Чувствате ли, че израствате по един или друг начин в живота? Кои са нещата, които ви карат да мислите това?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Чувствате ли, че израствате по един или друг начин в живота? Кои са нещата, които ви карат да мислите това?

Мнениеот M.Tasheva » 19 Дек 2014, 16:49

Някъде четох, че декември без да искаме започваме да правим някои равносметки. :idea: Някой за материалното, други за това, какво им е взела тази година и предполагам много по-малко хора се сещат какво са получили и дали са могли да израснат по един или друг начин в живота! :?

В повечето случаи се налага помощта на най-близките ви хора, приятели, та и колеги, дори! Но кои неща определят човека като израснал, :idea: не е ясно, то май е от онези неписаните, дето всеки ги тълкува по негов начин, както му е най-удобен! :D

Добре де, в такъв случай дали е възможно човек за една година да израсне осезаемо по един или друг начин в живота, още повече, ако е поставен в особено неблагоприятна среда? :roll:
personal-growth.jpg
personal-growth.jpg (82.79 KiB) Прегледано 608 пъти
Каков за вас е личностното израстване, как го тълкувате вие, как усещате, когато това се случва и с вас, какви са ви симптомите? :roll: :mrgreen: :mrgreen:
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

Re: Чувствате ли, че израствате по един или друг начин в живота? Кои са нещата, които ви карат да мислите това?

Мнениеот red_eyes » 19 Дек 2014, 16:52

За мене израстването изглежда по онзи начин, който уж често се среща, а всъщност е доста фалшив, когато се правиш, че си доста над нещата, когато хорското мнение не те докосва лично, когато драмите ти са в пъти по-малки или поне спрямо начина, по който си ги виждал преди :idea: Но явно е трудно, за доста хора, често това се оказва доста фина маска, която пада бързо :idea:
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Чувствате ли, че израствате по един или друг начин в живота? Кои са нещата, които ви карат да мислите това?

Мнениеот Mon_ton » 19 Дек 2014, 16:59

red_eyes написа:За мене израстването изглежда по онзи начин, който уж често се среща, а всъщност е доста фалшив, когато се правиш, че си доста над нещата, когато хорското мнение не те докосва лично, когато драмите ти са в пъти по-малки или поне спрямо начина, по който си ги виждал преди :idea: Но явно е трудно, за доста хора, често това се оказва доста фина маска, която пада бързо :idea:

Извинявай, но нищо не разбрах :))
Аз не се чувствам променена, чувствам се в застой, с нищо не мога да се похваля и с нищо не мога да кажа, че съм израснала, може би някой ден... но той не е днес, не е този Декември :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Чувствате ли, че израствате по един или друг начин в живота? Кои са нещата, които ви карат да мислите това?

Мнениеот mix_twix » 19 Дек 2014, 18:00

Де да знам, старая се пък дали израствам не го усещам по такъв начин, но се радвам на резултатите си де :)
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Чувствате ли, че израствате по един или друг начин в живота? Кои са нещата, които ви карат да мислите това?

Мнениеот Snejna » 19 Дек 2014, 18:02

Мисля, че се справям добре, на скоро ме повишиха в работата, имам нов дом, намерих много нови приятели все хубави неща ми се случваха няма как да не ги смятам като успех ;)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Чувствате ли, че израствате по един или друг начин в живота? Кои са нещата, които ви карат да мислите това?

Мнениеот Kremiliya » 21 Дек 2014, 16:13

Не знам какво да ви кажа, усещам някои неща понякога, с които се гордея, но чак да се определя, като човек който израства в живота става сложно сякаш :)
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Чувствате ли, че израствате по един или друг начин в живота? Кои са нещата, които ви карат да мислите това?

Мнениеот Mon_ton » 05 Яну 2015, 16:02

по-скоро се чувствам изостанала, отколкото израснала... :lol: :lol: :lol:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Чувствате ли, че израствате по един или друг начин в живота? Кои са нещата, които ви карат да мислите това?

Мнениеот Kaya » 09 Яну 2015, 11:17

Не, не го усещам така честно да си призная. Засега се виждам в застой, но имам хубави надежди за бъдещето и може да се окаже, че ще станат нещата. ;)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Чувствате ли, че израствате по един или друг начин в живота? Кои са нещата, които ви карат да мислите това?

Мнениеот Krum » 09 Яну 2015, 16:49

Мисля че когато си видим заплатата разбираме дали сме израснали и друг критерий е семейството :)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Чувствате ли, че израствате по един или друг начин в живота? Кои са нещата, които ви карат да мислите това?

Мнениеот Elica » 21 Яну 2015, 16:24

Krum написа:Мисля че когато си видим заплатата разбираме дали сме израснали и друг критерий е семейството :)

Да, заплатата е основна работа, каквото и да си говорим, след като всичко се купува с пари :)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта