Артистичните деца - как да разберем, че имаме такова?

Как възпитаваме детето си, грижи за физическото и душевното му развитие, съвети

Re: Артистичните деца - как да разберем, че имаме такова?

Мнениеот silver933 » 28 Апр 2015, 09:08

Локумът написа:И аз това казвам, трябва нещо да покаже! :)

То да показва, тръгваш с главата напред и обикаляш по разни артистични места. :)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Артистичните деца - как да разберем, че имаме такова?

Мнениеот Kremiliya » 06 Юли 2015, 16:24

Не всяко дете е родено с талант но е трудно да бъде 'познато'.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Артистичните деца - как да разберем, че имаме такова?

Мнениеот Mon_ton » 20 Юли 2015, 14:16

Kremiliya написа:Не всяко дете е родено с талант но е трудно да бъде 'познато'.

Не е чак невъзможно, личи им на такива деца, че имат талант! :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Артистичните деца - как да разберем, че имаме такова?

Мнениеот Локумът » 21 Юли 2015, 15:04

Моите учат в музикално училище и двамата свирят на китара. От малки бяха запалени по музиката и обичаха да слушат, подарихме им първите китари когато бяха на по 3г. ;) Това стана любимата им играчка, започнаха да правят представления пред нас когато имахме гости най-вече. Нямаха никаква техника, ама пък си умираха от кеф. Ей така се разбира, всяко дете е различно!
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Артистичните деца - как да разберем, че имаме такова?

Мнениеот Lisica » 21 Юли 2015, 16:25

Локумът написа:Моите учат в музикално училище и двамата свирят на китара. От малки бяха запалени по музиката и обичаха да слушат, подарихме им първите китари когато бяха на по 3г. ;) Това стана любимата им играчка, започнаха да правят представления пред нас когато имахме гости най-вече. Нямаха никаква техника, ама пък си умираха от кеф. Ей така се разбира, всяко дете е различно!

Oхо! :) Ама вземи ми прати някоя снимка на тези младежи де, аз не съм им много голям кака, 2 години разлика ли са? :mrgreen: :lol: :lol:
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Артистичните деца - как да разберем, че имаме такова?

Мнениеот rabotnata pchela » 10 Мар 2017, 12:29

Така две три години по-късно положението не се е подобрило,немарливо не съм го записала на нищо, в музиката не го бива, танцувален е като пирон в кисело мляко, не знам дали би се справил с някакво театрално изкуство. :) той както бърза да говори хаха :)) ще видим, засега сме се ориентирали към спортовете и експериментираме с тях, за да си намери своето местенце.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Артистичните деца - как да разберем, че имаме такова?

Мнениеот Lollipop » 22 Апр 2017, 11:47

rabotnata pchela написа:Така две три години по-късно положението не се е подобрило,немарливо не съм го записала на нищо, в музиката не го бива, танцувален е като пирон в кисело мляко, не знам дали би се справил с някакво театрално изкуство. :) той както бърза да говори хаха :)) ще видим, засега сме се ориентирали към спортовете и експериментираме с тях, за да си намери своето местенце.

Не се тревожи, не е задължително да стане звезда от малко, с времето ще се прояви в някоя област, или пък не. не е задължително всеки път да са някакви факири децата. :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Предишна

Назад към Възпитание, грижа и съвети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта