Може ли да бъде спрян шумът в ушите?

Тайни семейни рецепти за здраве и красота - как да бъдем в полза на другите.

Може ли да бъде спрян шумът в ушите?

Мнениеот Lilly_milly » 04 Яну 2015, 00:29

Здравейте!
Виждам, че тук често ср задават здравни въпроси и често се намира адекватен отговор за тях, който да не включва хапчета и мазила :idea:

Затова реших да попитам и нещо, което ни вълнува с приятеля ми, от известно време казва, че има шум в ушите, не е постоянен, но него много го дразни, което е разбираемо :idea:
Понякога просто не го издържа, но няма какво да направи
image.jpg
image.jpg (15 KiB) Прегледано 2166 пъти
и реших аз да се опитам да му помогна :idea:

Какво ще кажете, дали е възможно да бъде премахнат шумът в ушите и от какво е възможно да е бил предизвикан :?: с нетърпение чакаме съвети :idea:
Lilly_milly
 
Мнения: 245
Регистриран на: 16 Дек 2014, 14:32

Re: Може ли да бъде спрян шумът в ушите?

Мнениеот Мади Ранчева » 04 Яну 2015, 00:32

Не съм особено наясно, но този шум в ушите не е много безобиден, май е добре преди това да отиде на УНГ, понеже може да има някаква по-сериозна взаимовръзка в нова, например
Мади Ранчева
 
Мнения: 240
Регистриран на: 21 Яну 2014, 12:37

Re: Може ли да бъде спрян шумът в ушите?

Мнениеот Pipilota » 04 Яну 2015, 12:13

Ако се случва системно може да има проблем, ако работата му да речем е шумна е по-разбираемо, но не знам да има начин да се отървете от шума в ушите. На мен понякога започват да ми "пищят" ушите, но рядко се случва, минава за секунди :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Може ли да бъде спрян шумът в ушите?

Мнениеот Malina » 05 Яну 2015, 12:05

Не знам дали е възможно да се спре шума в ушите. :) Мисля си, че е възможно да има по-сериозен проблем.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Може ли да бъде спрян шумът в ушите?

Мнениеот Lollipop » 05 Яну 2015, 12:22

Как пък ще спреш шумът в ушите, това не е ли следствие на някакъв проблем? Не мисля, че е възможно, все пак това не е проблем с ушите, това е проблем с мозъка. :lol:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Може ли да бъде спрян шумът в ушите?

Мнениеот silver933 » 05 Яну 2015, 12:51

На мен често ми се случва, когато съм болен, но ей така от нищото според мен трябва да се търси първопричината.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Може ли да бъде спрян шумът в ушите?

Мнениеот Snejna » 06 Яну 2015, 13:23

Ако имам някакъв неспирен шум в ушите изобщо няма да се чудя как да се справя с различни методи, а ще тръгна да търся от къде е дошъл проблема.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Може ли да бъде спрян шумът в ушите?

Мнениеот Slavena » 06 Яну 2015, 17:39

Snejna написа:Ако имам някакъв неспирен шум в ушите изобщо няма да се чудя как да се справя с различни методи, а ще тръгна да търся от къде е дошъл проблема.

Аз ще си помисля, че съм болна от нещо :)
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Може ли да бъде спрян шумът в ушите?

Мнениеот qwerryyy » 21 Мар 2015, 11:27

Lollipop написа:Как пък ще спреш шумът в ушите, това не е ли следствие на някакъв проблем? Не мисля, че е възможно, все пак това не е проблем с ушите, това е проблем с мозъка. :lol:

:lol: :lol: :lol: Ужас! А не може ли здрав и прав човек просто да има шум в ушите, та вие го изкарахте най-малко болен от нещо нелечимо! Не бъдете такива песимисти! :) може да имаш шум в ушите, защото работиш на някое шумно място да речем, а не защото имаш киста в мозъка! :arrow:
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Може ли да бъде спрян шумът в ушите?

Мнениеот dinkog » 23 Мар 2015, 17:11

И аз страдам от шум в ушите, работя на адски шумно място - в мебелен цех и можете да си представите какво е по цял ден около мен! Всякакви идеи биха ми свършили работа ;)
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Следваща

Назад към Домашен лекар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта