Правили ли сте опити да постигнете тънка талия само с обръч?

Бягане, упражнения у дома, поддържане на формата, аеробика, плуване, кардио тренировки, други спортове

Правили ли сте опити да постигнете тънка талия само с обръч?

Мнениеот Bambaa » 03 Яну 2015, 01:52

Скоро бях намерила един обръч от детството ми на тавана и се сетих, че преди това си беше доста разпространено средство за постигане на тънка талия :idea:
До колко е било успешно не мога да кажа, тогава си бях тънка като комар и обръка не ми помагаше, не ми и пречеше :D

Раздвоена съм дали да не започна отново да въртя обръч, за да направя пореден опит за по-тънка талия :roll:
image.jpg
image.jpg (9.95 KiB) Прегледано 1857 пъти
Много ще се зарадвам, ако някой ми признае, че е постигнал по-тънка талия само с въртене на обръч :!:
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Правили ли сте опити да постигнете тънка талия само с обръч?

Мнениеот nadqta » 03 Яну 2015, 01:58

Леле хаха това го бях забравила, ама смятам доста трябва да се позакълчиш и да въртиш, за да даде ефекта, който се очаква :D :D не искам да те обезсърчавам, ама не възлагам големи надежди на обръча :|
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Правили ли сте опити да постигнете тънка талия само с обръч?

Мнениеот niya_mazova » 03 Яну 2015, 14:39

Ако предположим, че освен това, което изгаряме с въртенето, има и самия обръч масажиращ ефект, може пък да стане, :D все пак трябва да се внимава какво се хапва :!: :!:
niya_mazova
 
Мнения: 443
Регистриран на: 01 Окт 2013, 16:58

Re: Правили ли сте опити да постигнете тънка талия само с обръч?

Мнениеот Pipilota » 04 Яну 2015, 12:25

Майка ми ми е казвала, че като млада само така е изваяла тънката си талия. Наистина има много фина талия жената, аз не мога да се похваля с такава. Затова ако можете да въртите обръч не се чудете, а наистина може да постигнете хубава фигура, поне в коремната област. Иначе да, ако дупето е голямо талията ви колкото и да е малка няма да сте пример за красота, затова и с храната трябва да се внимава.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Правили ли сте опити да постигнете тънка талия само с обръч?

Мнениеот S_Milenska » 05 Яну 2015, 13:06

Доста калории могат да се изгорят с въртенето на обръча, като ученичка и аз исках да имам хубава талия въртях много обръч и за щастие още си личи ефекта, въпреки килограмите, които качих покрай ражданията. Сега обаче много ме мързи да въртя. :)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Правили ли сте опити да постигнете тънка талия само с обръч?

Мнениеот Snejna » 05 Яну 2015, 18:15

Никога не съм можела да въртя обръч, а това е занимание, което може да се върши дори и вкъщи, дали е късно да се науча? :roll: :oops: :mrgreen:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Правили ли сте опити да постигнете тънка талия само с обръч?

Мнениеот Pipilota » 06 Яну 2015, 10:22

Snejna написа:Никога не съм можела да въртя обръч, а това е занимание, което може да се върши дори и вкъщи, дали е късно да се науча? :roll: :oops: :mrgreen:

Никога не е късно да станеш за резил, така че би трябвало да можеш и да се научиш :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Правили ли сте опити да постигнете тънка талия само с обръч?

Мнениеот rabotnata pchela » 07 Яну 2015, 16:51

Изобщо не мога да въртя обръч, представям си каква картинка ще бъда, но знам че има ефект върху талията обръча, тъй че въртете ;)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Правили ли сте опити да постигнете тънка талия само с обръч?

Мнениеот Mon_ton » 07 Яну 2015, 16:57

Обръчът е голяма работа в упражненията, наистина извая фигурата, освен за вталяване той може и по други начин да се използва за хубава фигура.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Правили ли сте опити да постигнете тънка талия само с обръч?

Мнениеот Burborino » 08 Яну 2015, 15:37

Отдавна се каня да си купя. Моят се счупи преди години. Само с въртене на обръч не знам дали ще се извае талия, но при всички случаи е доста полезно.
What's it got in its nasty little pocketses, eh, my precious?
Аватар
Burborino
 
Мнения: 301
Регистриран на: 26 Ное 2014, 18:52
Местоположение: middle-earth

Следваща

Назад към Фитнес и кардио активност

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта