Помислихте ли как да започнем една по-хубава година?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Помислихте ли как да започнем една по-хубава година?

Мнениеот nadqta » 19 Дек 2014, 13:27

Вече изтичащата година започна много добре, но продължението й беше кошмарно. :!: Може би никога не съм се радвала повече по този начин, че изпращам старата година! :!: :!: Разбира се, изключително обнадеждена съм за новата, въпреки че нямам очаквания от нея! :idea:

Все пак е добре, като че ли човек да помисли по какъв начин е редно да започне една по-хубава година :idea: Привидно пътищата изглеждат еднакви,
ROAD.jpg
ROAD.jpg (33.77 KiB) Прегледано 612 пъти
предполагам, че този със завоите може да се оприличи като за новата година, дълъг, трънлив, засукан, но пък смятам, че това, което чака в края ще е в пъти по сладко от това, което мина през 2014 :idea:

Мисля си от какви неща е редно да се отървем психически и физически, за да можем да започнем една много по-хубава година? :roll: Кои чувства и хора, ситуации сте усещали, че ви дърпат назад и как смятате да се отървете от всичко това, за да започнете една по-хубава година? :roll:
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Помислихте ли как да започнем една по-хубава година?

Мнениеот Lilly_milly » 19 Дек 2014, 13:30

Покрай мен не се създават кой знае какви тревожни ситуации, радвам се на детето си и мъжа ми :) :) Но мисля, че е редно да спра да се тревожа за малките неща, на които отдавам твърде голямо значение! Повече позитивизъм не мисля, че ще е излишен!
Lilly_milly
 
Мнения: 245
Регистриран на: 16 Дек 2014, 14:32

Re: Помислихте ли как да започнем една по-хубава година?

Мнениеот S_Milenska » 19 Дек 2014, 14:14

:) Надявам се тази година да не проспа началото ѝ както ми се случва досега. Това е единствената ми подготовка за новата година, а после остават само надеждите!
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Помислихте ли как да започнем една по-хубава година?

Мнениеот Rali_hr » 22 Дек 2014, 17:09

Обещала съм си някои неща - да започна да се държа по-добре с мъжът ми и отново да се влюбя силно в него, както бяхме преди години, сега усещам, че го пренебрегвам, друго което съм си обещала е да започнем да се храним по-добре у дома, да спортуваме повече, да правим повече неща заедно, да станем семейство - мечта! :lol:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Помислихте ли как да започнем една по-хубава година?

Мнениеот Burborino » 22 Дек 2014, 17:12

Ще ми се да се случат много неща през новата година за които си мечтая. И ще гледам да я започна с положителни мисли в тази посока и действия също.
Много искам да си намеря хубава работа и да завърша едни започнати и оставени ей така на самотек неща. Искам повече положителни неща през новата година и да имаме повече спокойствие вкъщи, по-малко болести... ще посрещна новата година с много надежда :)
What's it got in its nasty little pocketses, eh, my precious?
Аватар
Burborino
 
Мнения: 301
Регистриран на: 26 Ное 2014, 18:52
Местоположение: middle-earth

Re: Помислихте ли как да започнем една по-хубава година?

Мнениеот S_Milenska » 22 Дек 2014, 17:19

Burborino написа:Ще ми се да се случат много неща през новата година за които си мечтая. И ще гледам да я започна с положителни мисли в тази посока и действия също.
Много искам да си намеря хубава работа и да завърша едни започнати и оставени ей така на самотек неща. Искам повече положителни неща през новата година и да имаме повече спокойствие вкъщи, по-малко болести... ще посрещна новата година с много надежда :)

Така е, всичко е надеждата през новата година, трябва да е много силна и истинска, такава, каквато тайно я изпитваме всички в полунощ!
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Помислихте ли как да започнем една по-хубава година?

Мнениеот Lollipop » 22 Дек 2014, 17:38

Обещавам си разни неща, мисля тази година да си пусна фенер с обещания и желания! :) Звучи много романтично :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Помислихте ли как да започнем една по-хубава година?

Мнениеот S_Milenska » 29 Дек 2014, 12:51

Lollipop написа:Обещавам си разни неща, мисля тази година да си пусна фенер с обещания и желания! :) Звучи много романтично :)

Наистина много красиво, защо не съм прочела по-рано, че да си купя и аз един фенер, много са красиви! :)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Помислихте ли как да започнем една по-хубава година?

Мнениеот Andrey » 30 Дек 2014, 15:43

Ще я започна с обещания, пък да видим, надявам се да ги спазя, напоследък съм много немарлив към думите си ;)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Помислихте ли как да започнем една по-хубава година?

Мнениеот Malina » 04 Яну 2015, 13:25

Мисля все още, обещах си да работя повече, да си оставям време за спорт - поне сутришни упражнения, да обръщам повече внимание на близките си, да се храня по-здравословно (това май всички си го обещават на нова година ахахах).
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта