Имате ли идеи за зимен грим и какви са те?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Имате ли идеи за зимен грим и какви са те?

Мнениеот dessiblond » 19 Дек 2014, 15:53

Никога не съм следила какви са тенденциите в грима през сезоните, но този път ми стана интересно, :idea: апък нищо не успях да открия. :roll:
Огледах насам-натам и открих по-скоро два типа зимен грим, като единият е доста по-драматичен, но някои жени, включително и на мен, много ми допада, въпреки че не бих могла да изглеждам всеки ден по този начин :!:
winter make up trends.jpg
winter make up trends.jpg (25 KiB) Прегледано 602 пъти
От друга страна, виждам и доста типове зимен грим, които са доста по-изчистени и с повече бяло, което според мен придава изключително свеж вид! Пускам още един пример
no-makeup-look.jpg
no-makeup-look.jpg (36.96 KiB) Прегледано 602 пъти
и двете дами изглеждат супер готини, въпросът понякога стои до това, какво би подхождало повече на теб, отколкото това каква модата в грима :!:

Какви са вашите идеи за зимен грим, как можем да изглеждаме свежи, но с повече повече драматизъм, например? :roll: :)
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Имате ли идеи за зимен грим и какви са те?

Мнениеот Kremiliya » 19 Дек 2014, 16:15

Аз винаги ходя гримиран по един и същи начин и най-вече се старая гримът ми да отговаря на облеклото, затова не мога да кажа, че имам конкретни зимни идеи :)
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Имате ли идеи за зимен грим и какви са те?

Мнениеот penny » 19 Дек 2014, 16:20

На мен ми харесва онзи тип грим, който подчертава линията на миглите, както и самите тях, а всичко останало е снежно бяло и отдолу и отгоре :)
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Имате ли идеи за зимен грим и какви са те?

Мнениеот rabotnata pchela » 19 Дек 2014, 16:43

penny написа:На мен ми харесва онзи тип грим, който подчертава линията на миглите, както и самите тях, а всичко останало е снежно бяло и отдолу и отгоре :)

Вземи сложи една снимка, че не си го представих хич, този, който го има в първия пост ли имаш предвид?

А сякаш си нямам любим зимен грим, по-скоро да има някакъв :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Имате ли идеи за зимен грим и какви са те?

Мнениеот Snejna » 19 Дек 2014, 18:06

Точно през зимата обичам малко по-тъмен грим, който ни кара да изглеждаме по-загадъчно сред мъглите ;)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Имате ли идеи за зимен грим и какви са те?

Мнениеот Pipilota » 21 Дек 2014, 09:27

По-скоро като първия вариант, обичам очите ми да бъдат добре подчертани, това е сезона, в който си позволявам по-тежък грим, докато лятото ходя или без грим, или със съвсем лек ;)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Имате ли идеи за зимен грим и какви са те?

Мнениеот silver933 » 21 Дек 2014, 11:02

Pipilota написа:По-скоро като първия вариант, обичам очите ми да бъдат добре подчертани, това е сезона, в който си позволявам по-тежък грим, докато лятото ходя или без грим, или със съвсем лек ;)

Аз рядко харесвам гримирани жени, обаче зимата наистина повече отива по-плътен и тъмен грим, докато лятото предпочитам да гледам мацки без грим :)))
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Имате ли идеи за зимен грим и какви са те?

Мнениеот lini_leni » 26 Дек 2014, 13:33

Тези светли гримове правят жените доста безлични и никак не ми харесват, а особено много мразя като видя жена с много сини очи, да кажем и винаги гримирана със сини сенки :evil: :mrgreen: та, зимата си позволявам една по-плътна очна линия, но към сенки рядко се ориентирам :!:
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Re: Имате ли идеи за зимен грим и какви са те?

Мнениеот S_Milenska » 29 Дек 2014, 13:12

lini_leni написа:Тези светли гримове правят жените доста безлични и никак не ми харесват, а особено много мразя като видя жена с много сини очи, да кажем и винаги гримирана със сини сенки :evil: :mrgreen: та, зимата си позволявам една по-плътна очна линия, но към сенки рядко се ориентирам :!:

Защо пък сини очи и сини сенки, доста тъпо да. А преди години беше модерно сини сенки и розово червило :lol:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Имате ли идеи за зимен грим и какви са те?

Мнениеот Elica » 29 Дек 2014, 16:12

Ходя с очна линия с топъл цвят на устните и с малко сенки в кафяв цвят, обичам излъчванто ми през зимата да е топло и уютно, така аз самата се чувствам добре :)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Следваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта