Неусетното отслабване, дали е реално постижимо?

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Неусетното отслабване, дали е реално постижимо?

Мнениеот M.Tasheva » 05 Яну 2015, 14:51

Мисля, че почти неизбежно след тези празници отново се пораздух :mrgreen: и докато не съм ги задържала за постоянно, май е време да сваля ненужните килограми. :idea:

Проблема ми е в това, че нямам никакво време, сили и желание да вися във фитнеса или пък да гладувам, като от второто направо ми настръхват рогата :evil: :evil: :lol: :lol: Мислих си, че има някакви програми за неусетно отслабване, да кажем с вървене или преиначаване на някои навици, които да ни пестят калории, но дали е реално постижимо :roll:

Разбира се никога не е лошо да направиш някоя и друга разходка в парк като този,
in-the-park.jpg
in-the-park.jpg (24.41 KiB) Прегледано 1277 пъти
въпреки времето, но в момента парка до вкъщи по-скоро прилича на Замръзналото кралство :mrgreen: :mrgreen:
Точно това ме възпира най-много, понеже обичам разходките, но не и травматологията :idea: :|

Какви други начини можете да предложите за неусетно отслабване и дали то е реално постижимо, според вас? :roll:
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

Re: Неусетното отслабване, дали е реално постижимо?

Мнениеот Harmony » 05 Яну 2015, 14:55

Е, ако е за килограм-два, предполагам, че ще отслабнеш неусетно и само с чистене и секс, поне това съм чувала, че гори повечко калории :idea: :D :D
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Неусетното отслабване, дали е реално постижимо?

Мнениеот Kremiliya » 05 Яну 2015, 15:11

Може да отслабнеш неусетно, ако все пак внимаваш какво хапваш, иначе няма как да се случи, ще влезеш в омагьосан кръг. Иначе може докато чистиш, да си пуснеш силно любима музика и да подскачаш повече и да хабиш калории. Също започни да си хапваш винаги преди основното ядене салата и до обед яж предимно плодове. Успех!
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Неусетното отслабване, дали е реално постижимо?

Мнениеот Anka » 05 Яну 2015, 16:11

няма мързеливи начини за сваляне на килограми, всичко е свързано с лишения и спорт, каквото и да си говорим, дали ще са упражнения вкъщи или друго, трябва да има нещо, което да хаби калориите.
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Неусетното отслабване, дали е реално постижимо?

Мнениеот Elica » 05 Яну 2015, 16:28

Някой вярва ли, че това може да се случи? да не ви отчайвам, но и аз смятам като Ани - трябва труд за добрата фигура, а не мързел и хапване. ;)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Неусетното отслабване, дали е реално постижимо?

Мнениеот rabotnata pchela » 07 Яну 2015, 16:50

ВЕднъж съм отслабвала неусетно - като ученичка. Излизах, забавлявах се, купонясвах по цяла нощ, свалих близо 40кг. за 1 лято, ама сега каквото и да правя не става така неусетно :(
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Неусетното отслабване, дали е реално постижимо?

Мнениеот Mon_ton » 07 Яну 2015, 16:57

Няма мързелив начин за борба с килограмите, това е истината, трябва да сме стриктни и сериозни, за да се справим с този проблем. :(
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Неусетното отслабване, дали е реално постижимо?

Мнениеот Ваня Стойчева » 08 Яну 2015, 18:12

неусетното напълняване ми се вижда по-реално постижимо, неусетно отслабване досега не съм разбрала някой така неусетно да свали някое и друго килце..
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Неусетното отслабване, дали е реално постижимо?

Мнениеот Pipilota » 08 Яну 2015, 22:09

Когато се влюбим отслабваме, така че решението е нова любов, само не знам мъжетен и дали ще са съгласни. :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Неусетното отслабване, дали е реално постижимо?

Мнениеот Malina » 08 Яну 2015, 23:08

Няма такова нещо, трябва внимание, трябва дисциплина, трябва желание! Неусетно няма как да стане, освен ако не се окаже, че имате някакви проблеми.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Следваща

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта