете съм видяла.
gabinka_80
 
Мнения: 300
Регистриран на: 15 Юли 2016, 12:22

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Doktoricata » 30 Май 2017, 15:59

gabinka_80, да е живо и здраво детето ти, но щом е излязло от корема, въпреки че си имала разкритие, не знаеш какви разкъсвания получават някои жени. Срамните устни им се деформират, а после се получават и сратвания, които пречат на половия живот.
Jully е права, независимо как сме родили и дали изобщо сме, проблема си съществува.
Doktoricata
 
Мнения: 709
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:48

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта