Луничките по лицето - любими за едни, наказание за други

Тайни семейни рецепти за здраве и красота - как да бъдем в полза на другите.

Луничките по лицето - любими за едни, наказание за други

Мнениеот Pipilota » 19 Яну 2015, 10:05

Мисля, че това важи за всички: който няма лунички, то много ги харесва, а който има - ги мрази. :mrgreen:

freckles.jpg
freckles.jpg (53.11 KiB) Прегледано 954 пъти

Аз съм от жените, които имат лунички и мога да ви кажа, че ги ненавиждам, а дори не чак по цялото лице - както на снимката отгоре са. ;) И дори, на някои да са им любими луничките, но аз мога да кажа за себе си, че ги приемам наистина като наказание, кожата ми изглежда сякаш постоянно мръсна - изобщо не ги харесвам :evil: :!:
Затова търся начини, с които да се справя с ужасните лунички, преди да завземат лицето ми напълно. :roll: Сигурно има и други между вас, които не харесват лицето си в лунички и най-вероятно на всички, на които сте споделили колко са ви неприятни, те са ви казали колко са хубави. :lol:
Така, давайте рецепти против "любимите" ни лунички, как да се отървем от това "наказание"? :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Луничките по лицето - любими за едни, наказание за други

Мнениеот Kaya » 19 Яну 2015, 11:18

Аз много харесвам жените с лунички, но точно толкова - малко. Иначе смятам, че цвета на косата също е от значение, червената коса точно прикрива луничките, защото сякаш лицето се слива с косата.
А за лечение - маска от кисело мляко и лимон съм чувала, както и винаги да бъдете със слънцезащитен крем :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Луничките по лицето - любими за едни, наказание за други

Мнениеот S_Milenska » 19 Яну 2015, 12:01

Не знам как могат да се махнат луничките, а те са толкова хубави, как може да искате да ги махнете? :)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Луничките по лицето - любими за едни, наказание за други

Мнениеот Ваня Стойчева » 19 Яну 2015, 16:09

Аз също много харесвам луничките и за щастие имам такива, обичам ги и все още въпреки, че вече съм на 45 г. все още ми придават младежки вид :)
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Луничките по лицето - любими за едни, наказание за други

Мнениеот Lili_pili » 19 Яну 2015, 16:38

Много ги харесвам луничките, как може да искате да ги махнете :shock: толкова са хубави! :) Аз мисля, че трябва да ползвате лимон в почистването на лицето си и да хапвате повече морков, той е полезен за пигментацията и тена ви ще се поизравни :)
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Луничките по лицето - любими за едни, наказание за други

Мнениеот Lollipop » 19 Яну 2015, 17:00

Като дете имах лунички и с годините намаляха. Чувала съм, че сокът от пъпеш се използва за премахването на луничките, но не съм пробвала никога, все пак може да пробваш... лятото. :mrgreen: Успех и все пак може да свикнеш с тях, наистина са сладки ;)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Луничките по лицето - любими за едни, наказание за други

Мнениеот Andrey » 20 Яну 2015, 17:21

Ееее, жените с лунички са най-секси как може да искате да си ги махнете, питайте мъжете си и ще видите, че ви харесват точно такива ;)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Луничките по лицето - любими за едни, наказание за други

Мнениеот mix_twix » 20 Яну 2015, 18:09

Andrey написа:Ееее, жените с лунички са най-секси как може да искате да си ги махнете, питайте мъжете си и ще видите, че ви харесват точно такива ;)

Обясни им, моля ти се. :ugeek:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Луничките по лицето - любими за едни, наказание за други

Мнениеот dinkog » 21 Мар 2015, 12:01

Мацките с лунички изглеждат много невинни, няма как да не са харесвани, не знам как може да се оплаквате от луничките, след като ви правят уникални просто ;Р
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Луничките по лицето - любими за едни, наказание за други

Мнениеот rabotnata pchela » 21 Мар 2015, 12:48

dinkog написа:Мацките с лунички изглеждат много невинни, няма как да не са харесвани, не знам как може да се оплаквате от луничките, след като ви правят уникални просто ;Р

харесват ви, защото подсъзнанието ви е мътно, свързвате луничките с малки момиченца и Пипи Дългото чорапче :)))
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Следваща

Назад към Домашен лекар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта